Zestawy prezentowe na Chrzest Święty

Zestawy prezentowe na Chrzest święty to świetna opcja prezentowa, w przypadku gdy nie masz pomysłu na konkretny upominek na chrzest maluszka. Zestawy z drobnymi upominkami w skrzyniach lub w pudełkach często wybierane są jako prezenty składkowe od członków rodziny czy znajomych. Ofiarując zestaw z różnorodnymi prezencikami, masz zawsze gwarancję, że któryś z upominków na pewno przypadnie do gustu bohaterowi przyjęcia chrzcielnego oraz jego rodzicom. Warto zadbać, aby w boxie znalazła się książeczka z personalizowaną okładką i inne praktyczne upominki, które rodzice mogą wykorzystać do pielęgnacji i opieki nad maleństwem. Kolejną zaletą zestawów z różnorodnymi drobiazgami jest możliwość spersonalizowania skrzyni lub pudełka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Książka personalizowana na Chrzest w zestawie prezentowym na chrzciny

Zestawy prezentowe na Chrzest święty w sklepie Planeta Dzieci zawierają drobne upominki o charakterze praktycznym, edukacyjnym i sentymentalnym. Możesz wybrać box, który wewnątrz posiada przegródki z niezbędnymi akcesoriami dla noworodka, bądź pudełko prezentowe z książeczką, kocykiem i ręcznikiem dziecięcym. W książeczce są najsłynniejsze polskie bajki, kocyk może posłużyć jako poszewka na kołderkę, natomiast ręczniczek jest pomocny w utrzymaniu higieny. Zarówno zestaw upominkowy w skrzyni, jak i zestaw drobiazgów w pudełku warto spersonalizować, by stały się oryginalne i wyjątkowe. Szczególnie cenną pamiątką z Chrztu świętego jest książka z bajeczkami, ponieważ na okładce oprócz nadruków imiennych są na niej również atrakcyjne, kolorowe grafiki.

W boxie prezentowym poza personalizowaną książeczką są praktyczne tkaniny dla maluszka w postaci ręczniczka i kocyka. Zestaw natomiast mieści niemowlęce drobiazgi, które są niezbędne nie tylko podczas Chrztu świętego. W przypadku skrzyneczki z akcesoriami dla dzieciątka personalizacja jest umieszczona na wieku, w boxie prezentowym każdy z praktycznych upominków ma nadrukowany motyw graficzny z imieniem dziewczynki lub chłopczyka. Każdy z prezentów w zestawie nadaje się do wszechstronnego wykorzystania przez rodziców. Imienne opakowanie prezentowe można przeznaczyć jako miejsce do przechowywania rozmaitości związanych z chrzcinami i rozwojem niemowlęcia. Zestawy prezentowe na Chrzest święty to duża szansa na zadowolenie z prezentu. 

Co zawierają zestawy prezentowe na Chrzest święty?

Co można podarować maluszkowi, gdy planujesz wręczyć prezent w skrzyni prezentowej z personalizacją i dedykacją? W każdym domu, w którym świeżo upieczeni rodzice doczekali się potomka i planują przyjęcie chrzcielne, przydadzą się artykuły pierwszej potrzeby i praktyczne akcesoria do pielęgnacji dzieciątka. W Planecie Dzieci znajdziesz gustowne zestawy i pudełka, które wypełniliśmy prezencikami wspomagającymi rozwój emocjonalny dziecka, pozwalające upamiętnić istotne momenty w życiu dzidziusia. Niezbędniki Chrztu świętego to akcesoria, takie jak między innymi: gryzak, przypinka do smoczka z koralikami, drewniana figurka słonika, dziecięce skarpetki, grawerowane pudełeczko na pierwszy ząbek i rzemyczek służący do przewiązania banknotów ofiarowanych w prezencie.

Zestaw prezentowy na Chrzest święty w pudełku mieści personalizowane prezenty o praktycznym, edukacyjnym i sentymentalnym charakterze. O ile skrzynia z jasnego drewna ma personalizację w postaci etykiety imiennej z motywem graficznym z kolekcji chrzcielnej Boho na wieku, to pudełko zawiera książeczkę, ręcznik i kocyk udekorowane napisami imiennymi z towarzyszącą im grafiką śpiących zwierzątek – uroczej sarenki, słodkiego misia i rozkosznego zajączka. Oba zestawy znakomicie nadają się na Chrzest święty, ale są na tyle uniwersalne, że można sprawdzić ich zalety podczas pełnienia codziennych obowiązków i innych szczególnych okazji, takich jak na przykład: pojawienie się pierwszego ząbka, zrobienie pierwszego kroczku, pierwsza kąpiel, czy pierwszy piknik maluszka. 

Skrzynie prezentowe i boxy na przyjęcie chrzcielne

Prezenty należy odpowiednio zapakować lub wykorzystać do tego celu skrzynie drewniane, szkatułki i pudełka ze sklepu Planeta Dzieci. Nie tylko nie musisz martwić się o dobór odpowiedniego upominku, który sprawi radość obdarowanemu dziecku, to jeszcze masz z głowy pakowanie prezentu. Wybierając gotowe zestawy z praktycznymi i pięknymi personalizowanymi upominkami, masz pewność, że rodzice zrobią z prezentu użytek, a maluszek zyska wartościową pamiątkę z pierwszego sakramentu. Możesz wziąć pod uwagę zarówno skrzynię prezentową, jak i pudełko, ponieważ i jeden i drugi zestaw prezencików, jest na tyle pomysłowy, że na pewno spotka się z entuzjazmem. Zawartość obu zestawów ma wiele zalet, począwszy od wszechstronnego wykorzystania po walory estetyczne i sentymentalne. 

Zestawy prezentowe na Chrzest święty wypełnione po brzegi rozmaitymi drobiazgami związanymi z opieką nad maleństwem możesz podarować rodzicom dziewczynki i chłopczyka, ponieważ mają napisy imienne i nadruki z atrakcyjnymi motywami graficznymi. Zarówno kołyska z baldachimem, jak i zwierzątka ucinające sobie drzemkę to wzory, które pasują do dzieciaczków obojga płci. Niezależnie od tego, czy wybierzesz skrzynię prezentową w konwencji Boho, czy box prezentowy z upominkami imiennymi, radość z otrzymanego prezentu będzie zagwarantowana. Niezbędnik Chrztu świętego do świetny patent na prezent chrzcielny od rodziców chrzestnych, ponieważ nie tylko zawiera pamiątki związane z okresem niemowlęcym, ale także w skrzyni jest przegródka i rzemyk do załączenia banknotów w prezencie zamiast osobnej koperty z pieniędzmi.