Winietki na Komunię Świętą

Winietki komunijne idealnie sprawdzą się, aby dodać uroczystego nastroju do świętowania Pierwszej Komunii Świętej. W naszej ofercie znajdziesz winietki z nadrukiem nazwisk gości, które uproszczą organizację i ułatwią przydzielanie miejsc. Dla tych, którzy preferują bardziej osobiste podejście, oferujemy winietki do wypisania nazwisk gości. Nasze eleganckie winietki na komunię zdobione motywem hostii lub kielicha to świetny wybór, który podkreśli sakralny charakter uroczystości. Wybierz winietki personalizowane na Komunię, by uczcić ten wyjątkowy dzień w życiu dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

Winietki na Komunię świętą na przyjęcie dziewczynki i chłopczyka

Winietki na Komunię świętą to dodatek, który wykorzystasz do dekorowania komunijnych stołów, do wskazania wyznaczonego miejsca przy stole i podziękowania dla gości. W ofercie sklepu Planeta Dzieci znajdziesz dwa rodzaje winietek – spersonalizowane oraz uniwersalne, do wypisania. Są na nich różnorodne tematyczne motywy graficzne oraz okolicznościowe nadruki. Wzory, z których skorzystaliśmy, projektując dla was winietki przeznaczone na I Komunię świętą zainspirowane są zarówno symboliką religijną, jak i naturą. Wzornictwo winietek na przyjęcie komunijne dla dziewczynki i chłopca ma charakter spójny z modnymi trendami dekoracyjnymi oraz ponadczasowy, dlatego bez problemu znajdziesz odpowiedni wariant, który wpisze się w motyw przewodni przyjęcia i twój gust.

Na przyjęcie komunijne dla dzieci komunijnych rekomendujemy takie winietki, których motyw graficzny i kolorystyka są neutralne. Są to przykładowo winietki do wypisania, takie jak między innymi: wariant ze złotymi symbolami skrzydeł i gołębicy oraz winietki imienne, takie jak na przykład: wariant z kompozycją roślinno-kwiatową. Spośród wielu propozycji w asortymencie Planety Dzieci polecamy również winietki na Komunię świętą, które są spójne z pozostałymi dekoracjami stołów i sali bankietowej. Jest to możliwe, dzięki kolekcjom komunijnym z gotowymi akcesoriami i prezentami, takim jak: Boho, Natural, Gipsówka,  Majowa Konwalia, Kielich Komunijny, Białe Kwiaty, Złoty Kłos, Złota Hostia, Złota Koronka, Srebrny Kłos, Srebrna Koronka, Srebrna Komunia, Zielone Listki i wiele innych. 

Winietki na Komunię świętą uniwersalne do wypisania

Winietki, na które samodzielnie wpisuje się imiona gości komunijnych, to bardzo częsty wybór, z uwagi na dowolność uzupełnienia treści. Takie winietki możesz wykorzystać jako dodatkowy element dekoracyjny na stoły komunijne, wpisując tekst podziękowania za udział w przyjęciu. Możesz także, dzięki nim, usadzić gości przy stołach, wpisując na karteczkę imię i nazwisko zaproszonej osoby. Winietki uniwersalne to wielofunkcyjne rozwiązanie dekoracyjne na wiele okazji, dlatego znakomicie sprawdzają się podczas organizacji przyjęcia komunijnego. Dzięki winietkom do wypisania nie tylko zyskujesz dodatkowy element do dekoracji stołu, ale także możesz od serca podziękować rodzicom chrzestnym, dziadkom, a także pozostałym gościom.

Wszystkie winietki mają na froncie dużo miejsca na twoją autorską dedykację oraz imię zaproszonej osoby, więc możesz zdecydować, czy wpiszesz na winietkę jedynie imię gościa, czy dopiszesz jeszcze treść podziękowania. Grafiki, którymi udekorowaliśmy winietki, mają różnorodną kolorystykę, żebyś mógł dopasować bilecik do płci dziecka. Na przyjęcie dla dziewczynki proponujemy gustowne uniwersalne winietki na Komunię świętą z różowymi kwiatami magnolii lub jaskrów. Natomiast, gdy chcesz podziękować gościom chłopca, wybierz bileciki z białymi kwiatami, gałązkami bądź listkami eukaliptusa. Elementy dekoracyjne w postaci dodatków na stoły mają wiele zalet, spośród których najbardziej ceniona jest wygoda i oryginalny sposób podziękowania. 

Winietki komunijne personalizowane

Winietki imienne również mają przepiękne tematyczne wzory graficzne, treść podziękowania oraz personalizowany nadruk z imieniem i nazwiskiem gościa. Gdy wybierzesz tę wersję winietek, wystarczy, że zdecydujesz się na konkretną grafikę, a my wykonany na bileciku nadruk imienny. Winietki z personalizacją służą nie tylko do ozdoby stołów i wskazania gościowi wyznaczonego miejsca, ale także świetnie sprawdzają się w roli eleganckiego podziękowania za udział w kościelnym sakramencie I Komunii świętej i poczęstunku dla rodziny oraz przyjaciół. Wiele możliwości konfiguracji treści i bogactwo wariantów graficznych to najmocniejsze atuty, które posiadają winietki na Komunię świętą ze sklepu Planeta Dzieci. Warto je wybrać do dekoracji stołów komunijnych na przyjęcie dla dziecka.

Jakie motywy graficzne na winietkach są najczęściej wybierane przez rodziców, którzy podjęli się samodzielnego zaaranżowania wystroju? Wszystko zależy od tematyki przewodniej przyjęcia, płci dziecka komunijnego i twoich preferencji. Praktycznym rozwiązaniem jest wybór winietek personalizowanych, które mają identyczny wzór, co inne dekoracje stołów, takie tak na przykład: serwetki jednorazowe, kieszonki na sztućce oraz bieżniki. Żeby skorzystać z takiej możliwości, postaw na jedną z kolekcji z gotowymi dekoracjami i prezentami na I Komunię świętą. Są to kolekcje z motywami religijnymi, kwiatowymi, geometrycznymi wzorami oraz kompozycjami roślinnymi o bardzo wymownych nazwach, takich jak między innymi: Zielony Wianek, Sakramento, Komunia w Błękicie, Alba czy Kielich Komunijny.