Prezenty z okazji

Prezenty z okazji różnych świąt to dobry zwyczaj, który sprawia obdarowanemu wiele satysfakcji. Najbardziej radosne są zazwyczaj upominki otrzymywane z okazji narodzin nowego członka rodziny. Dzięki okolicznościowym prezentom możesz powiadomić bliskich i znajomych, że spodziewasz się wkrótce powiększenia rodziny. W rewanżu na pewno przyjaciółki wyprawiają dla ciebie przyjęcie Baby Shower. Ten sam sposób świętowania jest dobry, gdy twoja pociecha kończy roczek lub kolejne urodzinki. Ofiarowując gościom chociażby symboliczny prezencik, zyskasz ich sympatię. Jeśli to ty zostałeś zaproszony na okolicznościowe przyjęcie z okazji narodzin, zawiadomienia o ciąży, roczku lub urodzin nie zapomnij o personalizowanych prezentach dla rodziców i maluszka. Jakie to prezenty? W ofercie znajdziesz okolicznościowe karty z życzeniami, pamiętniki ciążowe, komplety sztucców dziecięcych, koszulki dla bobasa, ale także zestawy prezentowe w eleganckich opakowaniach. Prezenty występują w wariancie imiennym i uniwersalnym, dzięki czemu nadają się jako upominek dla dziewczynki i chłopca. W obu wersjach możecie spodziewać się eleganckich i gustownych motywów graficznych, odpowiednich do okazji świętowania. 

Wyświetlanie 1–21 z 139 wyników

Prezenty z okazji różnych okoliczności

Prezenty z okazji różnych okoliczności można wręczyć przyszłej mamie, świeżo upieczonym rodzicom lub maluchowi, który skończył roczek, czy kolejne urodzinki. Prezenty, które otrzymują świętujący są pojedyncze lub w zestawach. Niezależnie od rodzaju prezentu są one kreatywnie i gustownie zapakowane. Na prezentach pojawia się zarówno nadruk imienny, jak i określenie okoliczności do świętowania. Dzięki prezentom, Baby Shower, wiadomość o ciąży lub narodzinach dziecka, roczek i urodzinki dziecka zyskują zupełnie inne oblicze. Prezenty stają się wyczekiwaną niespodzianką dla dorosłych oraz dzieci podobnie jak tort i inne atrakcje podczas przyjęcia. 

Upominki sprawiają wiele radości nie tylko osobie obdarowanej, ale także bliskim, którzy przygotowali prezentową niespodziankę. Prezenty okolicznościowe pełnią rozmaite funkcje, począwszy od dekoracyjnej po praktyczną. Można dzięki nim ozdobić pokój dziecięcy lub salon, czy wykorzystać na co dzień. Dekoracyjne opakowania zestawów prezentowych znakomicie wpisują się w trendy ekologiczne, ponieważ w skrzyniach bądź pudełkach można przechowywać rozmaite bibeloty i drobiazgi. Prezenty z okazji Baby Shower, powiadomienia o ciąży, narodzin dziecka, roczku i urodzinek są miłym zwyczajem, dzięki którym pozytywna wiadomość jest jeszcze bardziej miła i radosna.  

Personalizowane prezenty z okazji wielu świąt

Personalizowane prezenty są zawsze fajną alternatywą dla uniwersalnych prezentów, ponieważ są wyjątkowe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Nadruki imienne pojawiają się na specjalnie dołączonych etykietach lub są bezpośrednio nadrukowane na prezent, czy opakowanie, a w niektórych przypadkach – jak na przykład: sztućce dziecięce – są wygrawerowane. Imię maluszka, data święta i jego określenie to atuty, które podnoszą atrakcyjność prezentów. Rodzice czują się wyróżnieni, spodziewając się dziecka, które mimo że jeszcze się narodziło już jest wyjątkowe. Dla małych jubilatów imienny prezent jest powodem do dumy, dlatego chwalą się wszystkim otrzymanym upominkiem. 

Personalizowane prezenty z okazji Baby Shower, powiadomienia o ciąży, narodzin dziecka, roczku i urodzinek są bardzo chętnie eksponowane z centralnej części salonu lub pokoiku dziecięcego. Rolą imiennych prezentów jest przede wszystkim wyróżnienie bohatera lub gospodarzy przyjęcia. Szczęśliwa przyszła mama oraz młodzi rodzice na pewno wzruszą się widząc imię maleństwa mającego przyjść na świat na symbolicznym prezencie lub boxie prezentowym. Spersonalizowany prezent jest cudowną pamiątką z niemowlęcego okresu dla osób sentymentalnych o dużym stopniu wrażliwości emocjonalnej. Prezent imieniny to także gratka dla starszego malucha, gdyż może sam przekonać się jak wyglądał jako niemowlę. 

Dla niej i dla niego prezenty z okazji urodzin

Prezenty okolicznościowe związane z narodzinami czy urodzinami dziecka wzbudzają zawsze wiele emocji. Rodzice cenią je za uniwersalność, a dzieci za personalizację. Niezależnie od tego, czy wybierasz się świętować przyjście na świat dziewczynki czy chłopca prezent zawsze pasuje do okazji. Prezenty różnią się między sobą jedynie kolorystyką i wzornictwem – w tych przeznaczonych dla dziewczynek dominują różowe akcenty, a w tych dla chłopców – błękitne. Są prezenty utrzymane w klimacie boho, które rewelacyjnie podkreślają tematykę niemowlęcą przez zastosowanie atrybutów noworodka. Te nadają się dla rodziców, a prezenty dla dzieci mają wiele wersji kolorystycznych. 

Prezenty z okazji różnych świąt pojedyncze to karty okolicznościowe, kartki z gratulacjami, inicjały dziecka z metryczką, komplety sztućców, body niemowlęce, ciasteczko z wróżbą, magiczny kubek, szkatułki, pudełka i zdrapki z ukrytą wiadomością o ciąży dla taty i dziadków, koszulki personalizowane, sprytne skarbonki trójwymiarowe w postaci plakatu z mapą świata oraz kolorowe kredki w pudełku. W zestawach prezentowych okolicznościowych natomiast znajdują się rozmaite drobne upominki, które w całości tworzą elegancki i wytworny upominek dla kogoś wyjątkowego. W zestawach są zarówno kocyki, pluszaki, skarpetki i zawieszki do smoczka, jak i kubki, ramki fotograficzne oraz metryczki.