Dekoracje stołu na Roczek

Dekoracje stołu na roczek to gotowe rozwiązania, dzięki którym możesz samodzielnie zaaranżować wystrój stołów podczas przyjęcia z okazji ukończenia pierwszego roku życia swojej pociechy. Zamawiając dekoracje przeznaczone do ozdabiania stołów, zyskujesz wiele czasu. Różnorodność motywów graficznych pozwala na organizację imprezy tematycznej w konkretnej konwencji, takiej jak na przykład: dżungla party lub dopasowanie kolorów dekoracji do płci maluszka. 

Wyświetlanie 1–21 z 38 wyników

Dekoracje stołu na roczek – gotowe rozwiązania

Dekoracje stołu na roczek możesz zastosować od razu po realizacji zamówienia, ponieważ są to produkty gotowe i uniwersalne. Wśród bogatego asortymentu dekoracji do ozdabiania stołów na przyjęcie z okazji ukończeniu pierwszego roku życia, na uwagę zasługują rozmaite serwetki i talerzyki papierowe. Przypominają kształtem lwa, wieloryba, myszkę, gwiazdkę, chmurkę i balonik, a nawet mają kolory identyczne z tymi występującymi w naturze. Jeśli natomiast masz wybraną wiodącą kolorystykę przyjęcia, wybierz serwetki w określonym kolorze: białym, srebrnym, złotym, jasnego pudrowego różu, jasnego różu, liliowym, błękitnym, miętowym lub jasnego turkusu. Propozycji kolorystycznych jest aż dziewięć, więc bez problemu znajdziesz taką, która wpisze się w twoje potrzeby i gust.

Podczas przyjęć z okazji roczku oprócz serwetek w określonym kształcie i kolorze nie może zabraknąć jednorazowych talerzyków i obrusu lub bieżnika. Do dekoracji stołów koniecznie dodaj świeże kwiaty, a podkreślą piękno zaaranżowanego wystroju, a całość stanie się elegancka i odpowiednia do rangi uroczystości. Najmłodszych gości obecnych podczas przyjęcia dla roczniaka na pewno ucieszą kolorowe dekoracje i atrakcyjne wzory zwierząt na talerzykach i serwetkach. Gotowe rozwiązania dekoracyjne są świetne i wielofunkcyjne! Nie tylko trafią w gusta i dużych i małych, ale także tak fantastyczne dekoracje stołu na roczek cudownie prezentują się podczas sesji fotograficznej na pamiątkę wydarzenia. 

Papierowe dekoracje stołu na roczek

Ekologiczne i zarazem ekonomiczne propozycje gotowych ozdób stołów podczas okolicznościowego przyjęcia na cześć rocznego maluszka nadają się zarówno dla dziewczynek, jaki i chłopców. Jeśli należysz do grona zwolenników podziału dziecięcych ubranek, dodatków i akcesoriów na kolory, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do właściwego przystrojenia stołu. Serwetki papierowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej począwszy od dziewczęcych kolorów jak różne odcienie różu i chłopięcych jak różne odcienie błękitu po uniwersalną biel, złoto i srebro. Dodatkiem do nich są papierowe talerzyki przedstawiające zwierzątka takie jak lew, myszka, wieloryb oraz gwiazdkę, balonik i chmurkę.  

Dekoracje stołu na roczek wykonane z papieru mają wiele zalet i argumentów przemawiających za ich wyborem na przyjęcie z okazji pierwszych urodzinek córeczki bądź synka. Przede wszystkim powstały z myślą o środowisku naturalnym, ponieważ bardzo łatwo rozkładają się, a tym samym nie generują zanieczyszczenia planety. Rozwiązanie w postaci papierowych dekoracji pozwala również zaoszczędzić wiele pieniędzy, ze względu na fakt, że w opakowaniu jest wystarczająca liczba serwetek i talerzyków, żeby zapewnić wszystkim gościom estetyczne nakrycia. Ponadto ozdoby z papieru mają przeróżne kolory i wzory graficzne, dlatego każdy rodzic znajdzie bez problemu dekoracje pasujące do wystroju stołów i ogólnej konwencji przyjęcia. 

Motywy graficzne dekoracji stołu na roczek

Różnorodność motywów graficznych na dekoracjach na stół, które są występują jako gotowe rozwiązania na imprezę urodzinową dla rocznika sprawia, że tak zaaranżowany wystrój przyciąga uwagę otoczenia, wprawia gości w pozytywny nastrój i zawsze znajdziesz wariant, który będzie zgodny z twoimi oczekiwaniami. Na imprezę, na której pojawi się sporo dzieci, dobrym zwyczajem jest zaplanowanie dekoracji w różnych kolorach, ponieważ kolory pobudzają dziecięce zmysły, intrygują i rozbudzają wyobraźnię. Serwetki i talerzyki w kształcie króla zwierząt – lwa zaproszą gości na safari, dekoracje w kształcie wieloryba – na podwodną przygodę, ozdoby w kształcie myszki – do leśnych harców, natomiast te przypominające gwiazdkę i chmurkę zachęcą do bujania w obłokach. 

Jakie jeszcze rysunki są na dekoracjach stołu na roczek? Ciekawą alternatywą jest skorzystanie z gotowych ozdób, które są jednym z elementów tworzących kolekcje gotowych dekoracji i prezentów na przyjęcie z okazji roczku. Kolekcja Zajączek to jednak z wielu kolekcji ułatwiających samodzielną organizację pierwszych urodzinek maluszka. Flizelinowy bieżnik z tej kolekcji ma nadrukowany motyw graficzny w postaci szarego zajączka z balonikiem w łapce na tle kompozycji florystycznej z różowych i błękitnych kwiatów, na której przycupnął ptaszek. Sprawdź również inne propozycje dekoracyjne z kolekcji na roczek dla dziewczynki i chłopca. Jeśli wolisz postawić na neutralność podczas przyjęcia, zdecyduj się na talerzyki i serwetki z napisami okolicznościowymi w złotym kolorze.