Zaproszenia na Urodzinki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Zaproszenia urodzinowe na przyjęcie dziecka

Zaproszenia na urodzinki dzieci wyróżniają się przeróżnymi barwnymi grafikami, mają kwadratowy kształt i zawierają wewnątrz kartę z podstawowymi danymi wskazującymi miejsce oraz lokalizację imprezy do samodzielnego uzupełnienia przez rodziców lub starsze dziecko. Zaproszenia są bardzo atrakcyjne zarówno dla młodszych i starszych gości, ponieważ osoby otrzymujące kartę urodzinową mają wrażenie, że zostały zaproszone osobiście przez jubilata lub solenizanta. Uniwersalność wzorów i kolorów sprawia, że przeznaczone są do wysłania w imieniu dziewczynek oraz chłopców. Każdy rodzic z pewnością znajdzie w asortymencie odpowiednie zaproszenie, które odzwierciedla zainteresowania i fascynacje swojej pociechy. Takie zaproszenie to świetny wstęp do zorganizowania urodzinek tematycznych. Dzieci będą zachwycone takim rozwojem sytuacji. Motywów graficznych jest na tyle, że znajdziesz bez problemu inspirację do zaaranżowania wymarzonych urodzin.

Zaproszenia na urodzinki – dla dziewczynki i chłopca

Zaproszenia na urodzinki dla dziewczynki i chłopca różnią się między sobą kolorystyką i wzornictwem. Wróżka i syrenka na okładce karty zapraszają małe księżniczki do tajemniczego świata magii wypełnionego feerią kolorów i ciekawych stworzeń, świata w którym czekają niesamowite przygody i spełniają się wszystkie życzenia. Dla mniejszych dziewczynek nadają się zaproszenia z motywem sukieneczki i bluzeczki z printem wisienek, które utrzymane są w stylistyce boho. Przywodzą na myśl małą ogrodniczkę, częstującą gości samodzielnie wyhodowanymi owocami z sadu. Urodzinki zapowiadają się apetycznie! Nieważne, ile wiosen kończy córeczka i czym się interesuje, na urodzinach na pewno nie zabraknie atrakcji!

W zaproszeniach przeznaczonych dla chłopców dominują komiksowi superbohaterowie i zdobywcy kosmosu. Urodziny tematyczne z Batmanem, Spidermanem, czy Supermanem ucieszą zgromadzonych na spotkaniu chłopców, zwłaszcza gdy w główną rolę wcieli się solenizant. Emocji będzie co niemiara! Dla przedszkolaków fascynujące są również dinozaury oraz czasy, w których żyły prehistoryczne gady. Możliwość znalezienia się wśród olbrzymów choć na chwilę, to spełnienie chłopięcych marzeń. Królestwo zwierząt różnych gatunków jest przedmiotem zainteresowania dzieci obojga płci. I dziewczynki, i chłopcy mają swojego ulubionego zwierzaka i uwielbiają wyobrażać sobie wspólne zabawy. Na zaproszeniach na urodzinki nie może ich zabraknąć!

Jak wyglądają zaproszenia na urodzinki?

Zaproszenia urodzinowe dla milusińskich są kwadratowe i mają wymiary 14cmx14cm. Występują w pakietach po 10 sztuk, a do każdej karty z zaproszeniem dołączona jest koperta w kolorze białym. Całość jest estetyczna i wygodna w użytkowaniu. Wewnątrz zaproszeń znajdują się wkładki z podstawowymi informacjami o miejscu spotkania urodzinowego oraz danymi kontaktowymi do rodziców. Co istotne – dane uzupełnia się samodzielnie, dzięki czemu osoba, której wręczane jest takie pomysłowe zaproszenie na urodzinki nie może oprzeć się wrażeniu, że została zaproszona przez jubilata we własnej osobie, a nie za pośrednictwem dorosłych.

Na zaproszeniach są rozmaite rysunki, żeby przyciągnąć uwagę odbiorców i zwiększyć wizualną atrakcyjność karty. Zaproszenia są kontrastowe – ciemna okładka i jasna kartka do wypisania. Co oprócz danych kontaktowych i miejsca imprezy warto umieścić wewnątrz karty? Jeśli urodziny mają się odbyć w lokalu, wpisać należy datę, do kiedy goście mogą potwierdzać swoją obecność na wydarzeniu jubilata. Będzie to potrzebne obsłudze sali lokalu do ustalenia wstępnego kosztorysu, liczby dań oraz ustalenia menu. Starsze dzieci z radością samodzielnie uzupełnią wykropkowane miejsca i podekscytowane będą oczekiwać na odpowiedź zaproszonego gościa. To dla nich wielkie przeżycie!

Motywy graficzne zaproszeń na urodzinki

Co może znaleźć się na okładkach dziecięcych zaproszeń? Wszystko, czym interesują się dzieci – wróżki, syreny, kosmos, dinozaury, superbohaterowie, mieszkańcy lasu, mieszkańcy dżungli oraz pojedyncze zwierzątka. Urocze są zaproszenia wysyłane w imieniu najmłodszych latorośli. Są na nich atrybuty okresu dzieciństwa – sukieneczka małej ogrodniczki w komplecie z bluzką w wisienki, spodenki małego ogrodnika w komplecie z białą koszulą, smoczek i dziecięce buciki w otoczeniu traw, roślin łąkowych, krzewów ozdobnych, chmurek i gwiazdeczek. Zaproszenia są zaprojektowane zgodnie ze stylistyką boho, dlatego wyglądają bardzo naturalnie.

Zaproszenia na urodzinki są również jednymi z elementów kolekcji gotowych dekoracji, akcesoriów i prezentów na samodzielne urządzenie urodzin dla dziecka. Animals, Boho, Kosmos, Urodziny Superbohatera, Wesoła Dżungla, Wróżka i Dinozaury to tylko niektóre z propozycji motywów graficznych. Cechą charakterystyczną każdej kolekcji jest wzór spójny ze wszystkimi elementami tworzącymi linię dekoracyjną. Niezależnie, czy zdecydujesz się na uniwersalne zaproszenia, czy takie z większej kolekcji, możesz śmiało wyprawić dla pociechy niezapomniane urodziny, o których goście będą mówić długo! Znajdziesz odpowiednią grafikę zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.