Narodziny

Narodziny najmłodszego członka rodziny wiążą się z niemałą rewolucją w życiu świeżo upieczonych rodziców. Jeśli wybierasz się w odwiedziny do mamy, taty i dzieciątka po raz pierwszy, masz do wyboru wiele prezentów i akcesoriów, które uszczęśliwią całą rodzinkę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na prezenty lub akcesoria w wersji uniwersalnej czy personalizowanej, radość z upominku będzie ogromna, a prezent zawsze trafiony. Dzieje się tak, ponieważ noworodek jest dla rodziców oczkiem w głowie i cały świat domowników kręci się wokół niego. Nic więc dziwnego, że rodzice chcą utrwalić każdy moment, a zwłaszcza taki, który wiąże się z pierwszym ząbkiem, pierwszym kroczkiem, pierwszym słowem, pierwszym obiadkiem czy pierwszymi wspólnymi świętami. Urządzając pokój dla maluszka, przydadzą się personalizowane dekoracje, które nadają wnętrzu wyjątkowości. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Jak powitać mamę i dziecko w domu?

Narodziny i wszystko, co się z nimi wiąże rozpoczynają bardzo ważny etap przełamujący codzienną rutynę. Pojawienie się mamy i maleńkiego dzieciątka w domu wymaga odpowiedniej oprawy, ponieważ jest to bardzo wzruszający moment, od którego wszystko zaczyna się od nowa. To, co dotychczas dzieliliście na dwoje lub troje teraz trzeba będzie podzielić na jeszcze jedną osobę. Aby właściwie przygotować dom na taką rewolucję, najlepiej wykorzystać kreatywny baner z napisem: Witaj w domu! oraz kolorowe balony foliowe w różnych kształtach i o różnych rozmiarach. Zamawiając dekoracje powitalne, warto dodać imię maluszka, żeby powitanie było jeszcze bardziej wyjątkowe i uroczyste.

Banery powitalne zaprojektowane zostały w taki sposób, aby po zestawieniu pojedynczych liter powstał powitalny napis. Ozdobne litery dopełniają cudowne grafiki symbolizujące narodziny. Na jednym z banerów znajdują się małe stópki w złotym kolorze z kontrastującym serduszkiem na piętce. Tę banerową opcję bardzo często wybierają rodzice, dla których są to pierwsze w życiu narodziny, ponieważ nie ma dla nich bardziej rozczulającego widoku niż właśnie maleńkie stópki pierworodnego. Baner zaprojektowany w stylistyce boho jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem, ze względu na fakt, że pasuje na powitanie zarówno córeczki, jak i synka. Przy hucznym powitaniu nie może zabraknąć wielobarwnych balonów foliowych, które wypełnia się helem lub tradycyjnie napełnia powietrzem.

Akcesoria do zdjęć niemowlaka po narodzinach

Akcesoria do zdjęć niemowlaka to prezent, który jest bardzo mile widziany na przyjęciach Baby Shower czy Gender Reveal lub po prostu podczas pierwszej wizyty u rodziny, która się powiększyła o maleńkie szczęście. Akcesoria fotograficzne, dzięki którym możliwe jest utrwalenie wszystkich najistotniejszych momentów w rozwoju niemowlęcia są najbardziej popularnym wyborem na upominek. Wśród nich prawdziwym bestsellerem są kocyki fotograficzne z motywem graficznym i kalendarzem. Gdy rodzice położą dzieciątko na kolorowej macie mogą przy pomocy sznureczka oznaczać konkretny miesiąc a nawet dzień i zrobić dziecku pamiątkową fotografię. W ten sposób rodzicom nie umknie żadna chwila w życiu pociechy. 

Narodziny maluszka, dzięki oryginalnym kocykom fotograficznym pełniącym również funkcję praktycznej maty na co dzień, stają się jeszcze bardziej ekscytującym przeżyciem dla całej rodziny. Często do kocyków dołączane są karty określające konkretne czynności lub nowe umiejętności, dzięki którym rodzice mogą dokumentować kolejne sprawności maluszka. Córeczka lub synek będą mieli wspaniałą pamiątkę z okresu wczesnego dzieciństwa i mogą przekonać się, jak bardzo się zmienili w miarę upływającego czasu. Karty, podobnie jak kocyki, są udekorowane przepięknymi motywami graficznymi i jest na nich sporo miejsca na wykonanie nadruku imiennego bądź specjalnej dedykacji.  W zestawach z kocykiem jest 12 kart, natomiast samych tabliczek jest 24.  

Narodziny – personalizowane dekoracje i prezenty do pokoju maluszka

Personalizowane prezenty dla maluszka i mamy takie jak banery, balony foliowe, kocyki i karty fotograficzne są nie tylko praktycznymi dodatkami, ale także pełnią funkcję dekoracyjną i zmieniają pokój dziecięcy nie do poznania. Dlatego, że jest na nich imię dzieciątka i specjalny dedykowany podpis stają się wyjątkową i niepowtarzalną ozdobą w dziecięcym królestwie. Nadruki imienne są integralną częścią dekoracji i prezentów, co sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne. Już od samego progu wiadomo, kto jest właścicielem przytulnego wnętrza i kto rządzi na planecie dzieci. Banery personalizowane i kocyki fotograficzne z kartami można zachować na pamiątkę wczesnego dzieciństwa.

Personalizowane kocyki są wspaniałym prezentem z okazji narodzin, który docenią nie tylko rodzice, ale także maluszek. Kocyk fotograficzny jest jednocześnie matą, na której dziecko spędza większość czasu – może po niej pełzać, raczkować, siedzieć i leżeć. Wyjątkowy kocyk sprawdzi się również poza domem – w ogródku, na pikniku, u dziadków lub u znajomych. Maluszek ma stały kontakt fizyczny z czymś o znajomej fakturze i zapachu, dzięki czemu jest spokojniejszy i nie grymasi. Bawełniany kocyk, który jest azylem niemowlęcia można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Gdy jest chłodniej, można nim okryć maluszka i zapewnić mu zdrowy, nieprzerwany sen. Personalizowane banery z tekstem powitania natomiast staną się nie tylko uroczą dekoracją pokoju, ale i wspaniałą i sentymentalną pamiątką z dnia, w którym nowy członek rodziny pojawił się w domu.