Kartki okazjonalne

Piękne kartki okazjonalne udekorowane nowoczesnymi grafikami, w skandynawskim stylu prezentują się nowocześnie. Kartka okazjonalna to pomysł na uzupełnienie prezentu dla dziecka na wiele okazji. Dzięki temu, że do kartki dołączymy dopasowaną kopertę, jest gotowa do wręczenia na prezent. Uzupełniona pięknymi życzeniami, dowolną treścią będzie stanowić niezwykłą pamiątkę z dzieciństwa. Kartkę okazjonalną można podarować jako prezent wraz z artykułami z tym samym motywem graficznym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Kartki okazjonalne – na pierwsze odwiedziny, jako gratulacje i dodatek do prezentu

Wybierając się do świeżo upieczonych rodziców i ich maleństwa z wizytą, warto oprócz podarunku wybrać kartkę z życzeniami. Nasze kartki okazjonalne opatrzone są różnymi grafikami, a także słowami: „Rośnij zdrowo maluszku” lub „Kochana księżniczko”. Sprawdzą się zatem zarówno dla małych chłopców, jak i dziewczynek. Wewnątrz nie ma treści życzeń, co sprawia, że macie pełne pole do popisu. Możecie wymyślić wierszyk z imieniem malucha albo posłużyć się cytatem z książki. Ważne, by życzenia płynęły prosto z serca. Warto podkreślić, że samodzielnie, ręcznie napisane życzenia są bardziej doceniane, bo jednak trzeba włożyć w nie odrobinę trudu i swojego czasu. To niewątpliwie pokazuje, że maluszek, którego odwiedzacie jest dla Was ważny i chcecie to wyrazić słowami. Oczywiście nasze kartki okazjonalne sprawdzą się także dla tych, którzy nie mogą odwiedzić rodziców, by im pogratulować i zobaczyć ich pociechę na żywo. Mogą złożyć gratulacje, wysyłając kartę pocztą.

Skomponujcie kartki okazjonalne z prezentem i wybierzcie ten sam motyw

Decydując się na kartę do prezentu, warto wybrać ten sam motyw, który widnieje na ubranku czy też zabawce. Zatem wybierając kartkę z motywem kosmosu, można dobrać ją do body dziecięcego z podobną lub nawet identyczną grafiką. Kupując domek dla lalek małej dziewczynce, można dopasować do niego kartkę z motywem księżniczki. Wybierając pluszowego misia, warto postawić na kartkę z grafiką tego sympatycznego dziecięcego kompana. Gdy maluch jest miłośnikiem dinozaurów bądź dla niemowlaka wybiera się body z motywem jurajskiego parku, warto zakupić kartę okolicznościową z dinozaurami na okładce. Należy podkreślić, że kartki okazjonalne nie są przeznaczone jedynie dla noworodków i niemowląt, ale mogą być wręczone również starszym dzieciom. Sprawdzą się z okazji urodzin kilkulatki czy kilkulatka, wszak one ciągle są maluchami. Są już bardziej świadome i same mogą docenić taki podarunek, zwłaszcza gdy wpisuje się w ich dziecięce gusta.

Kartki okazjonalne – idealne dla dziewczynki, chłopca i obu płci

Kartki okazjonalne dostępne w ofercie sklepu Planeta Dzieci są świetnie zaprojektowane. Mogą sprawdzić się dla dziewczynki, której na pewno spodoba się motyw zamku i księżniczki. Będą odpowiednie także dla małych chłopców. Ci ostatni na pewno docenią kartki z motywem kosmosu, czy dinozaurami. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by takie podarować dziewczynkom, zwłaszcza gdy mają podobne zainteresowania. Misie czy wiewiórki to już grafiki bardzo uniwersalne, w końcu wszystkie dzieci kochają zwierzęta. Wewnątrz każdej kartki jest biała przestrzeń, którą można wypełnić własnymi życzeniami. Warto wymyślić krótką bajkę, której bohaterem będzie solenizant, a także zwierzątko z obrazka. Takie personalizowane, bajkowe życzenia świetnie się sprawdzają dla kilkulatków.

Kartki okazjonalne – doskonałe pamiątki z dzieciństwa

Dostępne w naszej ofercie kartki okazjonalne są precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Ze względu na osobisty charakter życzeń mogą stać się doskonałą pamiątką z dzieciństwa, przechowywaną w skrzyni czy szufladzie. Zwłaszcza, gdy osoby, która podarowała kartkę już zabraknie, takie życzenia mogą przywołać żywe wspomnienia o niej i uśmiech na twarzy już dorosłego dziecka. Oczywiście także w sytuacji, gdy z osobą, która podarowała kartkę ciągle ma się kontakt jest to niezwykle miłe wspomnienie. W końcu ten skrawek papieru symbolizuje więź łączącą nadawcę i adresata. Jest wyrazem miłości, szacunku, dobrych myśli i życzeń szczęścia, a także radości z każdego kolejnego dnia. Utrzymane w stylu skandynawskim kartki okazjonalne są przykładem realizacji filozofii hygge. Prawdziwe szczęście można odnaleźć w prozaicznych czynnościach, rodzinnych spotkaniach czy właśnie w dawaniu, szczególnie prezentów, które płyną prosto z serca.

Jeśli chcesz małemu dziecku podarować coś wyjątkowego, niech oprócz prezentu będzie to kartka okolicznościowa. Pewnie od razu jej nie doceni bądź zwróci uwagę jedynie na design. Jednak po latach będzie dla niego sentymentalnym wspomnieniem beztroskiego czasu dzieciństwa. Przypomni mu chwile i życzenia, które zawsze chce mieć w swojej pamięci.