Powitanie mamy i dziecka w domu

Powitanie mamy i dziecka w domu powinno być odpowiednio uroczyste do rangi wydarzenia. Aby zrobić wrażenie na przekraczających próg mieszkania, można do tego celu wykorzystać balony foliowe i banery powitalne tworzące odpowiedni napis. Przywitanie maluszka i mamy będzie dzięki nim jeszcze bardziej wzruszającym przeżyciem dla wszystkich członków rodziny. Na widok tak udekorowanego domu mama na pewno się wzruszy, a maluszek, gdy podrośnie, chętnie obejrzy zdjęcia ze swojego pierwszego dnia w domu. Wybierając się z pierwszą wizytą do powiększonej o nowego członka rodziny, podaruj mamie i maluszkowi foliowy balon w kształcie misia śpiącego na księżycu. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Jak zorganizować poowitanie mamy i dziecka w domu?

Powitanie mamy i dziecka w domu przed tobą? Pomyśl jak najlepiej je zorganizować, abyście pamiętali je przez lata. Będzie to na pewno bardzo wzruszająca dla mamy chwila, więc obecność balonów foliowych w różnych kolorach jest nieodzowna. Balony kojarzą się z radością i uroczystym świętowaniem, dlatego będą pomocne w otarciu łez i zarażenia się pogodnym nastrojem od wszystkich domowników. Nawet mama, babcia i siostra uśmiechną się przez łzy, gdy pod sufitem będzie unosił się balon foliowy w kształcie bociana lub słodko śpiącego misia. Miś ucina drzemkę na księżycu, co symbolizuje zdrowy i długi sen dzieciątka. Do pokoju małego chłopczyka wybierz balon misia z gwiazdką i księżycem w łapkach, a do pokoju maleńkiej dziewczynki balon w kształcie serduszka.

O czym jeszcze pamiętać urządzając uroczyste powitanie? Punktem obowiązkowym każdego przywitania są rozwieszone banery powitalne, których poszczególne litery tworzą tekst przywitania. Banery są ozdobione przeróżnymi grafikami kojarzącymi się z noworodkiem, takimi jak: maleńkie stópki oraz kołyska z baldachimem. Stópki są w złotej kolorystyce, a na dodatek mają namalowane serduszko, natomiast baldachim w kołysce jest ze zwiewnej tkaniny, która przywodzi na myśl stylistykę boho. Kołyska ma ponadto pastelowe barwy, a oprócz baldachimu ozdabiają ją suche rośliny, smoczek i grzechotka. Oba banery powitalne świetnie sprawdzają się jako powitanie mamy i dziecka w domu, a na dodatek można je spersonalizować, aby stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Dekoracje na powitanie dziecka i mamy po porodzie

Do tak uroczystego momentu, jak pojawienie się w domu mamy z maleńkim dzieciątkiem w beciku wskazany jest specjalny wystrój pokoiku dziecięcego i przyciągająca uwagę uroczysta aranżacja salonu. Aby mama mogła odpocząć po trudnych dniach spędzonych w szpitalu i poczuć się błogo jak w domu, mieszkanie należy odpowiednio udekorować na cześć bohaterki dnia i nowego członka rodziny. Powitalny baner z pojedynczych literek z imieniem dzieciątka dostarczy wielu wzruszeń, zwłaszcza że jest udekorowany grafikami związanymi z atrybutami noworodka. Grzechotka, smoczek i kołyska wskazują na obecność małego lokatora. Małe stópki są za to dla wszystkich domowników najbardziej rozczulającą częścią ciała maluszka. 

Dekoracje na powitanie mamy i dziecka w domu oprócz wzruszenia powinny także kojarzyć się z wielką radością, niecodzienną nowiną i wspaniałym rozpoczęciem nowego etapu w życiu i funkcjonowaniu rodziny. W tej roli najlepiej wypadają przeróżne balony foliowe, które można napełnić helem lub tradycyjnie nadmuchać. Kształty balonów zwiastują pojawienie się noworodka w domu. Młodsi członkowie rodziny najchętniej sięgają po bociana na przywitanie siostrzyczki lub braciszka, szczęśliwy tata po misia w różnych odsłonach, natomiast dziadkowie po serduszko. Wszystkie balony są kolorowe, ale w odcieniu pastelowym, aby nie dostarczać maluszkowi zbyt wielu bodźców zewnętrznych.

Powitanie mamy i dziecka w domu – prezenty

A co wybrać, jeśli wybierasz się z pierwszą wizytą do domowników, u których pojawiło się dzieciątko? Najlepszym prezentem na powitanie są balony foliowe, które będą świetną dekoracją pokoju dziecięcego. Jeśli napełnisz je helem, będą wesoło unosić się pod sufitem przez długi czas przez co cała uwaga noworodka będzie na nich skupiona. Tradycyjny dmuchany balon możesz wręczyć szczęśliwej mamie, której wzruszenie przesłoniło radość. Na widok misia śpiącego na księżycu na pewno uśmiechnie się i chętnie balonikiem ozdobi sypialnię dzieciątka. Balonik ze złotym napisem: Oh baby wygląda uroczyście i świetnie nadaje się jako powitanie mamy i dziecka w domu, natomiast balonik w kształcie serduszka z różowym napisem spisze się jako ozdoba w pokoju dziewczynki.

Wspaniałym prezentem od krewnych i domowników są dekoracyjne banery powitalne. Jest to szczególny moment, więc warto uwiecznić go na wyjątkowych fotografiach z wyjątkowego dnia. Banery podlegają personalizacji, więc możecie w ten sposób wyróżnić i uhonorować najmłodszego mieszkańca domu, dla którego jest to pierwsza wizyta w przyszłym domu. Zanim stanie się właścicielem dziecięcego królestwa, w salonie przywita jego i mamę cudowna dekoracja powitalna. Napis: Witaj w domu! dodatkowo ozdabiają imię maluszka i kojarzące się w wczesnym dzieciństwem motywy graficzne. Wszystkie rysunki wspaniale oddają istotę powitania – bezgraniczną miłość, spokój, ciepło i bezpieczeństwo.