Dekoracje stołu

Dekoracje stołu na przyjęcie dla dzieci to bardzo przyjemne zadanie, które rodzicom zdecydowanie ułatwiają obrusy, serwetki i talerzyki dostępne w ofercie sklepu Planeta Dzieci. Dzięki nim możesz zaaranżować atrakcyjny wystrój stołów, przy których ucztują zarówno dzieci, jak i dorośli. Szeroki asortyment ozdób pozwala pomysłowo nakryć stoły na przyjęcie okolicznościowe na wszystkie możliwe okazje, takie jak na przykład: urodzinki, Chrzest Święty, I Komunia Święta, roczek, a nawet Baby Shower i wyprawić przyjęcie tematyczne. 

Wyświetlanie 1–21 z 46 wyników

Dekoracje stołu – obrusy, serwetki, talerzyki na przyjęcie dla dzieci

Dekoracje stołu mogą być równie pomysłowe co wystrój sali i nawiązywać do konkretnego tematu lub kolorystyki. Stoły zabezpieczysz, dzięki barwnym flizelinowym obrusom i  bieznikom w stonowanych kolorach: beż, róż oraz błękit, W ochronnym i dekoracyjnym celu posłużą również warianty wzorzyste bieżników z kolekcji gotowych dekoracji i prezentów – Zajączek lub Greenery bądź wodoodporny obrus ozdobiony kolorowymi grochami. Aby spektakularnie ozdobić stoły, najlepiej sprawdzają się serwetki i talerzyki jednorazowego użytku. Serwetki na pewno zwrócą uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych gości swoim nietuzinkowym wyglądem, ponieważ przypominają muszelkę, chmurkę, buźkę, kotka, wielorybka, niemowlęce body, myszkę, lewka, gwiazdkę, betoniarkę oraz dziecięcy wózek.

Wśród propozycji nie mogło zabraknąć serwetek o bardziej tradycyjnym, kwadratowym kształcie. Serwetki te mają za to interesujące motywy graficzne, takie jak: szlaczki, kosmos, kwiaty i kolory, takie jak na przykład: granat, pastelowy róż, czy biel, które zdobią napisy z efektem metalizującym o barwie złota lub różowego złota. Serwetki idealnie nadają się jako dekoracja stołu na urodziny, roczek lub przyjęcie Baby Shower, zwłaszcza że wszystkie mają okolicznościowe nadruki: Happy Birthday, Boy or Girl?, Udanej zabawy, Mam już roczek oraz Hello Baby. Wśród serwetek największą uwagę zwracają serwetki ze sprytną wykreślanką, na których znajdują się różne hasła, w tym: Miłych chwil, Fajnie że jesteś, Dobrej zabawy. Odkrywając poszczególne życzenia, goście będą się świetnie bawić. 

Dekoracje stołu na przyjęcie dla dzieci na różne okazje

Przyjęcie dla dziecka możesz zorganizować z wielu okazji. Stoły wypada nakryć w szczególny sposób z powodu roczku, urodzinek, Baby Shower, Gender Reveal, Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkie obrusy, serwetki i talerzyki w ofercie Planety Dzieci świetnie się do tego celu nadają. Mają przeróżne kolory i kształty, więc sprawdzają się nawet w przypadku organizacji przyjęcia tematycznego dla dziewczynki czy chłopca. Talerzyki papierowe przypominają: kaktusa, narwala, łepek lewka, gwiazdkę, słoneczko, kotka i rakietę. W ofercie znajdziesz również bardziej tradycyjne okrągłe talerzyki udekorowane stosownymi grafikami i nadrukami, takimi jak na przykład: Happy Birthday, Oh Baby, czy Boy or Girl? Napisy z metalizującym efektem zdradzają z jakiej okazji rodzice przygotowali przyjęcie dla swojej pociechy. 

Pozostałe dekoracje stołu – obrusy i serwetki papierowe również zostały zaprojektowane z myślą o konkretnej okazji do świętowania. Mamy w ofercie bieżniki i obrusy pozwalające zabezpieczyć stoły przed przypadkowym uszkodzeniem oraz serwetki papierowe umożliwiające zachowanie higieny po konsumpcji posiłków. Na dziecięce przyjęcia rekomendujemy wybór obrusu foliowego o wymiarach: 137 cm x 274 cm, ponieważ ma właściwości plamoodporne i chroni przed wilgocią. Taki obrus w groszki nadaje się na imprezę dla dziewczynki i chłopca, ze względu na dwie opcje kolorystyczne dekoracyjnych grochów – różowe złoto i złoto. Ozdobne bieżniki są wąskie, więc udekorowanie nimi stołów dla dzieci i dorosłych spotyka się z entuzjazmem gości. 

Dekoracje stołu – pomysły na przyjęcie dla dzieci

Jakie są najbardziej popularne pomysły na ozdoby, aby stoły wyglądały dla gości bardzo atrakcyjnie? Wiele lat doświadczenia w branży dekoracyjnej pozwoliło nam stworzyć takie dekoracje, które wpisują się w potrzeby urządzających przyjęcie oraz takie, które podobają się zarówno bohaterom imprezy oraz zaproszonym gościom. Wszystkie ozdoby są praktyczne, piękne i urocze, a zarazem eko, ponieważ łatwo rozkładają się i nie zanieczyszczają środowiska. Obrusy, serwetki i talerzyki papierowe mają ponadto ciekawe kształty i kolory, a tym samym pobudzają dziecięcą kreatywność i wyobraźnie, a tobie umożliwiają organizację przyjęcia tematycznego w oparciu o konkretną kolorystykę lub motyw graficzny,

Dekoracje stołów to wszystkie akcesoria, których potrzebujesz, aby stworzyć niezapomniany wystrój podczas przyjęcia okolicznościowego dla dziewczynki i chłopca. Spośród obrusów zwróć szczególną uwagę na papierowe i flizelinowe bieżniki w stylu boho błękitne i różowe, z motywem graficznym zajączka oraz w grochy. Spośród serwetek jednorazowych polecamy warianty serwetek w różnych kształtach oraz kwadratowe z napisami, grafikami i nadrukami wykonanymi technikami druku sublimacyjnego. Dekoracjami, które szczególnie przyciągają uwagę bohatera przyjęcia i gości są talerzyki przypominające lewka, myszkę, gwiazdkę, słoneczko, kaktusa, narwala, łepek kotka oraz rakietę. Starszym gościom bardziej podobają się talerzyki okrągłe z metalizowanymi napisami.