Albumy na zdjęcia na Chrzest Święty

Albumy na zdjęcia na Chrzest święty to zarazem prezenty na chrzciny dla dziecka, jego rodziców i rodziców chrzestnych oraz pamiątki z chrztu maluszka. Dzięki nadrukom imiennym i tematycznym motywom graficznym na okładkach świetnie nadają się taką wyjątkową uroczystość w życiu rodziny jak chrzciny córeczki lub synka. Trwałe, gustowne i estetyczne okładki z weluru, sprawiają, że prezenty o charakterze sentymentalnym są tak popularnym wyborem prezentowym z okazji chrzcin dziecka. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz nie tylko albumy fotograficzne uniwersalne oraz takie z personalizowanymi okładkami, ale także księgi pamiątkowe na wpisy od gości zaproszonych na chrzciny dziewczynki lub chłopczyka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Księga gości z welurem i złoceniem. Album na wspomnienia z miękką okładką.Album welurowy na zdjęcia i wpisy gości. Kolor okładki księgi do wyboru.

  ALBUM KSIĘGA gości prostokątna welurowa ze złotym sercem

  94,98 104,98 

  Odkryj doskonały sposób na przechowywanie i celebrację najcenniejszych wspomnień – nasz luksusowy album pamiątkowy z miękką, welurową okładką to idealny wybór dla każdego, kto ceni elegancję i piękno w zachowywaniu chwil życia. Wyjątkowy detal, złote serduszko umieszczone centralnie na okładce, nadaje mu subtelnej elegancji, czyniąc go doskonałym prezentem na każdą okazję.

 • Album z welurową okładką w motywie gołąbka na Chrzest Święty dla dzieckaAlbum z welurową okładką w motywie gołąbka na Chrzest Święty dla dziecka

  ALBUM księga welurowa okładka ze złotym napisem Chrzest Św.

  84,98 94,98 

  Elegancki album wykonany z miękkiego weluru jest wyjątkowym skarbem, idealnym do upamiętnienia tak ważnego wydarzenia, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Jego elegancka, welurowa okładka, dostępna w palecie wyrafinowanych kolorów, nadaje mu indywidualnego charakteru. Złoty napis Chrzest Święty, w połączeniu z subtelną grafiką gołąbka na przedniej stronie, dodaje albumowi powagi i charakteru. 

 • Pamiątkowy album na zdjęcia, personalizowana okładka albumu z imieniem dziecka i symbolami Chrztu ŚwiętegoAlbum na zdjęcia.

  ALBUM na wklejane zdjęcia Symbole Chrztu

  94,98 

  Album na zdjęcia Chrztu Świętego to wyjątkowo elegancki i ponadczasowy sposób na przechowywanie i eksponowanie najcenniejszych wspomnień z tego sakralnego wydarzenia w życiu Twojego dziecka. Ten starannie zaprojektowany i personalizowany album stanowi idealną oprawę dla fotografii, które dokumentują każdy moment tego wyjątkowego dnia.

 • Album z personalizowaną okładką i motywem Białych Kwiatów, prezent na Chrzest ŚwiętyPamiątkowy album z okazji Chrztu Świętego dla dziecka.

  ALBUM na zdjęcia prezent na Chrzest Św. Białe Kwiaty

  94,98 

  Prezentujemy elegancki album na zdjęcia, który stanowi doskonały prezent z okazji Chrztu Świętego – idealny do przechowywania cennych wspomnień z tego sakralnego dnia. Delikatny i modny wzór kwiatowy z naszej serii Białe Kwiaty zdobi okładkę albumu, harmonizując z najnowszymi trendami i nadając mu ponadczasowy charakter. 

 • Album na zdjęcia z personalizowaną okładką z grafiką w motywie z kolekcji Małe Stópki, personalizowany album pamiątkowy na zdjęcia na Chrzest Święty

  ALBUM na zdjęcia prezent na Chrzest Św. Małe Stópki

  94,98 

  Pełnienie roli rodzica chrzestnego to ważna i odpowiedzialna misja w życiu dziecka. Aby wyrazić wdzięczność i uhonorować tę wyjątkową rolę, idealnym gestem będzie ofiarowanie unikalnej pamiątki z okazji Chrztu Świętego. Personalizowany album o doskonałej jakości to trwały i wartościowy prezent, który przetrwa długie lata i stanie się bezcenną rodzinną pamiątką.

 • Welurowy album księga gości dla dziecka z welurową okładką i złotym napisem z ozdobną czcionkąWelurowy album księga gości dla dziecka z welurową okładką i złotym napisem z ozdobną czcionką

  ALBUM welurowy księga ze złoceniem dla dziecka

  84,98 94,98 

  Ekskluzywna księga z welurową okładką i złotym napisem to znacznie więcej niż tylko album na zdjęcia – jest to zachwycająca pamiątka, która elegancko celebruje pierwsze, niezapomniane chwile życia dziecka. Ta księga stanowi idealne miejsce, aby utrwalić te wyjątkowe momenty, tworząc cenny skarbiec wspomnień na przyszłość.

 • Beżowy album welurowy na chrzest święty dla dziewczynki, album pamiątkowy na chrzest świętyzielona księga welurowa, album pamiątkowy chrztu świętego dla dziewczynki, kolor zielony welur

  KSIĘGA album welur Chrzest Św. dziewczynki

  79,98 89,98 

  Każdy ważny moment w naszym życiu zasługuje na to, by został uwieczniony w sposób wyjątkowy i ponadczasowy. Nasza ekskluzywna księga welurowa, która może służyć zarówno jako księga gości, jak i album na zdjęcia, to doskonały sposób na zachowanie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego. 

 • Personalizowana okładka welurowa, pamiątka chrztu świętego dla chłopca, album welurowy, księga dla gości, kolor beżowyGrzbiety ksiąg z welurowymi okładkami, pamiątkowe

  KSIĘGA album welurowa okładka Chrzest Św. chłopca

  79,98 89,98 

  Pozwól sobie na moment zachwytu nad wyrafinowanym pięknem i subtelną delikatnością naszego albumu-księgi, który został wykonany z niezwykłą precyzją z najszlachetniejszego weluru. To unikatowy przedmiot, który powstał, by stać się depozytariuszem najcenniejszych wspomnień z dzieciństwa Twojego maluszka – od pierwszych dni życia po te pełne uroku i radości, takie jak Chrzest Święty. 

 • personalizowana okładka welurowa, pamiątka chrztu świętego, album pamiątkowy dla dzieckapersonalizowana welurowa okładka, welurowy album z personalizacją napisu, pamiątka chrztu świętego

  KSIĘGA album welurową okładką na Chrzest Święty

  79,98 89,98 

  Zapoznaj się z Naszą kolekcją ekskluzywnych ksiąg-albumów, które zostały zaprojektowane z ogromną starannością, aby uczcić i zachować wspomnienia z jednego z najbardziej doniosłych wydarzeń w życiu – Chrztu Świętego. Każda księga-album jest dziełem sztuki, stworzonym z myślą o tym, by celebrować i nieustannie pielęgnować te bezcenne chwile. 

 • Księga welurowa z albumem, księga pamiątkowa na chrzest swięty, prezent dla dziecka na chrzest święty, personalizowana welurowa okładka, wygrawerowany napisGrzbiety ksiąg z welurowymi okładkami, pamiątkowe

  KSIĘGA pamiątkowa album na zdjęcia 2w1 na Chrzest z welurową okładką

  79,98 89,98 

  Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego to wyjątkowy element, który stanie się centrum zbierania i przechowywania cennych wspomnień z tego świętego sakramentu. Każdy element tej księgi został zaprojektowany z myślą o trwałości i estetyce, zapewniając, że wspomnienia zgromadzone na jej stronach przetrwają pokolenia.

Personalizowany album na Chrzest święty na prezent

Albumy na zdjęcia na Chrzest święty w wersji uniwersalnej mają na okładce nadrukowany motyw graficzny nawiązujący do pierwszego sakramentu, natomiast albumy personalizowane – oprócz tematycznej grafiki – mają nadrukowane imiona dzieci, krótką dedykację oraz datę Chrztu świętego. Imienny album ma ponadto okładkę welurową, co zdecydowanie podnosi jego wartość jako prezentu. Jeśli szukasz upominku dla maluszka bądź rodziców chrzestnych album fotograficzny lub księga pamiątkowa, zwróć uwagę na propozycje prezentowe ze sklepu Planeta Dzieci. Masz do wyboru albumy i księgi ze stylowymi okładkami i nadrukowanymi elementami nawiązującymi do symboliki religijnej, a także takie ozdobione kwiatowo-roślinnym wzorem czy minimalistyczne. 

Jakie nadruki zdobią uniwersalne i personalizowane prezenty o charakterze sentymentalnym? Najbardziej wymownym wariantem albumu i księgi na wpisy gości jest motyw graficzny symbolizujący pierwszy sakrament. W tym samym stylu są dekoracje stołów i sali z kolekcji na Chrzest święty Symbole Chrztu. Bardzo często wybieranym na prezent chrzcielny albumem jest ten z okładką udekorowaną gołąbkiem z gałązką oliwną w dzióbku, a także ten z nadrukiem białych kwiatów. Jeśli szukasz prezentu dla rodziców chrzestnych, postaw na księgi pamiątkowe i albumy na zdjęcia na Chrzest święty z wykonturowanymi sylwetkami śpiącej dziewczynki i śpiącego chłopczyka. Wszystkie elementy dekoracyjne mają uroczystą, efektowną i ponadczasową złotą kolorystykę świetnie wpasowującą się w odcień okładki. 

Album na chrzest – welurowy

Albumy przeznaczone na chrzciny, które proponujemy w sklepie Planeta Dzieci, występują w różnorodnych wariantach kolorystycznych, takich jak między innymi: boho, butelkowa zieleń, kremowy, miętowy i szary. Powoduje to znaczną swobodę w doborze właściwej okładki. Księgi pamiątkowe mają białe okładki, na których wyraźnie odznacza się tematyczny motyw graficzny – chrzcielnica, krzyż, gołębica i wianek oplatający geometryczną ramkę, a także maleńkie dziecięce stópki. Na welurowych oprawach albumów fotograficznych bardzo gustownie prezentują się pozłacane kontury gołębicy i śpiących niemowląt, a faktura delikatnego meszku jest bardzo przyjemna w dotyku. Każdy, kto otrzyma upominek, będzie wzruszony i zadowolony, ponieważ zyskuje uroczą pamiątkę z chrzcin o wysokiej jakości.

Albumy na zdjęcia na Chrzest święty i księgi na wpisy gości zaproszonych na chrzciny to prezenty, które są nie tylko praktyczne i sentymentalne, ale także świetnie się prezentują. Zarówno albumy o welurowych okładkach, jak i księgi pamiątkowe posłużą długie lata i sprawiają przyjemność osobie obdarowanej. Albumy częściej wybierane są na prezent dla maluszka i jego rodziców, natomiast księgi wspomnień na prezent dla rodziców chrzestnych. O ich popularności przesądzają jakościowe materiały, wykorzystane wzornictwo i możliwość spersonalizowania okładek. Albumy fotograficzne i księgi pamiątkowe warto wyeksponować w biblioteczce lub na regale z książkami, ponieważ ich kolorystyka czy zdobienia są jednocześnie modne i ponadczasowe.

Pamiątki Chrztu świętego – albumy fotograficzne i księgi pamiątkowe

Prezenty, które są jednocześnie pamiątkami to bardzo dobry pomysł. Przy wyborze odpowiedniego upominku na chrzciny warto mieć na względzie albumy i księgi na wpisy gości. Mimo że maluszek od razu nie doceni prezentu o charakterze sentymentalnym, to będzie miał wspaniałą pamiątkę Chrztu świętego. Gdy odrobinę podrośnie, chętnie zobaczy, jak wyglądał w uroczystym dniu przyjęcia pierwszego sakramentu świętego lub poprosi rodziców, żeby przeczytali mu wszystkie wpisy, rady i życzenia od gości zaproszonych na Chrzest święty i chrzciny. Jeśli zastanawiasz się, czy bardziej właściwym prezentem dla maluszka będzie album na zdjęcia, czy księga na wpisy gości, gwarantujemy, że oba sentymentalne prezenty spotkają się z uznaniem rodziny maluszka.

Album na zdjęcia na Chrzest święty z welurową okładką będzie cudowną pamiątką chrzcielną dla chłopca i dziewczynki. Dla dzieci obojga płci rekomendujemy okładkę w kolorze kremowym lub szarym, dla dziewczynek odpowiednie są albumy fotograficzne w stylu boho oraz miętowe, natomiast dla chłopczyków – w kolorystyce butelkowej zieleni. Wszystkie kolory okładek albumów oraz ksiąg są pastelowe i stonowane, dlatego doskonale pasują do takiej uroczystej okazji, jak chrzciny dzieciątka, a ponadto pozłacane napisy okolicznościowe oraz imienne dodają prezentom elegancji i sznytu glamour. Możesz wybrać album lub księgę z tematyczną grafiką w wersji uniwersalnej bądź personalizowanej, a każdy otrzymujący pamiątkę Chrztu świętego będzie usatysfakcjonowany prezentem.