Dekoracje na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower pozwalają wyczarować niesamowicie uroczysty klimat podczas przyjęcia bociankowego. W Planecie Dzieci oferujemy mnóstwo dekoracyjnych rozwiązań do aranżacji sali i stołów, spośród których najczęściej wybierane są balony foliowe w różnych kształtach. Różnorodność zdobień i motywów graficznych umożliwia wyprawienie przyszłej mamie i jej maleństwu udanego przyjęcia Baby Shower w dowolnym stylu. Proponujemy dekoracje boho, z dekorami kwiatowymi oraz ze złoceniami. 

Wyświetlanie 1–21 z 45 wyników

Dekoracje na Baby Shower na przyjęcie dla przyszłej mamy i maluszka

Dekoracje na Baby Shower na przyjęcie dla ciężarnej to dobry sposób na to, żeby zaproszone dziewczyny obdarowały bohaterkę bociankowego dobrymi radami, prezentami dla maluszka i podzieliły się macierzyńskim doświadczeniem. Ozdoby sali i stołów sprzyjają dobrej atmosferze zabawy i przepięknie wyglądają na pamiątkowych fotografiach z imprezy. W Planecie Dzieci możesz zamówić dekoracje sali, takie jak na przykład: balony foliowe w kształcie bociana, chmurki, misia na księżycu, myszki, uroczego misia, grzechotki, gwiazdki, wielorybka oraz zestaw balonów w kształcie stokrotek. Mają ciepłe, pastelowe kolory i duży format, więc wyczarują wyjątkową atmosferę podczas Baby Shower. Ponadto ożywią salę, nadając jej odświętnego charakteru. 

Spośród dekoracji stołów w naszej ofercie mamy zarówno serwetki, bieżniki i talerzyki jednorazowego użytku, jak i winietki do samodzielnego wypisania. Serwetki i talerzyki są w różnych kształtach, przypominających poszczególne zwierzątka. Niektóre z serwetek i talerzyków papierowych przybierają formę chmurki, muszelki, słoneczka czy gwiazdek. Dekoracje stołów również przydają się podczas przyjęcia ujawniającego płeć dziecka. Są to przykładowo kolorowe bieżniki – różowe i niebieskie. Organizatorki Baby Shower często sięgają po gotowe zestawy dekoracji na Baby Shower do ozdabiania stołów i sali, w których znajdują się zarówno metaliczne balony foliowe, jak i bieżnik oraz papierowe kubeczki, talerzyki i serwetki. 

Dekoracje na Baby Shower – boho, kwiaty i złoto

Dekoracje na przyjęcie bociankowe pasują do stylu boho, jak i glamour oraz naturalnego. Można także dzięki nim wyprawić dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dzieciątka przyjęcie tematyczne z wesołymi zwierzątkami lub podniebnymi przygodami w roli głównej. Każda z odsłon graficznych przypadnie do gustu bohaterce bociankowego oraz zrobi wrażenie na zaproszonych dziewczynach. O ile salę warto udekorować wesołymi balonami, to stoły lepiej ozdobić jednolitymi bieżnikami, czy serwetkami, kubkami i talerzykami ze złoceniami lub metalicznym połyskiem. Wszystkie ozdobne akcenty są spójne z modnymi trendami dekoratorskimi. W ofercie Planety Dzieci nie mogło zabraknąć dekorów kwiatowych. Białe kwiaty pojawiają się zarówno na bieżniku, jak i serwetkach.

Dekoracje na Baby Shower, niezależnie od wybranej opcji stylistycznej, prezentują się zjawiskowo i uroczyście. Można je zachować na pamiątkę i pokazać maluszkowi, gdy będzie starszy. Najbardziej sentymentalnymi ozdobami sali są ankiety dotyczące maluszka do wypełniania przez gości bociankowego. Śmiechu będzie co niemiara, gdy rodzice pokażą je córeczce lub synkowi. Balony napełniane powietrzem lub helem to kolejna dekoracja będąca jednocześnie dodatkową atrakcją dla gości. Wszyscy kochają balony, niezależnie od płci i wieku. Wygoda, którą gwarantują papierowe dekoracje stołów, jest szczególnie doceniana przez osoby, które organizują Baby Shower czy Gender Reveal. Na dodatek jednorazowe naczynia i serwetki są ekologiczne, łatwo się rozkładają w środowisku naturalnym i występują w wielopakach. 

Dziewczęce i chłopięce ozdoby na przyjęcie bociankowe i Gender Reveal

Ozdoby na przyjęcie bociankowe oraz imprezę ujawniającą płeć maluszka mają często kolory utożsamiane z przekonaniami dotyczącymi płci. Różowe – dla dziewczynek i niebieskie – dla chłopczyków. W Planecie Dzieci, gdy ma urodzić się dziewczynka, rekomendujemy balony w kształcie myszki, misia na księżycu, bociana, buźki i kotka – rzecz jasna – w kolorze różowym. Do dziewczęcych balonów warto dobrać różowe serwetki, talerzyki i kubeczki oraz różowy bieżnik z flizeliny. Dla chłopczyków poszczególne dekoracje na Baby Shower mają wiele błękitnych akcentów kolorystycznych. Oferujemy również ozdoby sali i stołów w neutralnej bieli z metalizowanymi okolicznościowymi napisami. 

Na przyjęciu Gender Reveal warto podsycić ciekawość gości, wybierając pomysłowe serwetki w kształcie wózków typu gondola w kolorach: różowym i niebieskim lub kwadratowe z pytaniem: Boy Or Girl? Można również udekorować salę, rozwieszając dekoracyjne bannery z różowymi i niebieskimi flagietkami czy bannery z napisem: Oh Baby i kolorystycznie dobranymi papierowymi zawieszkami. Młodszym gościom przyjęcia ujawniającego płeć dzieciątka, szczególnie przypadną do gustu różowe lub błękitne balony, a zwłaszcza balon w kształcie wielkiego uroczego misia w pasiastych ogrodniczkach ze złotą gwiazdką i księżycem w łapkach. Dekoracje sprawiają, że już od pierwszego spojrzenia na salę, zaproszeni bez problemu odgadną, czy szczęśliwa mama spodziewa się narodzin córeczki, czy synka.