Dinozaury

Kolekcja Dinozaury zawiera niezwykłe dekoracje do dziecięcego pokoiku, które pozwolą stworzyć efektowną aranżację wnętrza. Motyw z dinozaurami idealnie sprawdzi się w pokoju chłopca. Warto zadbać o odpowiednie dekoracje i dodatki, aby dziecko czuło się bezpiecznie oraz komfortowo. Dekoracje z motywem dinozaurów oraz personalizacją sprawdzą się jako oryginalna pamiątka z dziecięcych lat. Kolekcja Dinozaury zachowana jest w nowoczesnym i skandynawskim stylu.

Wyświetlanie 1–21 z 23 wyników

Kolekcja Dinozaury – park jurajski na wyciągnięcie ręki

Kolekcja Dinozaury to dekoracje personalizowane, które chce mieć w swoim pokoju każdy miłośnik prehistorycznych olbrzymich gadów. Choć dinozaurami częściej interesują się chłopcy, to również wśród dziewczynek zdarzają się fanki stworzeń zamieszkujących planetę w okresie jurajskim. Na pierwszym planie jest gigantyczny roślinożerny brachiozaur, a wśród wulkanów i liści ukryły się pozostałe diplodoki. Obok kolekcji nie można przejść obojętnie, gdyż wielkie gady są koloru soczystej zieleni. Różne rodzaje dinozaurów rozbudzają wyobraźnię i wywołują dreszczyk emocji. Mając pokój udekorowany gadami, dzieci mogą poczuć się jak w prawdziwym parku z okresu jurajskiego.

Personalizacja powoduje, że pokój staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Imię dziecka, data urodzinek, metryczka, czy specjalna dedykacja będąca tłem dla prehistorycznych gadów wzbudza respekt u każdego, kto przekroczy próg dziecięcego królestwa. Właściciel pokoju może poczuć się jak król. Nikt nie odważy się przestawić choćby książki na regale, bez jego zgody. Gady zdominowały cały wystrój. Są na ścianach, podłodze i komodzie. Spoglądają z każdego kąta pokoju. Kolekcja Dinozaury to prawdziwa gratka! Szerokie możliwości zastosowania akcesoriów wnętrzarskich z dinozaurami przyczyniają się niewątpliwie do jej popularności.

Co znajdziesz w kolekcji Dinozaury?

Kolekcja z grafiką olbrzymich prehistorycznych stworzeń zawiera wszystkie elementy wyposażenia pokoju, które przyczyniają się do zdrowego rozwoju psychofizycznego dzieci. Są wśród nich zarówno takie o funkcji dydaktycznej, sentymentalnej, jak i typowo dekoracyjnej. Miarki wzrostu z dinozaurami pozwalają kontrolować tempo rośnięcia, skarbonka 3D uczy oszczędzania i planowania celów, a łapacz snów odgania koszmary, by dziecko mogło się porządnie wyspać. W kolekcji Dinozaury są również wielofunkcyjne mebelki. Stołeczki, na których można odpocząć po ucieczce przed wielkimi gadami, albo ustawić na nich przysmaki, żeby wkupić się w łaski dinozaurów.

Kolekcja z dinozaurami pozwoli na urządzenie pokoju dziecięcego od A do Z. Kocyki, poduszki i dywaniki ocieplają wnętrze zdominowane przez olbrzymie gady. Zestawy plakatów, zegar, czy łapacz snów to dekoracje, które sprawią że w pokoju dziecka będzie zielono jak w tropikalnym lesie. Pojemnik na zabawki – drewniana skrzynia pomieści wszystkie skarby najmłodszych członków rodziny, a stołek składany pozwala na zabawę w każdym zakamarku pokoiku. Książeczka z bajkami o wielkich jurajskich gadach rozpali dziecięcą wyobraźnię, a do albumu na zdjęcia można wklejać rozmaite sentymentalne fotografie. Dekoracje z dinozaurami i metryczką docenią świeżo upieczeni rodzice.

Z jakiej okazji prezent z kolekcji Dinozaury?

Z jakiej okazji możesz podarować dziecku prezent z kolekcji Dinozaury? Tak naprawdę każda okoliczność i uroczystość stwarza pretekst sprawienia podarku z tej wyjątkowej i bardzo oryginalnej kolekcji. Na urodziny, Chrzest Św., Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia, czy Wielkanocnego Zajączka możesz małemu fanowi dinozaurów sprawić wielką, zieloną niespodziankę – dekorację z dinozaurami. Na pewno się ucieszy i będzie dbał o każdy gadżet pochodzący z kolekcji. Personalizacja jeszcze bardziej przyciąga dziecięcą uwagę i jest znaczącym wyróżnieniem. Misia w koszulce z dinozaurami możesz podarować dziecku nawet bez okazji!

Każdy przedmiot w kolekcji jest praktyczny. Nie trzeba namawiać dziecka, by posprzątało swoje zabawki, czy opanowało sztukę odczytywania pomiarów. W tak urządzonym królestwie dziewczynki i chłopcy błyskawicznie uczą się nowych umiejętności, zapraszają przedszkolnych kolegów i bawią się w park jurajski. Wymyślanie pułapek na gady to świetna zabawa! Każdy kinderbal będzie bardzo ekscytującym przeżyciem dla maluchów. A taki niepowtarzalny pokój to marzenie wielu dzieci. Podaruj dziecku coś z kolekcji z gadami, a zniknie w swoim pokoju na wiele godzin i nie będzie chciał przerywać zabawy. Park jurajski ma tak blisko!