Ramki na zdjęcia z Komunii Świętej

Zdjęcia z komunii to ważne wspomnienia, a nasze ramki zostały stworzone, aby wyróżnić je w wyjątkowy sposób. Zapraszamy do odkrycia różnorodnych ram do zdjęć z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Te eleganckie i stylowe ramki pomogą podkreślić wyjątkowe momenty związane z tym sakramentem. W ofercie znajdziesz różnorodne wzory i rozmiary ram, które doskonale pasują do różnych rodzajów fotografii, od tradycyjnych portretów po bardziej kreatywne kompozycje. Każda rama została starannie wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniając trwałość i elegancję. Co więcej, wiele z ramek można spersonalizować, dzięki czemu możesz dodać imię dziecka, datę komunii lub wyjątkową dedykację, czyniąc je jeszcze bardziej indywidualnymi i wyjątkowymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Ramki na zdjęcia z Komunii świętej z imieniem

Ramki na zdjęcia z Komunii świętej to wyjątkowe pamiątki komunijne, dlatego warto podarować je bliskiej osobie. Ramkę imienną możesz podarować zarówno dziewczynce oraz chłopcu, jak i rodzicom chrzestnym lub dziadkom. Każda ramka jest wykonana z dbałością o detale, żeby prezent jak najlepiej podkreślał piękno i znaczenie Komunii świętej. Gdy wybierzesz ramkę z imieniem, upominek od ciebie stanie się jeszcze bardziej osobisty. W sklepie Planeta Dzieci ramki są dostępne w różnych stylach i kolorach, co sprawia, że możesz w ofercie znaleźć taką, która najlepiej pasuje do preferencji i pozostałych dekoracji wnętrza. Wszystkie ramki są idealne do wyeksponowania zdjęć z Komunii świętej. Jest na nich wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe detale, takie jak: imię dziecka,  data Komunii czy dedykacja. 

Wyjątkową imienną ramkę osoba obdarowana może ustawić na regale lub powiesić na ścianie w salonie czy pokoju dziecięcym. Wystarczy, że wybierzesz motyw graficzny dekorujący ramkę, który wpisuje się w design wnętrza. Masz do wyboru ramki z grafikami charakterystycznymi dla poszczególnych kolekcji komunijnych, ramki z motywem tematycznym symbolizującym sakrament Komunii świętej oraz ramki, które znakomicie wypadają w roli prezentu od dziecka komunijnego dla rodziców chrzestnych oraz babci i dziadka. Personalizowane ramki na zdjęcia z Komunii świętej obok grafik mają nadrukowane imię dziecka, datę Komunii świętej oraz życzenia, cytat, autorską dedykację i podpis osoby wręczającej prezent. Ramki w opcji imiennej stają się nie tylko atrakcyjną i estetyczną dekoracją, ale zarazem wartościową pamiątką komunijną. 

Jak wyglądają ramki na zdjęcia z Komunii świętej?

Ramki na zdjęcia dziecka komunijnego są zaprojektowane z myślą o wyjątkowej okazji takiej jak Komunia święta, dlatego wszystkie zdobiące je grafiki oddają uroczysty charakter wydarzenia. Polecamy ramki, które mają identyczny wzór, jak gotowe dekoracje i prezenty z kolekcji na Komunię świętą. Są to dekory w rozmaitych stylach, takich jak między innymi: Komunia Dziewczynki, Komunia Chłopca, Majowa Konwalia, Świeży Eukaliptus, Geometryczne Serce, Zielone Listki, Komunia w Błękicie, Różowe Magnolie, Srebrna Komunia Święta, Błękitne Gałązki, Boho, Fuksjowy Jaskier, Greenery, Gipsówka oraz Delikatne Lilie. Warto także wybrać ramkę z lecącą gołębicą lub trawami pampasowymi. Zarówno ramka na zdjęcie z Komunii świętej z kolekcji, jak i ramka z motywem religijnym i kwiatowym jest chętnie wybierana na komunijny prezent. Wszystkie ramki komunijne na prezent są piękne, podkreślają znaczenie sakramentu Komunii świętej i znakomicie oddają jego uroczysty charakter. Niektóre ramki mają delikatne zdobienia, inne zaś są proste i minimalistyczne, co pozwala na skupienie uwagi na zdjęciu.

W naszej ofercie znajdziesz ramki o kształcie prostokątnym, ponieważ są najchętniej wybierane, z uwagi na dużo miejsca na dodatkowe elementy personalizacji, takie jak na przykład: imię dziecka, data Komunii świętej, życzenia i podpis. Ramki prezentowe dla dziewczynki komunijnej i ramki od dziewczynki komunijnej mają wiele detali kolorystycznych w różnych odcieniach różu, natomiast ramki dla chłopców i od chłopców ozdobione są dekorami błękitnymi oraz zielonymi. Ramka boho nadaje się jako prezent od dzieci obojga płci. 

Komunijny prezent personalizowany dla dziewczynki i chłopca

Komunijny prezent personalizowany dla dziewczynki i chłopca to wyjątkowy sposób na upamiętnienie tego ważnego dnia, dlatego w tej roli znakomicie wypadają upominki o charakterze sentymentalnym, takie jak: ramki na zdjęcia. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla dziewczynki, czy dla chłopca, nasze ramki na zdjęcia z Komunii świętej są idealnym wyborem. Ramkę komunijną warto również podarować rodzicom chrzestnym i dziadkom w imieniu dziewczynki oraz chłopca, którzy przystąpili do sakramentu Komunii świętej. Dziewczynkom spodobają się na pewno ramki z motywem graficznym modlącej się dziewczynki komunijnej z wiankiem na głowie, wzorem gałązki magnolii, jaskrów oraz zasuszonych roślin boho – stylu, który jest trendy od wielu sezonów komunijnych. 

Jeśli szukasz ramki, która przypadnie do gustu chłopcu, postaw na motywy oparte o kompozycje roślinne z białymi bądź niebieskimi kwiatami. Są to wzory takie jak: konwalia, gipsówka, zielone listki, gałązki eukaliptusa, lilie i błękitne kwiatuszki. Grafika modlącego się chłopca ubranego w albę komunijną również przyciągnie jego uwagę. W prezencie dla rodziców chrzestnych, babci i dziadka warto wybrać ramkę z religijnym motywem lecącej gołębicy i cytatem o głębokim, duchowym przesłaniu. Osoba obdarowana przepiękną ramką chętnie wyeksponuje zdjęcie upamiętniające przystąpienie dziecka do sakramentu Komunii świętej w pokoju dziecięcym lub w salonie. Warto mieć na uwadze, że ramka nie tylko jest atrakcyjną dekoracją wnętrza, ale przede wszystkim komunijną pamiątką dziewczynki i chłopca.