Powiadomienia o ciąży

Prezenty niespodzianki z okazji powiadomienia o ciąży to rewelacyjny patent, aby poinformować bliskie osoby o radosnej wiadomości związanej z spodziewaniem się niemowlęcia. Taka informacja jest zawsze bardzo wzruszającym momentem dla całej rodziny, więc zaskakująca forma niespodzianki pozwala na zastąpienie łez wzruszenia radością z przyjścia na świat maleństwa. Wiadomość jest ukryta pod zdrapką bądź ukazuje się oczom obdarowanego taty, babci lub dziadka znienacka po wypiciu gorącej herbaty. Innym równie sprytnym sposobem na przekazanie wiadomości o potomku są pudełka prezentowe w formie szkatułki, pod której wiekiem kryje się informacja. Kolejną ewentualnością jest prezent jako powiadomienie o ciąży w postaci zdrapki. Informacją, którą na pewno rozszyfrują panowie jest sprezentowanie im słodkich śpioszków-body z napisem personalizowanym i stosowną grafiką. Na bodziaku oprócz imienia taty lub dziadków jest kreatywny tekst powiadomienia o zostaniu tatusiem, babcią bądź dziadkiem. Najbardziej popularnym wyborem na prezent-niespodziankę są śpioszki z nadrukowanym testem ciążowym i datą narodzin córeczki lub synka.  

Wyświetlanie 1–21 z 27 wyników

Prezenty niespodzianki z okazji powiadomienia o ciąży

Prezenty niespodzianki z okazji powiadomienia o ciąży dostarczają wielu emocji – począwszy od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Zarówno przyszły tata, jak i dziadkowie będą zaskoczeni, otrzymując prezent w postaci niespodziewanej wiadomości o nowym członku rodziny. Powiększenie rodziny zawsze wywołuje wiele radości, przyczynia się do szczęścia bliskich osób i stwarza cudowną okazję do świętowania w rodzinnym oraz przyjacielskim gronie. Niezależnie od rodzaju prezentu, który wybierzesz, aby przekazać wszystkim słodką wiadomość, możesz spodziewać się entuzjazmu obdarowanego i serdecznych gratulacji. Kubek, buciki i body mają tę zaletę, że są praktycznymi prezentami, dlatego radość jest podwójna. 

Prezenty z powiadomieniem o radosnej nowinie w formie zdrapki również mają szereg zwolenników. Wiąże się to z dreszczykiem emocji i wyczekiwania na to, co ukaże się pod tekstem przeznaczonym do zdrapania. Zdrapujący odsłoniwszy informacje poczuje się jakby został właśnie milionerem. Dziecko jest największym darem, który można otrzymać od życia, dlatego powiadomienie o ciąży dostarcza tak wiele radości. Osobami, które mama powinna zawiadomić w pierwszej kolejności są partner, czyli tata oraz rodzice jej i partnera, czyli dziadkowie. To z nimi wiązać się będą pierwsze szczęśliwe chwile z maluszkiem. Wśród tak wielu propozycji prezentów-niespodzianek z informacją o dziecku na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Powiadomienia o ciąży dla taty

Prezenty z okazji powiadomienia o ciąży dla taty przeznaczone dla przyszłych tatusiów to najczęściej body niemowlęce, szkatułka z maleńkimi bucikami, skarpetki męskie z nadrukiem zawiadamiającym o zostaniu tatą bądź magiczny kubek, na którym pod wpływem temperatury ukazuje się radosna informacja. Każdy tata po otrzymaniu wiadomości będzie głęboko poruszony, dlatego dobrze, aby forma niespodzianki wywołała choć trochę radości i była pomocna w otarciu męskich łez. Zmierzenie się z wiadomością o zostaniu ojcem to dopiero początek wyzwań, które czekają na głowę rodziny. Na pewno sprosta zadaniu, jeśli powiadomisz go o tym fakcie w tak pomysłowej formie, ponieważ ojcostwo potraktuje jak najważniejszą misję specjalną do wykonania. 

Powiadomienie o ciąży bywa dla ojców niemałym zaskoczeniem, jeśli mają już sporą gromadkę. Jednak wiadomość o kolejnym dziecku to zawsze najmilsza i najlepsza informacja na świecie, którą można przekazać życiowemu partnerowi. Ojcowie mają do wypełnienia bardzo istotną rolę, dlatego powiadomienie w postaci zdrapki lub pary skarpetek z dedykacją na pewno spotka się z ich entuzjazmem. Nie dość, że mogą zdobyć kolejny level w najważniejszej życiowej grze, to jeszcze w ich szufladzie pojawiły się kolejne skarpetki do wynoszenia. Niespodzianka w postaci body lub dziecięcych bucików z załączoną informacją do prezentu z okazji powiadomienia o ciąży będzie dla panów równie ekscytująca.

Prezenty z okazji informacji o ciąży dla dziadków

Prezenty zawiadamiające o radosnej wiadomości o spodziewanym wnusiu lub wnusi to dla dziadków wielkie przeżycie za każdym razem, gdy uchylą wieko szkatułki, wypiją herbatę ze specjalnego kubka lub gdy odsłonią to, co zostało ukryte jest pod zdrapką. Na dodatek prezenty dla przyszłych dziadków są imienne, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność zawiadamiających upominków oraz wywołuje jeszcze większą radość babci i dziadka. Z radością ułożą specjalne puzzle, które po ułożeniu wszystkich elementów odsłonią radosna nowinę. Powiadomienie o ciąży dla dziadków można ukryć także w ciasteczku szczęścia z wróżbą. Chiński przysmak mogą schrupać, ale po przeczytaniu włożonej do środka wróżby będą poruszeni.

Prezenty z okazji powiadomienia o ciąży dla babci i dziadka niezależnie pod jaką postacią będą wręczone, to powód do łez szczęścia. Forma zaserowania wiadomości w tak nieoczywistej formie pomaga dziadkom uporać się z olbrzymim wzruszeniem jakiego doświadczają po odczytaniu informacji o maleństwie, które ma wkrótce przyjść na świat. Najbardziej popularnym wyborem na zawiadomienie własnych rodziców o czekających ich szczęściu jest szkatułka z maleńkimi bucikami na dnie. Po uchyleniu wieka szkatułki odczytują treść powiadomienia zaakcentowaną przez niemowlęce buciki. Ten gest jest szczególnie wzruszający dla babć, a dla dziadków informacja o ciąży w formie magicznego kubka. Pijąc herbatkę za każdym razem pomyśli, czego najpierw nauczy wnuków.