Serwetki na Komunię Świętą

W asortymencie naszego sklepu internetowego Planetadzieci.pl znajdziesz różnorodne wzory i kolory serwetek na Komunię Świętą. Od klasycznej bieli po delikatne, pastelowe odcienie, które idealnie pasują do uroczystego charakteru Komunii Świętej. Nasze serwetki na Komunię Świętą to nie tylko praktyczny element uroczystości, ale także piękna dekoracja, która może być uzupełniona o dodatki, takie jak personalizowane bileciki czy dekoracyjne kieszonki na sztućce. Doskonałe zarówno do eleganckiego przyjęcia w domu, jak i bardziej formalnego obiadu w restauracji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Serwetki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Serwetki na I Komunię świętą w ofercie sklepu Planeta Dzieci mają różnorodne kształty i kolory, dlatego bez problemu dopasujesz je do stylistyki przewodniej przyjęcia komunijnego dla chłopczyka i dziewczynki. Możesz sięgnąć po jedną z pięciu propozycji kolorystycznych chusteczek komunijnych, wybrać serwetkę z tematyczną grafiką bądź ze wzorem charakterystycznym dla kolekcji na I Komunię świętą, lub ewentualnie postawić na jednorazowe chusteczki w oryginalnym kształcie. Warianty kolorystyczne serwetek do wyboru to: biel, butelkowa zieleń, fiolet, niebieski i róż, a ponadto na każdej chusteczce jest złoty napis z podziękowaniem za udział w przyjęciu komunijnym. Mając do dyspozycji, tak szeroką gamę kolorystyczną, znajdziesz idealne serwetki na komunię córki i synka. 

Spośród białych serwetek przeznaczonych do dekoracji stołów na I Komunię świętą chłopca lub dziewczynki polecamy warianty z różnorodnymi motywami graficznymi, począwszy od symboli religijnych po modne dekory i kompozycje roślinno-kwiatowe. Ciekawą propozycją dekoracyjną są serwetki z grafiką modlących się dzieci – dziewczynki na przyjęcie dziewczęce i chłopca – na komunię dla młodego katolika. Mają one pozłacane kontury, przez co są odpowiednio eleganckie na tak wyjątkową uroczystość, jaką jest sakrament I Komunii świętej. Zamiast chusteczek z sylwetkami dzieci, możesz wziąć pod uwagę serwetki na Komunię świętą z okolicznościowymi nadrukami i symbolicznym wzorem chrystogramu. Spodobają się zarówno dziewczynce, jak i chłopcu, podobnie jak chusteczki w kształcie komunijnej alby i anielskich skrzydeł z pozłacanymi rantami.  

Serwetki komunijne z imieniem

Bardzo dobrym pomysłem na wyróżnienie bohatera przyjęcia z okazji I Komunii świętej są chusteczki z krótką okolicznościową dedykacją, datą przyjęcia komunii oraz imieniem dziecka. Nadruki personalizowane wykonaliśmy, wybierając czcionkę z fantazyjnym fontem. By zrobić lepsze wrażenie na gościach, wykorzystaliśmy metalizowany efekt, który świetnie pasuje  do eleganckiej i uroczystej oprawy sakramentu. Personalizowane serwetki mają wiele zalet, ale przede wszystkim pozwalają uczynić przyjęcie komunijne wyjątkowym. Sesja zdjęciowa na tle stołów nakrytych personalizowanymi dekoracjami to wspaniała pamiątka dla dziecka komunijnego i całej jego rodziny. Serwetki na I Komunię świętą możesz zamówić w wersji imiennej z dowolnym wzorem graficznym z jednej z kolekcji komunijnych. 

Serwetki komunijne imienne podobnie jak pozostałe elementy dekoracyjne i prezenty są częścią kolekcji o bardzo wymownych nazwach, takich jak na przykład: Białe Kwiaty, Majowa Konwalia, Srebrna Koronka, Złota Koronka, Złota Komunia czy Srebrna Komunia. Każdą z kolekcji możesz spersonalizować lub pozostawić w wersji uniwersalnej, bez nadruków imiennych. Chusteczki bez personalizacji równie pięknie prezentują się na stołach nakrytych do poczęstunku komunijnego, zwłaszcza że są na nich nadruki takie jak: chrystogram, hostia, gołębica czy kielich. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz nie tylko atrakcyjne i praktyczne serwetki jednorazowego użytku z okolicznościowymi nadrukami i grafikami, ale także takie o zaskakujących kształtach: alby lub skrzydeł anioła.

Dekoracje stołu na I Komunię świętą – serwetki

Chusteczki na Komunię Świętą to połączenie tradycji, stylu i wysokiej jakości, które dodają atrakcyjnego sznytu nakrytym stołom. Są one nie tylko eleganckie i praktyczne, ale przede wszystkim, dzięki personalizacji, podkreślają znaczenie tak odświętnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie przez córkę lub syna sakramentu I Komunii świętej. W sklepie Planeta Dzieci proponujemy wiele wariantów serwetek papierowych do wyboru, ponieważ wiemy, że gusta, oczekiwania i preferencje rodziców są różne. Minimalistom rekomendujemy chusteczki z pozłacanymi lub posrebrzanymi detalami, zwolennikom natury – serwetki z motywami roślinnymi i kwiatowymi, natomiast fanom dekoracyjnych trendów – z geometrycznymi akcentami. W ofercie znajdziesz również serwetki, które nawiązują do tematyki sakramentalnej, jak hostia, gołębica czy chrystogram.

Dekoracje stołu nie mogą obyć się bez praktycznych, jednorazowych i ekologicznych zarazem serwetek. Na pierwszą komunię pasują one znakomicie, podobnie jak na drugą komunię, czy Chrzest święty dziecka. Serwetki na Komunię świętą to najbardziej popularna propozycja spośród dekoracji i akcesoriów, przeznaczonych do tworzenia niezapomnianego wystroju stołów podczas I Komunii świętej. Chusteczki są zaprojektowane z myślą o tak szczególnej okazji, dlatego zarówno dobór wzornictwa, jak i materiałów został starannie przemyślany. Serwetki komunijne z Planety Dzieci to gwarancja jakości, modnego stylu i ponadczasowej elegancji, dlatego warto je wybrać, organizując przyjęcie komunijne dla dziecka w domu lub w lokalu, niezależnie od tego, czy wyprawiasz uroczysty poczęstunek z okazji komunii córki, czy syna.