Baby shower

Prezenty z okazji baby shower to zwyczaj, który staje się coraz bardziej popularny, dzięki celebrytom z pierwszych stron kolorowych czasopism kobiecych. Baby Shower to inaczej deszcz lub prysznic prezentów, którymi obsypywana jest przyszła mama przez przyjaciółki oraz siostry. Przyjęcie baby shower to typowo kobieca impreza, a biorące w niej udział dziewczyny udzielają rad i dzielą się urokami macierzyństwa. Nie może obejść się bez prezentów, chociażby w postaci symbolicznej kartki z życzeniami i gratulacjami. Są na niej niemowlęce motywy utrzymane w stylistyce boho. Możecie pomyśleć o prezentach dla ciężarnej oraz upominkach dla maluszka. Większość prezentów przeznaczonych na baby shower ma możliwość pełnej personalizacji. Warianty kolorystyczne bez problemu podpowiedzą, potomka jakiej płci spodziewa się szczęśliwa mama. Wszystkie chwile ciężarna kobieta może zapisać w specjalnym pamiętniku ciąży, dzięki któremu ma większą kontrolę nad swoim błogosławionym stanem i może na bieżąco informować lekarza o tym, co się dzieje w kolejnym trymestrze. Jeśli przyszła mama jest ci szczególnie bliska, spraw jej zestaw prezentowy. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Prezenty z okazji baby shower dla przyszłej mamy

Prezenty z okazji baby shower dla przyszłej mamy to interesujący zwyczaj, mający na celu wyróżnić kobietę spodziewającą się potomstwa, podnieść ją na duchu i dodać nadzieję, że wszystko będzie w najlepszym porządku z jej maluszkiem. Na prezentach są imienne nadruki, dzięki którym od razu wiadomo, kto spodziewa się dziecka. Co można podarować kobiecie, która pierwszy raz wyda na świat córeczkę lub synka? Niezbędny jest dziennik w formie pamiętnika do zapisywania wszystkich obserwacji i rozpisywania ich na właściwe dni tygodnia w danym trymestrze. Dziennik staje się jeszcze bardziej praktyczny i osobisty, ponieważ ma okładkę z elementami personalizacji. 

Przyszłej mamie przyda się także kilka innych drobiazgów umieszczonych w pomysłowo zaprojektowanych pod kątem ciężarnych zestawach prezentowych. Zaglądając do środka znajdzie tam przedmioty związane z ubiorem maleństwa, jak i gadżety potrzebne do uspokojenia niemowlęcia lub dekorowania pokoiku dla noworodka. Maleńkie skarpetki i urocze body na pewno rozczulą ciężarną i nie będzie mogła doczekać się chwili, gdy będzie już miała dzieciątko na rękach. Po czynnościach pielęgnacyjnych czy karmieniu z radością i dumą napije się herbaty ze specjalnego personalizowanego kubka z serduszkiem i podpisem: kochana mama, który otrzymała w prezencie z okazji baby shower

Prezenty na baby shower dla maluszka

Prezenty dla maluszka to równie chętnie wręczane podczas przyjęcia baby shower upominki co prezenty dla przyszłej mamy. Prezenty dla dzieciątka to najczęściej elementy garderoby w uniwersalnym niemowlęcym rozmiarze. Wśród nich mama znajdzie zarówno słodkie maleńkie skarpetki, jak i śpioszki w stylu body, dzięki którym można szybko i bez problemu przewinąć niemowlę. Maleństwu rekomendowane są również pomysłowe zawieszki do smoczka, sprawiające że atrybut noworodka będzie zawsze pod ręką mamy na wypadek, gdyby maluszek zaczął płakać. Każda mama doceni zawieszkę do smoczka zwłaszcza w nocy, gdy po omacku będzie szukała go w łóżeczku dzieciątka.

Dobrym pomysłem na prezent z okazji baby shower dla maluszka są albumy fotograficzne na zdjęcia z okresu niemowlęctwa. Albumy mają wiele stron,które szczęśliwi rodzice mogą zapełnić fotkami pociechy. Album jest dużo lepszą pamiątką niż milion zdjęć w pamięci smartfona, ponieważ wspólne oglądanie fotografii z dzieciństwa to świetny sposób na umacnianie więzi rodzinnych. Album na zdjęcia niemowlęce jest trwały, ponieważ ma sztywną oprawę, a na jego okładce są nadruki imienne i data narodzin lub cała metryczka noworodka. Wybierając praktyczny prezent na przyjęcie z okazji narodzin dzieciątka, dostarczysz mamie i tacie mnóstwo radości, ale także odciążysz odrobinę ich w rodzicielskich obowiązkach.

Upominki personalizowane z okazji baby shower

Prezenty imienne zawsze wywołują wiele radości, ponieważ obdarowany ma wrażenie, że zostały stworzone specjalnie dla niego z myślą o jego potrzebach i zainteresowaniach. Tak też jest z mamami spodziewającymi się rychłego przyjścia na świat maleńkiej istotki. Słodkie i rozczulające body z imieniem maluszka przysporzy rodzicom łez wzruszenia, ale szybko docenią ten praktyczny personalizowany prezent. Podobnie zareagują na mięciutki kocyk, którym mogą otulić maluszka, żeby go ogrzać i uspokoić. Dzięki nadrukowi imiennemu kocyk staje się osobistym przedmiotem noworodka. Personalizowany prezent z okazji przyjęcia dla mamy to nie tylko praktyczny upominek, ale także urocza pamiątka z dzieciństwa.

Prezenty z okazji baby shower personalizowane występują nie tylko w formie pojedynczych upominków, ale również jako zestawy prezentowe. Oprócz maskotek, śpioszków, skarpetek i kubków, rodzice odkryją wśród nich coś specjalnego! Box prezentowy, wewnątrz którego znajdują się maleńkie pudełeczka na pierwszy ząbek oraz pierwszy ścięty kosmyk włosków. To bardzo wzruszająca chwila, którą rodzice mogą uwiecznić w postaci wspomnienia i zachować na pamiątkę. W pudełku prezentowym jest również naturalny gryzak, który rozprawi się z kłopotliwym ząbkowaniem. W komplecie z zawieszką do smoczka rodzice zyskują pewność, że mają wszystkie potrzebne przedmioty do opieki nad niemowlęciem.