Talerzyki papierowe dla dzieci

Talerzyki papierowe dla dzieci to naczynia jednorazowe, które mają wiele zastosowań, ale najczęściej wykorzystywane są podczas okolicznościowych przyjęć dla dzieci do dekoracji stołu. Mają różne kształty i są kolorowe, żeby młodzi goście mieli lepszy nastrój do zabawy oraz z większym apetytem konsumowali imprezowe przekąski. Wszystkie naczynia są ekologiczne, ponieważ wykonane zostały z papieru, który jest materiałem w pełni biodegradowalnym, przyjaznym dla środowiska naturalnego i bezpiecznym w kontakcie z żywnością dla najmłodszych. Talerzyki przydają się jako dekoracja stołu na wiele okazji, począwszy od dziecięcych urodzinek po przyjęcia baby shower czy gender reveal. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Talerzyki papierowe dla dzieci – praktyczne dekoracje stołu

Talerzyki papierowe dla dzieci służą przede wszystkim do dekorowania stołów na urodziny, roczek, chrzest święty, I komunię świętą oraz przyjęcia w stylu baby shower czy gender revenue ujawniające płeć mającego się narodzić niemowlęcia. Są to imprezy, na których średnia wieku jest niska, więc naczynia jednorazowe powinny przykuwać dziecięcą uwagę i zachęcać do konsumowania przygotowanych potraw i tortu. Obok kubków jednorazowych, kieszonek na sztućce, sztućców i serwetek talerzyki z papieru są niezbędną dekoracją stołów. Stoły  nakryte w taki sposób nie tylko świetnie wyglądają, ale także oprawa i aranżacja sali jest schludna i estetyczna, a odbiór przyjęcia dla dzieci bardziej pozytywny, dzięki dekoracjom papierowym.

Talerzyki z papieru są wygodne w użytkowaniu i praktyczne zarazem. W paczce jest większa liczba jednorazówek, dlatego nakryć wystarczy dla wszystkich małych gości do wielu serwowanych podczas przyjęcia dań. Wykorzystując sprytne talerze dziecięce, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Naczynia papierowe po prostu wyrzucasz po zakończeniu imprezy i gotowe! Tymczasem używając tradycyjnych talerzyków tracisz czas i energię podczas sprzątania po przyjęciu. Praktycznego talerzyka papierowego dla dzieci nie można stłuc, więc straty w organizacji uroczystego poczęstunku dla maluchów są o wiele niższe. Naczynia z papieru występują w różnych wariantach – ich kształty i kolory łatwo dopasować do przyjęcia w określonej tematyce przewodniej czy kolorystyce wiodącej. 

Talerzyki papierowe dla dzieci – naczynia jednorazowe na urodziny dla dzieci

Talerzyki urodzinowe dla dzieci na urodzinki i inne okazje są świetne! To bardzo ekonomiczne i zarazem ekologiczne rozwiązanie dekoracyjne do przystrajania stołów. Jak wszystkie jednorazowe naczynia talerzyki z papieru nie wymagają zmywania, suszenia i układania na półkach, a sprzątanie po przyjęciu jest dziecinnie proste i szybkie. Nie musisz obawiać się również o bezpieczeństwo małych gości – nie skaleczą się przypadkiem ani nie stłuką talerzyka z papieru. Dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce, naczynia inspirują dzieci do zabawy i zwiększają apetyt na urodzinowe łakocie. Urodzinki tematyczne w stylu safari nie mogą odbyć się bez praktycznych talerzy w kształcie lwiego łebka, a przyjęcie urodzinowe w stylistyce morskiej – bez nakryć przypominających narwala czy wielorybka. 

Talerzyki papierowe dla dzieci to gwarancja atrakcyjnej dekoracji stołów, wygody i oszczędności zarazem. Dekorując stoły przy pomocy fantazyjnych jednorazowych naczyń, możesz łatwo zmienić charakter przyjęcia. Na każdą okazję znajdziesz odpowiedni wariant dziecięcych talerzyków. Na baby shower i gender reveal nadają się naczynia papierowe z okolicznościowymi nadrukami w kolorystyce srebra, złota lub różowego złota i dnem różowym bądź niebieskim. Na urodzinki dziewczynki i chłopca polecamy naczynia papierowe z przeróżnymi motywami graficznymi, począwszy od zwierzątek po samochodziki i kaktusy. Bez problemu wybierzesz wzór, który spodoba się wszystkim uczestnikom przyjęcia bez względu na płeć i zainteresowania. 

Talerzyki papierowe dla dzieci – ozdobne grafiki

Kolorowe naczynia jednorazowe z papieru są atrakcyjne nie tylko dla najmłodszych gości. W ofercie Planety Dzieci są również talerzyki z wzorami i napisami na przyjęcia dla dorosłych gości, takich jak na przykład dziewczyny zaproszone na baby shower lub krewni i przyjaciele chcący poznać płeć dzieciątka, które wkrótce ma przyjść na świat.  Spodobają im się na pewno talerze w kształcie rombu w kolorze różowego złota zwiastujące narodziny dziewczynki lub z efektem hologramu – chłopczyka. Na pierwsze urodzinki wybierz warianty talerzyków z motywem słonecznika lub gwiazdki, ponieważ są bardzo wymowne w przekazie i atrakcyjne. Złota gwiazdka i żółte słoneczko przepięknie wyglądają na obrusie, tworząc nietuzinkowy i uroczysty klimat oraz radosną atmosferę.

Na kolejne urodzinki możesz zaaranżować rozmaite przyjęcia tematyczne przy wykorzystaniu talerzyków papierowych dla dzieci w kształcie narwala, lwa, kotka, kaktusa czy rakiety kosmicznej. Wszystkie talerzyki mają wyrazistą kolorystykę, natomiast ich wzory zostały zaprojektowane z myślą o zainteresowaniach najmłodszych uczestników przyjęcia tematycznego. Talerzyki z pozostałymi rysunkami możesz również łatwo dopasować do konwencji czy stylistyki urodzin, baby shower lub gender reveal. Kolor i wzór talerzyka pozwalają na ujawnienie, jakiej płci narodzi się dzieciątko, a efekt hologramu i metalicznego połysku dodają talerzykom eleganckiego i uroczystego sznytu glamour.