Zaproszenia na Urodzinki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Uniwersalne zaproszenie urodzinowe na przyjęcie dziecka. Wyjątkowy sposób, aby zaprosić bliskie osoby na urodzinki.Wewnątrz zaproszenia urodzinowego znajduje się tekt do samodzielnego uzupełnienia.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Animals Party 10szt

  23,98 

  Jeśli Wasze dziecko jest miłośnikiem zwierząt, to warto wybrać dla niego zaproszenia na urodzinki Animals Party. Świetnie sprawdzą się zarówno dla dorosłych gości, jak i kolegów i koleżanek dziecka. Dostępne są w pakiecie 10 sztuk, które otrzymacie w ramach jednego zamówienia.

 • Zaproszenie na urodzinki chłopca prezentuje się efektownie. Posiada piękny wzór graficzny z kolekcji Boho.Zaproszenia uniwersalne na urodzinki chłopca. Idealnie sprawdzą się, aby zaprosić gości.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Chłopca Boho 10szt

  23,98 

  Mały chłopczyk uwielbia się bawić z najbliższymi, a gdy zbliżają się jego urodziny z dumą zaprasza wszystkich na swoje urodziny. Może to zrobić w bardziej uroczysty sposób, wystarczy, że zakupicie zaproszenia na urodzinki chłopca boho. W ramach jednego zamówienia kupujecie aż 10 sztuk.

 • Zaproszenia urodzinowe na przyjęcie dziecka. Wyjątkowy sposób, aby zaprosić bliskie osoby. Zaproszenia pochodzą z kolekcji BOHOZaproszenia na urodziny w stylu boho. Posiadają modny, delikatny wzór.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Dziecka Boho 10szt

  23,98 

  Urządzacie przyjęcie urodzinowe dziecka w stylu boho? Doskonałym wyborem będą zaproszenia na urodzinki dziecka boho. Dostępne są w zestawie 10 stuk w ramach jednego zamówienia. To zatem oferta, z której naprawdę warto skorzystać.

 • Zaproszenie na urodzinki dziewczynki. Idealnie sprawdzą się, aby zaprosić gości na uroczystość.Uniwersalne zaproszenia w różowej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypełnienia.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Dziewczynki Boho 10szt

  23,98 

  Niezależnie od tego, ile Wasza córka obchodzi lat, zorganizowanie przyjęcia urodzinowego jest ważne. Gdy jest malutka, musicie zadbać o każdy szczegół, także zakup zaproszeń dla gości. Zaproszenia na urodzinki dziewczynki boho świetnie się sprawdzą i dostępne są przy jednym zamówieniu w pakiecie 10 sztuk.

 • Wnętrze zaproszeń na urodzinki dziecka posiada grafikę z kosmicznym motywem.Zaproszenia na przyjęcie urodzinowe dziecka z motywem kosmicznym.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Kosmos 10szt

  23,98 

  Dzieci mają często bardzo sprecyzowane wymagania dotyczące swojego urodzinowego przyjęcia. Bardzo często chcą by dekoracje czy atrakcje związane były z zainteresowaniami. Jeśli Wasza pociecha uwielbia kosmos i właśnie on będzie motywem przewodnim, wybierzcie zaproszenia na urodzinki Kosmos z naszej oferty. Dostępne są w zestawie 10 sztuk wraz z kopertami.

 • Zaproszenia na urodzinki dziecka. W środku zaproszeń znajduje się piękna grafika i tekst do wypełnienia.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Super Bohatera 10szt

  23,98 

  Organizacja urodzin dziecka często opiera się na przygotowaniu imprezy kostiumowej i tematycznej. Doskonałym wyborem zwłaszcza dla chłopca będzie impreza z motywem przewodnim super bohatera. W takim przypadku świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w zaproszenia na urodzinki Super Bohatera. Mają elegancki design i dziecko będzie nimi zachwycone. Dostępne są w pakiecie 10 sztuk, przez co na pewno zaoszczędzicie!

 • W środku zaproszenia znajduje się gotowy tekst do wypełnienia. Zaproszenia posiadają morską grafikę.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Syrenka 10szt

  23,98 

  Wiele dziewczynek jest miłośniczkami księżniczek, ale często fascynują je także syrenki. Jeśli Wasza córka obchodzi urodziny i chcecie urządzić jej przyjęcie z motywem syrenek i oceanów, to możecie wybrać zaproszenia na urodzinki Syrenka. Będą stanowiły idealne dopełnienie. Warto podkreślić, że dostępne są w zestawie 10 sztuk.

 • Zaproszenie uniwersalne na przyjęcie urodzinowe dziecka. Na okładce znajdują się urocze zwierzątko. Tło zaproszeń jest w kolorze zieleni.Wnętrze zaproszeń urodzinowych posiada gotowy tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Wesoła Dżungla 10szt

  23,98 

  Urodziny dziecka to okazja do organizacji pięknego, tematycznego przyjęcia. Jeśli motywem przewodnim ma być dżungla, to warto wybrać pasujące do dekoracji i atrakcji zaproszenia. Świetnie sprawdzą się zaproszenia na urodzinki Wesoła Dżungla. Dostępne są w pakiecie 10 sztuk, a do każdej dodajemy kopertę.

 • Zaproszenie urodzinowe na przyjęcie dziewczynki. Na zaproszeniu widnieje motyw uroczej wróżki.Magiczne zaproszenie na przyjęcie urodzinowe dziecka. Na okładce zaproszenia widnieje grafika wróżki.

  ZAPROSZENIA na Urodzinki Wróżka 10szt

  23,98 

  Jeżeli szukacie uniwersalnego zaproszenia na urodzinki dziewczynki, to proponujemy zaproszenia na urodzinki Wróżka. Dostępne są w zestawie 10 sztuk. Dodatkowo do każdego zaproszenia dołączona jest koperta.

 • Zaproszenia na urodzinki dziecka z motywem dinozaurów. Zaproszenia do samodzielnego wypełnienia.Uniwersalne zaproszenia na urodzinki dziecka. Posiadają piękny wzór graficzny z dinozaurami.

  ZAPROSZENIA na Urodziny dziecka Dinozaury 10szt

  23,98 

  Wasze dziecko jest wielbicielem dinozaurów i wszystkiego, co jest z nimi związane? Koniecznie, gdy zbliżają się jego urodziny wybierzcie zaproszenia na urodziny Dinozaury. Dzięki temu dumnie i odważnie wręczy je wszystkim potencjalnym gościom.

Zaproszenia urodzinowe na przyjęcie dziecka

Zaproszenia na urodzinki dzieci wyróżniają się przeróżnymi barwnymi grafikami, mają kwadratowy kształt i zawierają wewnątrz kartę z podstawowymi danymi wskazującymi miejsce oraz lokalizację imprezy do samodzielnego uzupełnienia przez rodziców lub starsze dziecko. Zaproszenia są bardzo atrakcyjne zarówno dla młodszych i starszych gości, ponieważ osoby otrzymujące kartę urodzinową mają wrażenie, że zostały zaproszone osobiście przez jubilata lub solenizanta. Uniwersalność wzorów i kolorów sprawia, że przeznaczone są do wysłania w imieniu dziewczynek oraz chłopców. Każdy rodzic z pewnością znajdzie w asortymencie odpowiednie zaproszenie, które odzwierciedla zainteresowania i fascynacje swojej pociechy. Takie zaproszenie to świetny wstęp do zorganizowania urodzinek tematycznych. Dzieci będą zachwycone takim rozwojem sytuacji. Motywów graficznych jest na tyle, że znajdziesz bez problemu inspirację do zaaranżowania wymarzonych urodzin.

Zaproszenia na urodzinki – dla dziewczynki i chłopca

Zaproszenia na urodzinki dla dziewczynki i chłopca różnią się między sobą kolorystyką i wzornictwem. Wróżka i syrenka na okładce karty zapraszają małe księżniczki do tajemniczego świata magii wypełnionego feerią kolorów i ciekawych stworzeń, świata w którym czekają niesamowite przygody i spełniają się wszystkie życzenia. Dla mniejszych dziewczynek nadają się zaproszenia z motywem sukieneczki i bluzeczki z printem wisienek, które utrzymane są w stylistyce boho. Przywodzą na myśl małą ogrodniczkę, częstującą gości samodzielnie wyhodowanymi owocami z sadu. Urodzinki zapowiadają się apetycznie! Nieważne, ile wiosen kończy córeczka i czym się interesuje, na urodzinach na pewno nie zabraknie atrakcji!

W zaproszeniach przeznaczonych dla chłopców dominują komiksowi superbohaterowie i zdobywcy kosmosu. Urodziny tematyczne z Batmanem, Spidermanem, czy Supermanem ucieszą zgromadzonych na spotkaniu chłopców, zwłaszcza gdy w główną rolę wcieli się solenizant. Emocji będzie co niemiara! Dla przedszkolaków fascynujące są również dinozaury oraz czasy, w których żyły prehistoryczne gady. Możliwość znalezienia się wśród olbrzymów choć na chwilę, to spełnienie chłopięcych marzeń. Królestwo zwierząt różnych gatunków jest przedmiotem zainteresowania dzieci obojga płci. I dziewczynki, i chłopcy mają swojego ulubionego zwierzaka i uwielbiają wyobrażać sobie wspólne zabawy. Na zaproszeniach na urodzinki nie może ich zabraknąć!

Jak wyglądają zaproszenia na urodzinki?

Zaproszenia urodzinowe dla milusińskich są kwadratowe i mają wymiary 14cmx14cm. Występują w pakietach po 10 sztuk, a do każdej karty z zaproszeniem dołączona jest koperta w kolorze białym. Całość jest estetyczna i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz zaproszeń znajdują się wkładki z podstawowymi informacjami o miejscu spotkania urodzinowego oraz danymi kontaktowymi do rodziców. Co istotne – dane uzupełnia się samodzielnie, dzięki czemu osoba, której wręczane jest takie pomysłowe zaproszenie na urodzinki nie może oprzeć się wrażeniu, że została zaproszona przez jubilata we własnej osobie, a nie za pośrednictwem dorosłych.

Na zaproszeniach są rozmaite rysunki, żeby przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć wizualną atrakcyjność karty. Zaproszenia są kontrastowe – ciemna okładka i jasna kartka do wypisania. Co oprócz danych kontaktowych i miejsca imprezy warto umieścić wewnątrz karty? Jeśli urodziny mają się odbyć w lokalu, wpisać należy datę, do kiedy goście mogą potwierdzać swoją obecność na wydarzeniu jubilata. Będzie to potrzebne obsłudze sali lokalu do ustalenia wstępnego kosztorysu, liczby dań oraz ustalenia menu. Starsze dzieci z radością samodzielnie uzupełnią wykropkowane miejsca i podekscytowane będą oczekiwać na odpowiedź zaproszonego gościa. To dla nich wielkie przeżycie!

Motywy graficzne zaproszeń na urodzinki

Co może znaleźć się na okładkach dziecięcych zaproszeń? Wszystko, czym interesują się dzieci – wróżki, syreny, kosmos, dinozaury, superbohaterowie, mieszkańcy lasu, mieszkańcy dżungli oraz pojedyncze zwierzątka. Urocze są zaproszenia wysyłane w imieniu najmłodszych latorośli. Są na nich atrybuty okresu dzieciństwa – sukieneczka małej ogrodniczki w komplecie z bluzką w wisienki, spodenki małego ogrodnika w komplecie z białą koszulą, smoczek i dziecięce buciki w otoczeniu traw, roślin łąkowych, krzewów ozdobnych, chmurek i gwiazdeczek. Zaproszenia są zaprojektowane zgodnie ze stylistyką boho, dlatego wyglądają bardzo naturalnie.

Zaproszenia na urodzinki są również jednymi z elementów kolekcji gotowych dekoracji, akcesoriów i prezentów na samodzielne urządzenie urodzin dla dziecka. Animals, Boho, Kosmos, Urodziny Superbohatera, Wesoła Dżungla, Wróżka i Dinozaury to tylko niektóre z propozycji motywów graficznych. Cechą charakterystyczną każdej kolekcji jest wzór spójny ze wszystkimi elementami tworzącymi linię dekoracyjną. Niezależnie, czy zdecydujesz się na uniwersalne zaproszenia, czy takie z większej kolekcji, możesz śmiało wyprawić dla pociechy niezapomniane urodziny, o których goście będą mówić długo! Znajdziesz odpowiednią grafikę zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.