Słodycze świąteczne

Słodycze świąteczne są wielofunkcyjne, ponieważ prezentują się atrakcyjnie na świątecznym stole i sprawdzają się w roli świątecznych upominków na Boże Narodzenie. Ponadto mają opakowania i owijki z motywem graficznym nawiązującym do symboli Bożego Narodzenia. Warto je wręczyć w formie prezentu, ze względu na fakt, że wszyscy lubią słodycze! Słodkości, a zwłaszcza ciasteczka z wróżbą, czekoladki, z uwagi na kolorowe, świąteczne banderole bardzo dobrze wyglądają, gdy przesypiesz je do przeszklonego naczynia – każdy z gości na świątecznej kolacji lub obiedzie może poczęstować się mlecznym smakołykiem w dowolnym momencie. Przygotowując prezenty dla najbliższych osób, warto dołożyć do pudełka czekoladkę, tabliczkę czekolady i laskę cukrową oraz wsypać cukierki krówki. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Słodycze świąteczne na prezent

Słodycze świąteczne na prezent to bardzo popularna propozycja, dlatego wiele osób wręcza je swoim bliskim na Boże Narodzenie. Słodkich opcji prezentowych jest mnóstwo, ale na pierwszym miejscu prezentowej listy króluje czekolada. Wyroby z czekolady wszyscy uwielbiają, ze względu na boski smak, aksamitną konsystencję, rozpływające się w ustach nadzienie oraz właściwości antystresowe. Markowe czekoladki Merci w tabliczce w świątecznej szacie graficznej mają wielu zwolenników i amatorów. Są rewelacyjnym słodkim sposobem na podziękowanie komuś bliskiemu po prostu za to, że jest. W świątecznym okresie wsparcie bliskich jest bardzo ważne. Rodzinna atmosfera stanie bardziej uroczysta, jeśli wręczysz rodzicom lub rodzeństwu tabliczkę takiej świątecznej czekolady.

Równie interesującą propozycją jest wybór czekoladek, lizaków i krówek w specjalnej odsłonie jako słodyczy w prezencie na Boże Narodzenie. W Planecie Dzieci znajdziesz słodkości przyozdobione grafikami nawiązującymi do świątecznych symboli i obyczajów. Na froncie tabliczki czekolady widnieje sceneria znana z Dziadka do orzechów: prezenty, choinka, miś, myszka i dziadek do orzechów. Natomiast na czekoladkach mlecznych są okolicznościowe napisy, zwierzątka oraz atrybuty kojarzące się ze świętami Bożego Narodzenia. Owijki czekoladek zdobią: reniferek, pingwinek, prezenty, dziadek do orzechów, choinka, koliberek oraz charakterystyczne słodycze świąteczne na świątecznym stole. Świąteczne krówki udekorowaliśmy, wykorzystując znanych bohaterów z Dziadka do orzechów oraz postać Ciastka ze Shreka

Czekoladki świąteczne jako upominek i dekoracja 2 w 1

Czekoladki przeznaczone na Boże Narodzenie ze sklepu Planeta Dzieci mają przeróżne bożonarodzeniowe i gwiazdkowe dekory, wśród których dominuje postać świętego Mikołaja. Możesz zdecydować się na pojedynczą czekoladkę w świątecznym opakowaniu i włożyć ją do paczki w formie akcentu bożonarodzeniowego. Polecamy jednak wybór kraftowego pudełka wypełnionego po brzegi świątecznymi czekoladkami. Słodkości w tej formie są świetne, ponieważ sprawdzają się na wielu świątecznych frontach. Możesz je wykorzystać jako ozdobę odświętnego stołu, przesypując do przezroczystego naczynia, a z pewnością urozmaicą wystrój. Jeśli jednak zdecydujesz się je wręczyć bliskiej osobie, pomysł jest także trafiony i spotka się z entuzjazmem osoby obdarowanej słodkim upominkiem świątecznym.

Czekoladowe słodycze świąteczne i dekoracje zarazem wspaniale podkreślają magię Bożego Narodzenia, ze względu na motywy świąteczne, którymi ozdobiliśmy opakowania. Jest ich tak wiele, że trudno zdecydować się na konkretną czekoladkę, dlatego podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze świątecznych słodyczy 2 w 1. Dla młodszych dzieci polecamy czekoladki ze świętym Mikołajem, ponieważ dziewczynkom i chłopcom święta kojarzą się przede wszystkim z prezentami, które przynosi Gwiazdor. Nastolatkowie i dorośli członkowie rodziny będą zachwyceni, jeśli dostaną w prezencie wyjątkowe pudełko wypełnione łakociami z czekolady w owijkach ze świątecznymi detalami. Zarówno bajkowe postaci czy zwierzątka, jak i symbole Bożego Narodzenia na czekoladkach równie dobrze odgrywają dekoracyjną rolę na świątecznym stole.

Słodycze świąteczne – zestawy

Słodycze warto dorzucić także do większych prezentów świątecznych, a prezenty staną się bardziej atrakcyjne. W takich wartościowych zestawach prezentowych nie może zabraknąć: czekoladek, czekolad, lizaków i krówek w świątecznych opakowaniach. Dzięki słodyczom możesz sprawić, że bliska osoba będzie miała lepsze święta Bożego Narodzenia. Kartka świąteczna z życzliwymi życzeniami i mała czekoladka z motywem Bożego Narodzenia gwarantują wyższy poziom hormonów szczęścia u bliskiej osoby. Wystarczy, że dorzucisz do paczki coś słodkiego i spersonalizujesz opakowanie prezentowe, a ten ktoś, kogo obdarowałeś, poczuje się wyjątkowo. Imienną tabliczkę markowych czekoladek Merci rekomendujemy zarówno starszym, jak i młodszym członkom rodziny oraz znajomym. 

Podaruj zestaw czekoladek w pudełku kraftowym oraz pozostałe słodycze świąteczne mamie i tacie w podziękowaniu za wspaniałe prezenty, smakowite potrawy świąteczne oraz rodzinną atmosferę podczas Bożego Narodzenia. A które ze słodyczy wybrać na upominek dla rodzeństwa? Jeśli w zestawie prezentowym znajdują się ciepłe skarpetki, czapka i szalik, dodasz im świątecznego charakteru, dokładając lizaki w kształcie laski cukrowej lub czekoladkę ozdobioną grafiką Ciastka ze Shreka. Młodszej siostrze razem z wymarzoną zabawką sprezentuj woreczek z organzy wypełniony świątecznymi krówkami ozdobionymi kolędującymi myszkami. Bratu spodobają się prezenty w rodzaju pojazdów budowlanych lub autek oraz łakocie z motywem postaci z Dziadka do orzechów