Banery/girlandy dla dzieci

Banery girlandy dla dzieci są nie tylko ciekawą ozdobą na urodziny, ale także pozwalają stworzyć uroczysty napis na powitanie mamy i dziecka w domu lub sali, w której odbywa się przyjęcie na ich cześć. W połączeniu z balonami foliowymi stanowią idealny duet, dzięki któremu zarówno urodziny, jak i powitanie wypadają znakomicie. Banery to inaczej powitalne napisy w różnej kolorystyce i stylistyce, takie jak na przykład: Happy Birthday, Oh, Baby, Moje Urodzinki. Girlandy dziecięce w naszej ofercie występują również w postaci flagietek lub ramek na zdjęcia maluszka, choć najbardziej popularne są te z poszczególnych literek. Możesz z nich stworzyć dowolny napis na powitanie małego bohatera na urodzinowym przyjęciu lub przywitanie mamy i noworodka w domu. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Banery girlandy dla dzieci – napis na powitanie dziecka

Banery girlandy dla dzieci to wspaniały pomysł na zaakcentowanie okoliczności do świętowania, takich jak na przykład urodzinki dziecka lub przywitanie mamy i maluszka w domu lub na przyjęciu. Za pomocą poszczególnych literek i symbolicznych grafik na zawieszkach w banerach możesz poinformować wszystkich o tym, kto ma święto i z jakiej okazji zostało wyprawione przyjęcie okolicznościowe. Girlandami ozdabia się zarówno salę, jaki i pokój maluszka, ponieważ świetnie spełniają swoją dekoracyjno-informacyjną funkcję. Banery z flagietkami i ramkami na zdjęcia to świetny pomysł na urodzinowy prezent dla dziecka lub upominek dla mamy i maluszka na baby shower. Na gender reveal sprawdzają się girlandy dziecięce w kolorze różowym i niebieskim ze złotymi napisami powitalno-informacyjnymi.

Banery, które możesz u nas zamówić na przyjęcie bociankowe dla przyszłej mamy i noworodka składa się z napisu w złotym kolorze,  trzynastu zawieszek, ozdobnych złotych frędzli i złotego sznurka. Na urodzinki chłopczyka rekomendujemy papierową girlandę z samochodzikami budowlanymi, takimi jak: koparka, wywrotka i betoniarka. Girlandą polecaną na uroczystość dla małej dziewczynki jest baner ze złotym napisem: Happy Birthday na różowym tle. Dla mamy i maluszka pojawiających się w domu po wizycie w szpitalu świetnie pasują banery z zawieszkami, a na urodzinki chłopca i dziewczynki girlandy z ramkami na zdjęcia w kształcie flagietek. Banery girlandy dla dzieci to urocza dekoracja!

Pomysły na przywitanie noworodka

Mamy wiele pomysłów na powitanie noworodka, ale najbardziej popularne są okolicznościowe girlandy na baby shower czy gender reveal. Można je łatwo samodzielnie złożyć, a wykonane są z papieru i sznurka. Zawiesza się na nich rozmaite zawieszki w wielu wariantach do wyboru lub flagietki z ramkami na fotografie. Dodatkową ozdobą takich powitalnych banerów są krótkie napisy okolicznościowe i mieniące się metalicznym połyskiem frędzle. Baner będzie nie tylko doskonałym nośnikiem informującym o okazji do świętowania i bohaterach przyjęcia, ale także atrakcyjną dekoracją pokoju dziecięcego, więc warto wybrać girlandę na prezent dla dziecka, zwłaszcza tę z ramkami na zdjęcia w kształcie flagietek.

Banery girlandy dla dzieci w wieku niemowlęcym na pewno zauroczą i wzruszą mamę wracającą ze szpitala z maluszkiem. Złoty napis: Oh, Baby rozwieszony w salonie dopełniają różnorodne symboliczne zawieszki i frędzle. Wszystkie elementy należy samodzielnie złożyć i zamocować na dołączonym do zestawu sznurku o długości 2,5 m, rzecz jasna, w odświętnym złotym kolorze. Ta girlanda to prawdziwy hit! Świeżo upieczona mama może uwiecznić dekoracyjną girlandę na pamiątkowych fotografiach, a następnie rozwiesić ją w pokoiku – królestwie urządzonym dla noworodka. Gdy dziecko podrośnie, z zainteresowaniem obejrzy zdjęcia ze swojej pierwszej wizyty w rodzinnym domu. Na pewno będzie zachwycone!

Banery girlandy – dekoracje na powitanie dziecka

Dekoracyjne pomysły na przywitanie noworodka w postaci banerów możesz wykorzystać także na dekoracje sali na urodzinki dziecka. Szczególnie urocze są te, dzięki którym możesz również obwieścić światu, czy spodziewasz się synka czy córeczki, ponieważ mają kolory: srebrny, złoty, rosegold i holograficzny. Nadają się zarówno na gender reveal party, baby shower, roczek i kolejne urodzinki. Młode mamy chętnie sięgają po girlandę dekoracyjną, urządzając pokój dla dziecka. Ich zainteresowaniem cieszy się baner z ramkami na zdjęcia w kształcie flagietek z numerkami i symbolicznymi zawieszkami. Mogą umieścić w ramkach zdjęcia dzieciątka dokumentujące każdy z dwunastu miesięcy życia. 

Banery girlandy dla dzieci z napisami: Happy Birthday lub Moje Urodzinki są wykonane z papieru z efektem hologramu. Lustrzany papier zjawiskowo się mieni, zwracając uwagę całego otoczenia na girlandę. Jeśli podoba ci się rozwiązanie dekoracyjne w postaci modnych chorągiewek i flag w różnych kolorach, ozdób banerem salę podczas przyjęcia dla dziecka. Zamiast kolorowych chorągiewek możesz zdecydować się na różowe lub niebieskie składowe części girlandy dla dziecka, zwłaszcza gdy dochowujesz wierności dla podziału, że to co jest różowe jest dla dziewczynek, a to co niebieskie jest dla chłopców. W naszej ofercie znajdziesz również girlandy z napisami w kolorze złotym lub srebrnym, banery z flagietkami z zawieszkami z różnymi wzorami oraz frędzlami.