Stroje i przebrania świąteczne

Stroje i przebrania świąteczne dla wszystkich członków rodziny to świetny sposób na świąteczne przygotowania, radosne obchodzenie świąt Bożego Narodzenia i atrakcyjne pamiątkowe fotografie ze świąt. W Planecie Dzieci znajdziesz przebrania z motywem gwiazdkowym w różnych rozmiarach, począwszy od niemowlęcego body po koszulki bawełniane dla rodzeństwa i rodziców, a nawet rozmaite akcesoria i dodatki na głowę. Mamy ponadto anielskie skrzydła i skarpetki świąteczne, co sprawia, że możesz u nas się ubrać od stóp do głów w świąteczne stroje. Szczególnie atrakcyjną propozycją dla przedszkolaków są tatuaże zmywalne. Pomysłowe stroje dzieci mogą wykorzystać nie tylko w domu, ale także podczas przedszkolnych czy szkolnych jasełek. Pozostali członkowie rodziny dobrze prezentują się w pojedynczych personalizowanych koszulkach lub T-shirtach pochodzących z zestawu świątecznych strojów i przebrań na Boże Narodzenie. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Strój na święta Bożego Narodzenia dla wszystkich członków rodziny

Stroje i przebrania świąteczne dla niemowląt, dzieci i dorosłych gwarantują wszystkim domownikom udane przyjęcie świąteczne i dobrą zabawę. Dzięki strojom w świątecznej odsłonie rodzina zyskuje ciekawe fotografie z Bożego Narodzenia na pamiątkę wspólnie przeżytego okresu adwentowego i świątecznego. Przebranie minimalistyczne, takie jak na przykład: opaska na głowę z doczepionym świątecznym prezentem wystarczy, żeby dobrze się bawić w rodzinnym gronie. Najbardziej uniwersalne są zestawy ubrań z motywem symbolizującym Boże Narodzenie dla mamy, taty, rodzeństwa i bobasa, które można dodatkowo spersonalizować. W takim secie z nadrukiem imiennym i reniferem znajduje się zarówno body, jak i koszulki dla starszych dzieci oraz dorosłych.

Fajną świąteczną rodzinną atrakcją są zmywalne tatuaże przypominające świętego Mikołaja, bałwanka, prezenty i inne świąteczne wzory. W Planecie Dzieci są nawet tatuaże w postaci dinozaurów i jamnika w mikołajowych czapeczkach. Doczepiając anielskie skrzydła, dzieci mogą natomiast odegrać scenę z jasełek, czy po prostu wcielić się w rolę Anioła Stróża. Dobrą alternatywą na świąteczny czas są stroje i przebrania świąteczne na głowę. Gdy naciągniesz czapkę Mikołajową lub czapkę Elfa wcielisz się w rolę pomocników świętego Mikołaja i pomożesz mu rozdawać prezenty grzecznym dzieciom. Przebierając się w specjalne przebrania, nakrycia głowy i stroje z atrybutami nawiązującymi do Bożego Narodzenia, z pewnością w domu zapanuje magiczna i odświętna atmosfera. 

Przebranie świąteczne dla dzieci na głowę

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz się przebierać, już samo nakrycie głowy wystarczy, żebyś mógł poczuć się jak święty Mikołaj roznoszący dzieciom prezenty. Nie ma bardziej rozpoznawalnego znaku, że zbliża się Boże Narodzenie jak właśnie czapki Gwiazdora i czapki jego pomocników – Elfów. Zamiast charakterystycznej czapeczki sprawdzają się także opaski z zamocowaną ozdobą w postaci prezentu i stroika z jemiołą oraz takie z napisem tworzącym znany okrzyk Mikołaja, czyli: Ho ho ho! W takich pomysłowych świątecznych opaskach i czapkach cała rodzina znakomicie się prezentuje na żywo i bardzo dobrze wychodzi, pozując do rodzinnego zdjęcia z pierwszych lub kolejnych wspólnych świąt Bożego Narodzenia. Nie tylko stroje i przebrania świąteczne pomagają tworzyć cudowny klimat, ale przede wszystkim życzliwe rodzinne relacje. 

Jak sam widzisz niewiele potrzeba, żeby rodzinna zabawa w zaprzęg świętego Mikołaja w takich przebraniach była udana. Zarówno dzieciaki, jak i dorośli członkowie rodziny łatwo rozdzielą miedzy siebie role świętego Mikołaja i Elfów, a gdy założą oprócz nakrycia głowy świąteczną koszulkę – mogą stać się nawet jednym z reniferów w zaprzęgu świętego Mikołaja. Małym, słodkim reniferkiem stanie się także najmłodsza latorośl, dzięki personalizowanemu niemowlęcemu body z rysunkiem renifera i podpisem: Moje pierwsze święta oraz datą. Koszulkę imienną z identyczną grafiką i podpisem znajdziesz w zestawie ze strojami świątecznymi dla małych i dużych. W takich przebraniach cała rodzina jest należycie przygotowana do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. 

Strój świąteczny personalizowany

Aby spersonalizować świąteczne przebrania, stroje i nakrycia głowy dla całej rodziny, wystarczy, że podasz nam, jakie imiona, napisy i data mają pojawić się na elementach świątecznej garderoby, a wykonamy je metodą druku sublimacyjnego. Dzięki temu będą wyraziste i bardzo trwałe. Warto postawić na personalizację, ponieważ cała rodzina zyska cenną pamiątkę ze świąt Bożego Narodzenia, a poszczególni jej członkowie będą chętnie wertować album fotograficzny ze zdjęciami ze wszystkich etapów wspólnych przygotowań do wigilii i Bożego Narodzenia. Najbardziej uroczo prezentują się imienne śpioszki z reniferem, bałwankiem i bożonarodzeniowym wieńcem. Gdy maluszek podrośnie, będzie mógł obejrzeć, jakie stroje i przebrania świąteczne wybrali dla niego rodzice na święta.

Dzięki personalizacji starsze dzieci wiedzą, jak nazywa się święty Mikołaj, ponieważ jego imię jest nadrukowane na mikołajowej czapie. Personalizowane koszulki bawełniane sprawiają, że żaden z domowników nie pomyli świątecznego T-shirtu, ze względu na podpis imienny i określenie roli w rodzinie. Jeśli to ty masz wcielić się w postać świętego Mikołaja, dlatego nie chcesz personalizować nakrycia głowy, pozostaw czapkę w uniwersalnym wariancie, a dzieciaki na pewno nie odgadną, kto kryje się za długą białą brodą i maską. Jeśli wybierzesz imienne przebrania, czapki, opaski i stroje, staną się one wyjątkowe, podobnie jak okazja do przebrania się w nie. Święta Bożego Narodzenia to cudowny i magiczny czas, który warto spędzić w rodzinnym gronie i upamiętnić go na fotografiach.