Zajączek

Urocza kolekcja Zajączek z dekoracjami do dziecięcego pokoju. Głównym motywem kolekcji jest uśmiechnięty zajączek z balonikiem w łapce. Postać zajączka umieszczona jest na dekoracyjnym pastelowym tle, w jasnej kolorystyce. Produkty z tej kolekcji pasują idealnie jako uzupełnienie aranżacji pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Personalizacja wykonana ozdobną czcionką podkreśli wyjątkowy i osobisty charakter, sprawi, że dekoracje sprawdzą się również jako pamiątka z dzieciństwa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Kolekcja Zajączek – pokój dziecięcy w skandynawskim stylu

Kolekcja Zajączek to linia dekoracji, akcesoriów i tekstyliów do dekoracji pokoju dziecięcego. Linia stylistyczna jest wspólna – zajączek trzymający balonik w łapce. Grafika jest naniesiona na pastelowe tło, przyozdobione rysunkami ptaszków, liści paproci oraz kwiatów. Możliwość dodania elementów personalizacji, takich jak: imię dziecka, data urodzinek, metryczka oraz autorska dedykacja bądź życzenia, znacząco podnosi atrakcyjność całej kolekcji, jak i jej poszczególnych części składowych. Nadaje się idealnie do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Kolekcja jest jasna, przejrzysta, uniwersalna i praktyczna.

Jeśli nie możesz zdecydować się, w jaki sposób zaaranżować pokój dziecka, kolekcja z zajączkiem to odpowiedź na ten dylemat. Nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Poszczególne elementy kolekcji mają wszechstronne zastosowanie. Cechująca je edukacyjność ma niewątpliwy wpływ na rozwój psychofizyczny maluchów. Liczenie, oszczędzanie, słuchanie, czy porządkowanie, to tylko niektóre ze zdolności kształtowanych, dzięki mebelkom, akcesoriom, tekstyliom i dekoracjom z kolekcji Zajączek. Praktyczny wymiar elementów daje korzyść dla dzieci oraz rodziców, a skandynawska estetyka pozwala łatwo dokonywać wszelkich zmian wystroju.

Kolekcja Zajączek – dla dziewczynki i chłopca

Zajączek jest świetnym zwierzątkiem, które podoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Wesoło dokazuje, jest sprytny i inspiruje dzieci do wspaniałych zabaw oraz uczenia się nowych rzeczy i realizowania swoich zainteresowań. Szare futerko nie rzuca się w oczy, jest neutralne i świetnie harmonizuje się z pastelowymi kolorami. Zajączka ożywiają kolorowe kwiatuszki, a balonik w łapce dodaje zwierzątku radości i energii. Każde dziecko będzie szczęśliwe, mając takiego przyjaciela w swoim pokoju – na ścianie, regale, czy podłodze. W kolekcji Zajączek znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia nowoczesnego pokoju.

Dziewczynki i chłopcy będą na pewno zadowoleni, gdy w ich królestwie pojawią się mebelki, tekstylia, czy dekoracje z motywem zajączka i personalizacją. Przedszkolaki mogą rywalizować z rodzeństwem w zaznaczaniu centymetrów na miarce wzrostu oraz sprawdzać, kto rośnie najszybciej, albo w czyjej skarbonce 3D pojawi się najwięcej banknotów. Do pokoju niemowlaczka pasują plakaty dekoracyjne, ramki z masą gipsową i odciskiem stópki, jak również łapacze snów. Dzieci w różnym wieku zachwycą się kocykiem, dywanikiem i poduszką z wesołym zajączkiem. Miś pluszowy w koszuleczce z podobizną zajączka jest tak słodki, że skradnie serca także dorosłym.

Co znajdziesz w kolekcji Zajączek?

Kolekcja Zajączek to bardzo starannie przemyślana linia dekoracji, akcesoriów i tekstyliów do wyposażenia, aranżacji i dekoracji królestwa malucha. Przydadzą się w każdym zakamarku pokoiku. Na ścianie możesz powiesić zestawy plakatów, zegar szklany, miarkę wzrostu, a nad łóżeczkiem – łapacz snów. Na stołeczku ozdobionym słodkim zajączkiem i imieniem pociechy, można siadać albo postawić na nim maskotki, a dziecięce skarby schować w drewnianej skrzyni na zabawki. Regał udekorowany skarbonką 3D z personalizacją wygląda zjawiskowo, a tekstylia, takie jak: poduszka, kocyk i dywanik sprawiają, że wnętrze staje się bardzo przytulne.

Co jeszcze możesz znaleźć wśród dekoracji z zajączkiem? Plakat, plakaty z metryczką, zestawy plakatów, metryczki w ramkach, metryczki z masą gipsową, personalizowane, szklane zegary oraz skarbonki 3D. Urocze mebelki z podobizną zajączka są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale jednocześnie bardzo praktyczne. Stołeczek może być siedziskiem lub ławką, w drewnianym pojemniku na zabawki pomieszczą się wszystkie pluszaki, klocki, autka, lalki i inne dziecięce skarby. Wszystkie dekoracje z metryczką są wzruszające dla świeżo upieczonych rodziców, a dla samych maluchów są interesującą pamiątką z beztroskiego dzieciństwa.