Dekoracje sali na Urodzinki

Dekoracje sali na urodzinki dziecka to kolorowe ozdoby, które odmieniają wygląd sali, dzięki czemu goście są pod wrażeniem i chętniej uczestniczą w urodzinowych zabawach. Co najważniejsze, możesz bez problemu przygotować nietuzinkową aranżację miejsca urodzin samodzielnie, wybierając gotowe dekoracje ze sklepu Planeta Dzieci. Proponujemy: balony foliowe w wielu kształtach i rozmiarach – pomocne w organizacji przyjęcia tematycznego oraz girlandy i bannery – tworzące uroczyste, powitalne napisy, a także dekoracyjne rozety czy zestawy gotowych ozdób do przystrojenia sali i stołów ze wspólnym motywem graficznym. Wystarczy, że je rozwiesisz w centralnej części lub narożnikach sali, a gościom udzieli się radosna atmosfera. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce naszych dekoracji stworzysz niezapomniane przyjęcie urodzinowe, zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Metaliczne detale z efektem lustrzanym w postaci uroczystych napisów podkreślają uroczysty charakter imprezy, natomiast personalizacja kolorystyki dekoracji według płci i zainteresowań jubilata, powoduje, że poczuje się wyjątkowo w dniu urodzinek. 

Wyświetlanie 1–40 z 51 wyników

Dekoracja sali na urodziny dziecka – zrób sam uroczysty wystrój

Dekoracje sali na urodzinki dziecka to dobry pomysł, żeby zorganizować dziecku urodziny w określonej tematyce i stylu. Do wyczarowania niesamowitego wystroju najbardziej przydatną ozdobą są balony foliowe. Ich obecność na sali zdradza, że goście świętują z ważnego powodu. Wzory i kolory balonów sprawiają, że goście, wchodząc na salę, zorientują się od razu, w jakim stylu rodzice wyprawili urodzinowe przyjęcie. Girlandy i bannery rozwieszone nad ścianką, wskazują, że w sali odbywają się urodzinki dla dziewczynki lub chłopca. Balony w kształcie wielkich cyfr podpowiadają, ile lat życia ukończył jubilat. Dekoracyjne rozety podnoszą atrakcyjność wystroju, ponieważ mają modne dekory i elegancki kolor. Koniecznie sięgnij po nie, gdy chcesz zaaranżować urodzinki z motywem morskim.

Jakie jeszcze tematyczne przyjęcia urodzinowe możesz zorganizować, wykorzystując balony foliowe z Planety Dzieci? Impreza urodzinowa z motywem nieba uda się, dzięki dużym balonom w kształcie gwiazdek, słoneczka, chmurki i samolotu. Dla fanów prehistorycznych czasów wybierz balon foliowy w kształcie pterodaktyla, napełnij go helem, a gad będzie fruwał ponad głowami gości, natomiast porządku na przyjęciu dopilnuje triceratops. Urodzinki ze zwierzątkami, takimi jak na przykład: lew, motylek, myszka, bączek, wielorybek, zajączek i zeberka to również ciekawy pomysł na wystrój tematyczny w stylu safari lub lasu. Odświętny klimat zapanuje, gdy postawisz na dekoracje sali na urodzinki w postaci bannerów i girland, tworzących okolicznościowe, powitalne napisy.

Personalizowane i uniwersalne dekoracje sali na urodzinki

Oprócz organizacji przyjęcia tematycznego w określonym stylu warto wyróżnić głównego bohatera imprezy, personalizując poszczególne dekoracje. Dziewczynki zachwycą balony i bannery z napisami w kolorze różowego złota, natomiast chłopców – kolorowe oraz holograficzne. Dla starszych dzieci polecamy dekoracje ze złotymi lub srebrnymi detalami, w zależności od wybranego trendu dekoratorskiego. W Planecie Dzieci oferujemy personalizowane balony z uroczystymi złotymi napisami: Sto lat lub Happy Birthday w kolorach: białym oraz kwiatowym, a także balony – napisy w metalicznej odsłonie: złota, srebra i różowego złota. Taka balonowa aranżacja wyglądu sali przy pomocy kolorystyki dopasowanej pod preferencje jubilata, to dekoracyjny strzał w dziesiątkę!

Balony w kształcie kolorowego napisu: Happy Birthday bez personalizacji również są ciekawą i uroczystą ozdobą urodzinowej sali. Podczas pierwszych urodzinek sprawdza się zestaw uniwersalnych balonów w kształcie stokrotek, natomiast podczas urodzinek dla przedszkolaków – balony w kształcie wielkiej cytrynki, skrzydlatej świnki, dużej wrotki, bączka, czy samolociku. Uniwersalne dekoracje sali na urodzinki to również bannery, girlandy i rozety. Wykonaliśmy je z pojedynczych liter, które tworzą uroczyste napisy: Moje urodziny lub Happy Birthday w kolorystyce i wzornictwie dopasowanym do płci jubilata – dla chłopczyków z motywem samochodzików, a dla dziewczynek – w kolorze różu lub różowego złota. Niezależnie od tego, jakimi dekoracjami przystroisz salę, wszyscy goście będą pod wrażeniem. 

Dekoracje urodzinowe dla dziewczynki i chłopca na salę

Mając do dyspozycji pomysłowe bannery i balony foliowe w wielu opcjach kolorystycznych i rodzajach, stworzysz dla dziecka bardzo udane przyjęcie urodzinowe. Nie musisz nawet wymyślać dodatkowych rozrywek dla dzieci, ponieważ wystrój sam w sobie jest atrakcją. Warto wziąć pod uwagę płeć jubilata i wybrać dekoracje w kolorze niebieskim lub różowym. Polecamy także udekorowanie sali pod kątem zainteresowań dzieci, stawiając  na banery czy balony ozdobione konkretnymi rysunkami, takimi jak na przykład: samochodziki, bądź balony w kształcie wrotki lub świnki. Jaki motyw będzie interesujący i dla dziewczynki i dla chłopczyka? Rekomendujemy rozwiązanie dekoracyjne z Planety Dzieci, czyli balony przypominające prehistoryczne gady, takie jak na przykład: pterodaktyl lub triceratops. 

Jeśli przede wszystkim chcesz podkreślić liczbę latek ukończonych przez dziewczynkę lub chłopca, napompuj różowe lub niebieskie balony w kształcie konkretnej cyfry – od 1 do 9. Balon z cyferką 0 służy do dekoracji sali podczas przyjęcia bociankowego z okazji narodzin maluszka. Możesz go również wykorzystać, przygotowując przyjęcie dla starszych domowników obchodzących urodziny – od dziesiątych do dziewięćdziesiątych! Dekoracja sali w postaci balonu – cyfry sprawia, że goście chętnie wznoszą toasty za zdrowie dziewczynki czy chłopczyka i kolejne pomyślne lata życia. Pozostałe dekoracje sali na urodzinki tworzą wspaniałe tło do stworzenia ciekawej urodzinowej sesji fotograficznej, do której jubilaci będą często wracać wspomnieniami, oglądając album ze zdjęciami z imprezy.