Urodzinki

Urodzinki dziecka wymagają odpowiedniego przygotowania i oprawy. Rodzice samodzielnie wyprawiający uroczysty poczęstunek z okazji urodzinek malucha powinni pamiętać o wielu detalach. Wszystkie dekoracje i prezenty są odpowiednio dopasowane do dziecięcych upodobań, przyciągające uwagę najmłodszych i praktyczne w zastosowaniu. Wybierając nasze dekoracje i prezenty na pewno zrobisz wrażenie na gościach i sprawisz wielką radość jubilatowi. 

Wyświetlanie 1–21 z 93 wyników

Dekoracje i prezenty dla gości

Urodzinki i związane z nimi przygotowania nie muszą być kłopotliwym zajęciem pochłaniającym mnóstwo czasu. Wystarczy, że skorzystasz z zaprojektowanych specjalnie na tę okazję dekoracji i prezentów. Znajdziesz zarówno coś co pozwoli na ozdobienie sali, jak i stołów, przy których biesiadują goście. Nie zabrakło również dekoracji na urodzinowy tort dla jubilata oraz drobnych prezencików dla zaproszonych gości. Wybór pozwala na kompleksową i estetyczną aranżację przyjęcia urodzinowego dla dziewczynki lub chłopczyka. Przeróżne kształty, wzory i kolory ozdób sali, stołów i tortu stanowią dodatkową atrakcję podczas pierwszych lub kolejnych urodzin dziecka, a ponadto rozweselają wszystkie dzieci.

Dekoracje urodzinowe mają wiele zastosowań. Zdjęcia na takim efektownym tle wychodzą znakomicie i są ciekawą pamiątką z wyjątkowego dnia. Dekoracje to rozwiązanie bardzo praktyczne i ekologiczne zarazem. Dzięki papierowym talerzykom i serwetkom można ograniczyć ilość plastiku w środowisku naturalnym, ponieważ ozdoby stołów są biodegradowalne. Kolorowe balony i banery są nie tylko elementem dekoracyjnym sali, ale także informują o ważnym święcie – urodzinkach, zwiększając entuzjazm zwłaszcza u najmłodszych gości zaproszonych do wspólnego celebrowania urodzin. Na uwagę także zasługują chińskie ciasteczka z wróżbą jako podziękowanie dla gości, którzy stawili się na urodzinki.

Urodzinowe dekoracje i prezenty personalizowane

Dekoracje i prezenty jako podziękowanie dla gości zaproszonych na urodziny dziecka możesz wybrać w dwóch wariantach – uniwersalnym i personalizowanym. W przypadku okazji takiej jak ukończenie kolejnego roku życia przez pociechę, rekomendujemy imienną opcję dekoracji i prezentów. Dzieci uwielbiają czuć się wyjątkowo, zwłaszcza w dniu urodzin, dlatego, gdy ujrzą na dekoracjach sali, stołów i tortu swoje imię, datę i krótką dedykację będą szczęśliwe. Bez obaw o trwałość nadruków imiennych i grafik – zostały naniesione metodą sublimacji, która gwarantuje najwyższą jakość wydruku. Kolory są wyraźne, żywe i nie blakną w miarę upływu czasu. Personalizowane akcesoria i dekoracje można zachować na pamiątkę i wrócić do nich, gdy przyjdzie ochota na wspomnienia.

Spośród dekoracji imiennych na uwagę zasługują kolorowe serwetki i talerzyki o różnych wzorach i kształtach, które ułatwiają znacząco nakrycie urodzinowego stołu. Robiąc zdjęcia podczas przyjęcia, dekoracje stołu stają się ciekawym tłem i pozwalają wyróżnić bohatera urodzinek. Równie zjawiskowo na pamiątkach fotkach wyglądają balony foliowe i banery, które możesz wykorzystać do dekorowania sali, w której będzie odbywać się urodzinowe przyjęcie. Tort i candy bar ozdobione topperami i pikerami zachęcają gości do sięgnięcia po kolejny kawałek słodkości. Ciasteczka szczęścia z wróżba w czterech odsłonach kolorystycznych – zieleni, różu, niebieskiego i biszkoptowego mają nadruki imienne na transparentnych torebkach strunowych.

Dekoracje dla dziewczynki i chłopczyka na urodzinki

Dekoracje sali, stołów i tortu urodzinowego mają wiele wzorów tematycznych i kolorystycznych do wyboru, więc bez problemu dopasujesz odpowiednie do wieku i płci dziecka. Dla dziewczynek polecamy z dekoracji sali balony foliowe i banery z różowymi akcentami. Serce niejednej dziewczynki szybciej zabije na widok balonu w kształcie różowej wrotki, różowej myszki, różowej świnki, różowej gwiazdki czy różowego motylka. Dla jeszcze lepszego efektu do dekoracji urodzinowej sali dla córeczki, dobierz powitalny baner w kolorystyce pastelowego różu ze złotych liter tworzących napis: Happy Birthday. Do dekoracji stołów dla dziewczynek świetne są fizelinowe różowe bieżniki, serwetki w kształcie różowej muszelki lub zarumienionej buźki.

Wybór odpowiednich dekoracji tortu na urodzinki chłopczyka jest równie łatwy, jak te przeznaczone dla dziewczynek. Wśród pikerów na tort i inne wypieki na uwagę zasługują patyczki zakończone dekoracją w kształcie wielorybka lub bociana, chmurek, gwiazdek i księżyca. Na torcie nie może zabraknąć obowiązkowych świeczek urodzinowych – dla chłopców w odcieniu błękitu, a dla dziewczynek – różu. Sprytne są także toppery wykonane z drewna, które przybierają rozmaite napisy i kształty, dlatego nadają się zarówno na urodzinki dziewczynek, jak i chłopczyków w różnym wieku. Toppery na tort możesz zamówisz w dwóch opcjach – personalizowanym i uniwersalnym. Obie wersje zrobią piorunujące wrażenie na jubilacie i gościach.