Zaproszenia na Roczek

Pierwsze urodzinki dziecka to magiczny moment, który chcemy uczcić i podzielić się nim z najbliższymi. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę wzorów, które sprawią, że to wydarzenie stanie się jeszcze bardziej niezwykłe. Oferujemy zaproszenia urodzinowe dla dzieci, które można dostosować zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, z możliwością ręcznego wypisania lub z innowacyjnym elementem zdrapki z pytaniem o przyjście na urodzinki. Wszystkie nasze zaproszenia są starannie zaprojektowane, by wywołać uśmiech i radość zarówno u maluchów, jak i zaproszonych gości. Wybierając zaproszenia na roczek z naszej kolekcji, wybierasz unikalny sposób na zapowiedzenie tej pięknej chwili, która zapisze się w pamięci na lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Oryginalne zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek to szczególne przeżycie dla rodziców, którzy po raz pierwszy świętują pierwsze urodzinki swojego maluszka. Pragną podzielić się radosną nowiną z wszystkimi dookoła – bliskimi krewnymi, przyjaciółmi i znajomymi. Oferta zaproszeń na pierwsze urodziny jest przebogata! Różnorodne motywy graficzne pasują zarówno do święta maleńkiej dziewczynki, jak i urodzinek malutkiego chłopczyka. Wewnątrz zaproszeń na tę szczególną okazję jest wewnątrz karteczka do samodzielnego uzupełnienia. Po prostu w wykropkowane miejsca należy wpisać, gdzie odbędzie się impreza, do kiedy trzeba zadeklarować swoją obecność oraz kontakt do rodziców roczniaka. Zaproszenia są uniwersalne, choć najczęściej pojawiają się na nich zwierzątka oraz atrybuty charakterystyczne dla płci dziecka – dla dziewczynek różowe, a dla chłopców – niebieskie. Wystarczy wybrać motyw graficzny najlepiej wpisujący się w gust i oczekiwania rodziców.

Zaproszenia na roczek – ekscytujące pierwsze urodziny

Zaproszenia na roczek w pierwszej kolejności powinni otrzymać najbliżsi członkowie rodziny. W sytuacji, gdy osobiste wręczenie zaproszenia jest niemożliwe, kartę z zapytaniem możesz wysłać za pośrednictwem poczty – w imieniu maluszka. Krewnym i znajomym będzie miło, jeśli zostaną w ten sposób wyróżnieni, a tym samym – trudniej im będzie odmówić udziału we wspólnym świętowaniu pierwszych urodzinek. Pierwsze urodziny zawsze są radosne i wzruszające zarazem. Okazja skłania do sentymentów i nastraja gości do osobistych wspomnień. O oprawę warto zadbać już na etapie przygotowań do rodzinnej uroczystości, wybierając odpowiednie karty z zaproszeniem.

Roczek jest wydarzeniem szczególnym w życiu rodziców chrzestnych, podobnie jak rodziców, którzy organizują uroczyste spotkanie. Dlatego z myślą o krewnych bądź znajomych, którzy trzymali maluszka podczas chrztu, do wyboru sa zaproszenia z niemowlęcymi atrybutami na okładce. Karty utrzymane w stylistycznym nurcie boho można wręczyć rodzicom chrzestnym dziewczynki, jak również chłopca. Uroczy pluszowy miś i mięciutki zajączek pomagają niemowlętom spokojnie usnąć, więc chrzestni przypomną sobie moment, w którym trzymali do pierwszego sakramentu maleńkiego chrześcijanina. Spośród wielu zaproszeń na roczek, wersja z pluszakami jest szczególnie wzruszająca i sentymentalna.

Co wpisać w zaproszenia na roczek?

Jaki jest wzór na wypisywanie zaproszeń? Wystarczy, że uzupełnisz wykropkowane miejsca według kolejności: kto zaprasza, z jakiej okazji, gdzie odbędzie się uroczystość, do kiedy trzeba udzielić zwrotnej odpowiedzi i numer telefonu, pod który należy zadzwonić z deklaracją udziału bądź odmową. Nie musisz wymyślać życzeń, ponieważ wewnątrz zaproszenia znajdziesz specjalnie na tę okoliczność ułożony wierszyk, oprócz karty z wykropkowanymi miejscami. Kreatywne zaproszenie na pierwsze urodziny będzie wspaniałą pamiątką z dzieciństwa. Gdy dziecko podrośnie, chętnie obejrzy zaproszenia i inne sentymentalne drobiazgi, które rodzice zachowali po hucznym świętowaniu roczku.

Jeśli masz problem z samodzielnym wymyśleniem tekstu życzeń do zaproszenia na roczek, trudne zadanie przestanie być wyzwaniem. Załatwiasz formalności, robisz listę gości, wybierasz termin, ustalasz detale z obsługą lokalu, umawiasz się na termin i … gotowe! Nie musisz się o nic martwić. No może poza prezentem dla maluszka. Możesz zasugerować swoim gościom, co przydałoby się roczniakowi lub zdać się na kreatywność i wybór krewnych. Bez troski o odpowiednie zaproszenia, możesz skupić się na pozostałych etapach organizacji przyjęcia z okazji pierwszych urodzin potomka. Wybierz jedynie grafikę przewodnią, uzupełnij treść zaproszenia i oczekuj na deklaracje gości.

Uniwersalne zaproszenia na roczek

Grafiki do zaproszeń na urodzinki pierwszoroczniaków są adekwatne do wieku dzieci i nawiązują do okresu dzieciństwa i niemowlęctwa. Znajdziesz tu wzory przedstawiające dziecięce przytulanki – misia i zajączka, wesołego szczeniaczka, słonika i króliczka. Oprócz zwierzaczków, na kartach znajdziesz baloniki, kwiaty, roślinne akcenty i rzecz jasna – przeskalowaną cyfrę 1. W pakiecie jest 10 egzemplarzy zaproszeń wraz z białymi kopertami. Jeśli chodzi o format kart, to mają one wymiary: 14 cm x 14 cm i idealnie mieszczą się do dołączonych kopert. Doskonale przemyślane zaproszenie na roczek jest gotowe do natychmiastowego wręczenia lub wysłania.

Zaproszenia są uniwersalne, ale warto przemyśleć wybór i dopasować kartę do płci dziecka. Dla dziewczynek bardziej właściwe są te karty, które mają różowe wstawki, czy to w postaci naręcza różowych kwiatów w ręku małej dziewczynki, różowego balonika w trąbce słonika, czy różowej cyferki 1. Dla chłopczyka wybierz zaproszenia takie jak dla dziewczynek, tyle że z graficznymi akcentami w kolorze niebieskim, zamiast różowego. Ciekawym pomysłem jest wybór kart zaproszeniowych ze zdrapką. Przedstawiają one wesołego zajączka, który zadaje pytanie do kandydata na gościa. Odpowiedź na kluczowe pytanie jest schowana pod obrazkiem balonika.