Gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest Święty

Gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty są pomocne w sytuacji, gdy chcesz zyskać spójny wystrój przyjęcia chrzcielnego, ponieważ zawierają dekoracje na salę biesiadną i stoły. Wyróżniają się tym, że na wszystkich elementach do dekorowania stołów jest identyczny motyw graficzny, co na pozostałych ozdobach sali. Rodzice, którzy zdecydowali się samodzielnie przygotować aranżację chrzcin dla swojej maleńkiej pociechy, na ogół wybierają gotowe sety dekoracyjne zamiast  całej kolekcji, w której oprócz dekoracji i akcesoriów są też prezenty dla uczestników przyjęcia chrzcielnego. W zestawach są poszczególne składowe, takie jak między innymi: bieżniki, kieszonki na sztućce, banery, świece, kolorowe balony i serwetki. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty na salę i stoły

Gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty mają różnorodne motywy graficzne, dlatego można bez problemu dopasować wzór pod swoje potrzeby i preferencje. Niektóre z setów mają dekory charakterystyczne dla kolekcji chrzcielnych, a pozostałe – okolicznościowy nadruk tematyczny lub odświętną kolorystykę przewodnią. Zestawy są przeznaczone do ozdabiania sali biesiadnej lub domowego salonu, w których odbywają się chrzciny, a także służą do zaaranżowania atrakcyjnego wyglądu stołów. Wybierając takie rozwiązanie dekoracyjne z Planety Dzieci, masz pewność, że wystrój przyjęcia jest estetyczny, gustowny i elegancki, a ozdoby w zestawach są nie tylko pięknie, ale również funkcjonalne i praktyczne. Warto postawić na sprytne i estetyczne zestawy, organizując chrzciny.

Set z dekoracjami sali i stołów gwarantuje ci oszczędność pieniędzy i czasu, a efekt jest równie spektakularny, co w przypadku wynajęcia profesjonalnej usługi dekoratorskiej. Wśród dekoracji stołów nie mogło zabraknąć kieszonek na sztućce zaprojektowanych w różnych stylach, począwszy od białych po takie, inspirowane naturą. Przydatnymi akcesoriami dekoracyjnymi są także serwetki jednorazowego użytku wykonane z papieru. Niezbędnym elementem wystroju jest bieżnik, który nie tylko podnosi wizualną atrakcyjność stołów, ale przede wszystkim je zabezpiecza przed uszkodzeniem. Do tematycznie udekorowanych stołów, dobraliśmy balony i banery w odpowiedniej kolorystyce. Gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty mają wiele zalet, dlatego są postrzegane jako must have chrzcin.

Co jest w zestawach z gotowymi dekoracjami na chrzciny?

Jakich ozdób możesz spodziewać się, wybierając gotowy set dekoracyjny w sklepie Planeta Dzieci? W zależności od wybranego motywu graficznego i zapotrzebowania znajdziesz zestawy z ozdobami na stoły, takie jak: bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce, a także kompleksowe sety zawierające oprócz serwetek, bieżnika i kieszonek na sztućce powitalne banery i balony w różnych kolorach. Jeśli podoba ci się wzór z białymi kwiatami, który jest bardzo uniwersalny i świetnie pasuje do okoliczności Chrztu świętego, wybierz gotowy set, a stoły zyskają uroczysty, świeży i naturalny wygląd. Do ozdób stołów możesz bez problemu dobrać pozostałe elementy wystroju lub postawić na gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty z dekoracjami stołów i sali biesiadnej czy salonu.

Co jest w setach, które służą jednocześnie do ozdobienia stołów i sali? Oprócz bieżnika, serwetek i kieszonek na sztućce są w nich ponadto balony i banery, oczywiście z identycznym printem na wszystkich poszczególnych składowych setu. Tym, którzy nade wszystko cenią naturę, polecamy zestawy w stylu boho lub greenery, natomiast zwolennikom symboliki – sety z małymi stópkami w złoto-białej kolorystyce. W ofercie są również zestawy z printem majowej konwalii. Do zestawów z dekoracjami na salę i stoły wybraliśmy balony o spójnej kolorystyce – bieżnik z konwaliowym wzorem i białe kieszonki na sztućce, dopełniają białe i zielone balony, a pozostałe sety zawierają balony, które mają ten sam motyw graficzny i kolorystykę, co bieżniki i banery.

Dlaczego warto wybrać gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty?

Gotowe dekoracje zestawione w praktyczne sety dekoracyjne mają wiele zalet, spośród których na pierwszym miejscu jest oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki temu, że mają one różnorodne detale dekoracyjne i kolorystykę, łatwo dopasujesz wystrój do tematyki i kolorystyki przewodniej przyjęcia chrzcielnego. Jeśli podobają ci się kolekcje, ale chcesz ograniczyć się jedynie do dekoracji sali i stołów, gotowe zestawy dekoracyjne na Chrzest święty to dla ciebie najlepsza opcja. Nie tylko zyskujesz wygodne rozwiązanie dekoracyjne, ale także małym kosztem zrobić pozytywne wrażenie na gościach zaproszonych na chrzciny. Ponadto możesz wybrać taki wzór i taką kolorystykę, która najbardziej wpisuje się w twój gust i preferencje.

W ofercie sklepu Planeta Dzieci są banery powitalne złożone z pojedynczych liter występujące w zestawie z balonami, bieżnikiem, serwetkami i kieszonkami na sztućce. Są również takie sety, w których zamiast baneru znajdziesz zapachową świecę i bieżnik z flizeliny. Jeśli zależy ci na tym, żeby sala prezentowała się bardzo uroczyście postaw na set udekorowany motywem z kolekcji Małe Stópki, ponieważ jest w nim najwięcej balonów w różnych kolorach, a ponadto powitalny baner. Bardzo popularne wśród rodziców maluszków są zestawy z maleńkimi stópkami, ze względu na to, że jest w nich wszystko, czego potrzeba do samodzielnej aranżacji wystroju stołów i sali na przyjęcie chrzcielne. Gotowe zestawy pozwalają obniżyć koszty i nie są czasochłonne, a wyglądają przepięknie