Plakaty na Chrzest Święty

Przyjęcia z okazji Chrztu Świętego dziecka są coraz częściej organizowane w restauracjach. Plakaty na Chrzest Święty, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego planetadzieci.pl, to doskonały wybór, jeśli chodzi o udekorowanie lokalu w tak wyjątkowym dniu. Plakat personalizowany posłuży dobrze także po zakończonej uroczystości, jako piękna i sentymentalna pamiątka dla rodziców czy też dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

 • Duży plakat powitalny na Chrzest Święty dziecka. Dekoracja na przyjęcie.

  PLAKAT powitalny dekoracja na Chrzest Święty Chrzciny

  44,98 

  Przywitaj swoich gości niezwykłym plakatem powitalnym, który dodaje elegancji uroczystości Chrztu Świętego. To doskonały sposób na wprowadzenie ciepłego przekazu i stworzenie wyjątkowej atmosfery już na samym początku.

 • Plakat powitalny na Chrzciny dziecka w stylu boho.

  PLAKAT powitalny dekoracja sali na Chrzest Święty Boho 50 X 70 cm

  44,98 

  Jeśli poszukujesz wyjątkowej dekoracji wnętrza na Chrzest Święty, ten personalizowany plakat w stylu boho z pewnością Cię zachwyci. To nie tylko piękna ozdoba, ale także praktyczny element, który może pełnić funkcję tablicy powitalnej na przyjęciu.

 • plakat personalizowany na chrzest, motyw białe kwiaty, twardy plakat z możliwością personalizacjiplakat personalizowany na chrzest, motyw białe kwiaty, twardy plakat z możliwością personalizacji, białe tło z napisem chrzest święty

  PLAKAT personalizowany na Chrzest Św. Białe Kwiaty 50 X 70 cm

  44,98 

  Witajcie w świecie personalizowanych detali, które dodają uroczystości Chrztu Świętego niepowtarzalnego charakteru. Nasz plakat powitalny, stworzony specjalnie na tę okazję, to nie tylko elegancki element dekoracyjny, ale również wyraziste powitanie gości, którzy przybywają, aby świętować ten sakralny moment z Wami i Waszym dzieckiem.

   

 • Plakat na Chrzest Święty w białym kolorze z grafiką przedstawiającą lilie.Biały plakat powitalny na Chrzest z grafiką przedstawiającą lilie.

  PLAKAT powitalny na Chrzest Święty Delikatne Lilie 50 X 70 cm

  44,98 

  Jeśli poszukujesz niebanalnej dekoracji, która wyróżni uroczystość Chrztu Świętego, to plakat powitalny dla gości stanowi doskonały wybór! Jego minimalistyczna grafika utrzymana w stonowanych barwach doskonale oddaje charakter tego wyjątkowego dnia.

 • Personalizowany plakat powitalny na Chrzest Święty z imieniem dziecka, dekoracje sali na chrzest święty z personalizowanymi elementami, grafika z kolekcji Natural

  PLAKAT personalizowany na Chrzest Św. 50 X 70 cm Natural

  44,98 

  Elegancki plakat powitalny z personalizacją imienia dziecka oraz daty uroczystości, to doskonałe dopełnienie miejsca uroczystości po chrzcie, szczególnie gdy zapraszacie gości do urokliwej restauracji. Jego obecność nie tylko wita przybyłych, ale również dodaje charakteru całemu wydarzeniu.

 • Plakat na powitanie dla gości z okazji Chrztu.

  PLAKAT personalizowany na Chrzest Zielony Wianek 50 X 70 cm

  44,98 

  Ten plakat na Chrzest Święty to idealny sposób, aby nadać uroczystości Chrztu wyjątkowego charakteru. Z piękną, zieloną grafiką, zawierającą delikatne liście, plakat ten stanowi eleganckie tło, na którym można wyeksponować imię dziecka oraz datę tego wydarzenia.

 • Personalizowany duży plakat do dekoracji wnętrza na Chrzciny dziewczynki.

  PLAKAT powitalny dekoracja na Chrzciny Dziewczynki 50 X 70 cm

  44,98 

  Poszukujesz niezwykłej dekoracji na uroczystość Chrztu Świętego dla swojej małej księżniczki? Przedstawiamy Ci wyjątkowy plakat, stworzony specjalnie na tę szczególną okazję.

 • Plakat powitalny w białym kolorze z grafiką różowych kwiatów. Dekoracja na Chrzest Święty.Plakat na Chrzest Święty z motywem różowych kwiatów.

  PLAKAT powitalny na Chrzest Święty Różowe Magnolie 50 X 70 cm

  44,98 

  Plakat powitalny na Chrzest Święty, inspirowany motywem Różowych Magnolii, to wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje elegancki i oryginalny charakter tej uroczystości. Jego imponujący rozmiar gwarantuje, że będzie dobrze widoczny, a piękna grafika z kwiatami magnolii i personalizacja nadają mu niepowtarzalnego charakteru.

 • Plakat powitalny na uroczystość z okazji Chrztu Świętego z personalizacją i grafiką z kolekcji Świezy EukaliptusPlakat powitalny na uroczystość z okazji Chrztu Świętego z personalizacją i grafiką z kolekcji Świezy Eukaliptus

  PLAKAT na Chrzest Św. Świeży Eukaliptus 50 X 70 cm

  44,98 

  Wyjątkowy plakat powitalny na Chrzest Święty dziecka to propozycja stworzona z myślą o miłośnikach minimalistycznego designu. Jego ascetyczny design skupia się na niewielkich dekoracyjnych akcentach i eleganckiej czcionce, co nadaje mu wyjątkowy i subtelny charakter. Personalizacja plakatu sprawia, że staje się on absolutnie wyjątkowym elementem, niedostępnym w żadnym sklepie.

 • Plakat dekoracyjny, powitanie gości na chrzest święty, dekoracja sali na uroczystość plakat w motywie liście eukaliptusa, personalizacja treści powitań i imienia dziecka

  PLAKAT powitalny dekoracja sali na Chrzest Liście Eukliptusa 50 X 70 cm

  44,98 

  Marzenia o niezapomnianym przyjęciu z okazji Chrztu z wyjątkową oprawą wizualną mogą stać się rzeczywistością dzięki naszym oryginalnym dekoracjom. Kluczowym elementem, który zachwyci Twoich gości już od progu, jest nasz personalizowany plakat powitalny. Jego nowoczesny design z eleganckim, personalizowanym napisem oraz modnymi motywami roślinnymi, w tym gałązkami eukaliptusa, dodaje wydarzeniu wyrafinowanego stylu. Subtelna kolorystyka i czysta biel tła doskonale harmonizują z czystością i świętością sakramentu chrztu, tworząc atmosferę pełną wdzięku i delikatności.

 • Plakat powitalny na Chrzest Święty.

  PLAKAT powitalny na przyjęcie Symbole Chrztu

  44,98 

  Plakat powitalny na przyjęcie Chrztu Świętego to wyjątkowa dekoracja, która doda elegancji i serdeczności uroczystości. To doskonały sposób na przyjęcie gości i podziękowanie im za obecność oraz wsparcie w tym istotnym dniu, kiedy Twoje dziecko zostaje ochrzczone.

 • Plakat na Chrzest Święty. Dekoracja sali z motywem kwiatów ułożonych w kształt serca.Plakat w białym kolorze z grafiką serca ułożonego z kwiatów i liści. Dekoracja na Chrzest Święty.

  PLAKAT na Chrzest dekoracja wnętrza Geometryczne Serce 50 X 70 cm

  44,98 

  Elegancki plakat powitalny na Chrzest Święty to nie tylko praktyczna dekoracja, ale także wyjątkowy rekwizyt do pamiątkowych fotografii. Ten pięknie zaprojektowany element przyjęcia nie tylko ozdobi wnętrze, ale także pomoże gościom znaleźć właściwe miejsce.

 • Plakat na Chrzest w białym kolorze z grafiką przedstawiającą kwiaty.Plakat na Chrzest Święty w białym kolorze z kwiatową grafiką.

  PLAKAT na Chrzest ozdoba sali Fuksjowy Jaskier 50 X 70 cm

  44,98 

  Plakat na Chrzest Święty to piękny element dekoracyjny, który doda niepowtarzalnego wyglądu i atmosfery każdemu przyjęciu. Jego rola nie ogranicza się jedynie do wskazania miejsca, ale także tworzy odpowiedni nastrój dla wspólnego świętowania. Duże wymiary i elegancki wzór z motywem kwiatowym czynią go zarówno efektownym, jak i funkcjonalnym elementem dekoracyjnym.

 • Plakat powitalny na chrzest święty, personalizowana dekoracja sali na chrzest święty, motyw białe stópki, personalizowany tekstPlakat powitalny na chrzest święty, personalizowana dekoracja sali na chrzest święty, motyw białe stópki, personalizowany tekst

  PLAKAT powitalny na Chrzest Małe Stópki 50 X 70 cm

  44,98 

  Zaprezentuj swoim gościom serdeczne powitanie na Chrzest Święty dziecka dzięki naszemu personalizowanemu plakatowi. Jest to nie tylko elegancki element dekoracyjny, ale również ciepłe przywitanie zaproszonych osób, które przybyły, by świętować ten sakramentalny moment w życiu Waszego malucha. Ten plakat został zaprojektowany z ogromną starannością, aby stworzyć doskonałą dekorację dla tej uroczystości. 

 • Biały plakat na Chrzest Święty z grafiką gołąbka.Plakat powitalny na Chrzest z grafiką gołąbka.

  PLAKAT na Chrzciny dziecka powitanie gości Gołąbek 50 X 70 cm

  44,98 

  Plakat na Chrzest Święty to doskonały dodatek, który nada elegancji dekoracji sali podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Personalizacja z imieniem dziecka i datą uroczystości nadaje mu niepowtarzalnego charakteru, czyniąc go niepowtarzalną ozdobą, a zarazem pamiątką pełną znaczenia.

 • Personalizowana dekoracja na Chrzest chłopca. Dostosowany plakat z imieniem na Chrzciny.

  PLAKAT na Chrzest Święty personalizowany Uroczy Chłopiec 50 X 70 cm

  44,98 

  Wyjątkowy plakat powitalny z imieniem Waszego synka oraz datą Chrztu Świętego to elegancki dodatek, który doskonale zaprezentuje się przed wejściem, witając serdecznie wszystkich gości. Jego subtelna grafika w pastelowych kolorach doskonale wpasowuje się w charakter uroczystości Chrztu Świętego, tworząc niezapomnianą atmosferę.

 • Plakat z imieniem i datą na Chrzest Święty. Plakat powitalny na uroczystość Chrztu Świętego.

  PLAKAT na Chrzest Święty personalizowany Urocza Dziewczynka 50 X 70 cm

  44,98 

  Ten piękny plakat to idealny dodatek na uroczystość Chrztu Świętego Twojej córeczki! Jego ustawienie przed wejściem na salę przywita gości w wyjątkowo elegancki sposób. Delikatne odcienie różu nadadzą wnętrzu dziewczęcego charakteru, a personalizacja, zawierająca imię dziecka oraz datę, wyróżni tę ceremonię.

 • Powitalny plakat z personalizacją, plakat w motywie Błękitnego WózkaPersonalizowany plakat z imieniem dziecka i datą chrztu, personalizowany plakat dekoracyjny w motywie Błękitnego Wózka

  PLAKAT personalizowany na Chrzest Św. Błękitny Wózek

  44,98 

  Zaskocz swoich gości na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego wyjątkowym i nowoczesnym plakatem, który nie tylko będzie eleganckim powitaniem, ale także niezapomnianą dekoracją. Wydrukowany na papierze wysokiej jakości, plakat ten jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnego designu z klasyczną elegancją.

 • Personalizowany plakat na Chrzest Święty z imieniem dziecka, dekoracja sali w motywie z kolekcji Różówy WózekPowitalny plakat z kolekcji różówy wózek, personalizowana dekoracja sali z imieniem dziecka i datą uroczystości

  PLAKAT personalizowany na Chrzest Św. Różowy Wózek

  44,98 

  Powitaj swoich gości na Chrzcie Świętym Twojego dziecka w unikalny i elegancki sposób – za pomocą pięknego plakatu, który nie tylko wyrazi Twoją wdzięczność, ale również stanie się wyjątkowym elementem dekoracyjnym sali.

 • Powitalny plakat dla gości na przyjęcie Chrztu Świętego. Piękna dekoracja sali na przyjęcie.

  PLAKAT powitalny dekoracja sali na Chrzest Święty Kwiaty 50 X 70 cm

  44,98 

  Chrzest Święty to wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy dekoracyjnej. Jednym z pięknych dodatków może być plakat powitalny dla gości, który nie tylko udekoruje przestrzeń, ale także podkreśli znaczenie tego dnia. To szczególny element, który wita przybyłych gości i dodaje uroczystego charakteru.

 • Plakat powitalny na chrzest święty.

  PLAKAT na powitanie gości Chrzest św. Dekoracja sali

  44,98 

  Ten elegancki plakat to niezwykłe powitanie gości i elegancka dekoracja uroczystości. Ten spersonalizowany plakat stanowi doskonałe dopełnienie uroczystej aranżacji wnętrza i idealnie sprawdza się jako tło do zdjęć.

 • Plakat z kolekcji sakramneto, powitalny plakat na Chrzest Święty z personalizacją imienia oraz daty uroczystościPowitalny plakat dekoracyjny na Chrzest Święty, personalizowana dekoracja sali na Chrzest dziecka z kolekcji Sakramento

  PLAKAT na Chrzest Św. personalizowany Sakramento 50 X 70 cm

  44,98 

  Personalizowany plakat na Chrzest Święty z naszej kolekcji Sakramento to doskonały sposób na dodanie uroczystości wyjątkowego i osobistego charakteru. Starannie wykonany z wysokiej jakości papieru, ten plakat stanowi piękną ozdobę każdej uroczystości chrzcielnej.

 • Biały plakat na Chrzest Święty z grafiką przedstawiającą anioła.Plakat na Chrzest minimalistyczny. Ścianka w białym kolorze z grafiką anioła.

  PLAKAT powitalny minimalistyczny na Chrzest Anioł Stróż 70 X 50 cm

  44,98 

  Minimalistyczny plakat powitalny dedykowany na Chrzest Święty to wyjątkowy element dekoracyjny, który subtelnie, lecz w wyrazisty sposób podkreśla znaczenie tej uroczystości. Jego centralnym motywem jest stylizowana sylwetka Anioła Stróża, zamknięta w eleganckiej ramie, która nadaje grafice powagi.

 • Powitalny plakat z personalizacją, plakat dekoracyjny na Chrzest Święty z imieniem dziecka, dekoracja sali na Chrzest Święty

  PLAKAT powitanie gości Chrzest św. Dziewczynki

  44,98 

  Wyjątkowe okazje, takie jak Chrzest Święty Waszej córki, wymagają wyjątkowej oprawy. Z myślą o tej uroczystości, przedstawiamy Wam wyjątkowy plakat powitalny z kolekcji Chrzest Święty Dziewczynki, który jest nie tylko piękną dekoracją, ale również sposobem na stworzenie wyjątkowej atmosfery dla gości.

 • Plakat w białym kolorze z roślinnym motywem. Ścianka na Chrzest.Ścianka plakat na Chrzest Święty.

  PLAKAT powitalny na Chrzest Greenery 50 X 70 cm

  44,98 

  Plakat powitalny na Chrzest Święty to wyjątkowy element dekoracyjny, który z elegancją witają zaproszonych gości już od pierwszych chwil uroczystości. Dzięki personalizacji, zawierającej imię dziecka i datę sakramentu, plakat staje się nie tylko ozdobą, lecz także serdecznym powitaniem dla wszystkich obecnych.

 • Duża sztaluga 175 cm na plakaty komunijne

  SZTALUGA drewniana ogromna na plakat 175 cm

  109,98 

  Jeżeli poszukujesz idealnego sposobu na prezentację plakatu podczas komunii czy chrztu, ta sztaluga będzie doskonałym wyborem! Wykonana z jasnego drewna sosnowego, ta sztaluga łączy w sobie elegancję i naturalność, tworząc stylowy dodatek do każdej uroczystości.

Plakat na Chrzest Święty to wyjątkowa pamiątka i dekoracja w jednym

Plakat na salę na Chrzest Święty może być piękną i sentymentalną pamiątką z tego ważnego wydarzenia w życiu dziecka, zarówno z perspektywy dumnych rodziców, jak i malucha. Gadżet z nadrukowaną datą wydarzenia i imieniem dziecka pozwoli zachować wspomnienia z tego szczególnego dnia. W przyszłości plakat powitalny na Chrzest Święty może również posłużyć, razem z albumem z tego wydarzenia, budowaniu więzi z dzieckiem. Nic tak nie zbliża jak wspólne spędzanie wieczorów przy pamiątkach z okresów, których dziecko nie pamięta, bo było zbyt małe. Opowiadanie przez rodzica historii związanych z tym, jak wyglądało dane wydarzenie oraz kto brał w nim udział, zbuduje w dziecku poczucie przynależności do rodziny.

Plakaty powitalne na Chrzest Święty mogą pełnić także funkcję estetycznej dekoracji, zarówno w dniu ważnego wydarzenia, jak i po zakończonej uroczystości. Umieszczony w eleganckiej białej ramie lub wyeksponowany na sztaludze plakat na Chrzest Święty możesz dopasować do aranżacji sali. W szczególności z białymi dekoracjami będzie on tworzyć spójną i gustowną całość. Może on posłużyć także jako dekoracja w pokoju dziecka. Delikatne i eleganckie wzornictwo tego typu akcesoriów doskonale pasuje do każdej aranżacji wnętrza sypialni dziecięcej. Plakaty na salę na Chrzest Święty, powieszone w widocznym miejscu w domu, mogą także wywoływać uśmiech na twarzy rodziców i przywoływać liczne wspomnienia związane z tym wyjątkowym dniem.

Dekoracyjny plakat na Chrzest Święty pomoże w organizacji ważnego wydarzenia

Personalizowane plakaty powitalne na Chrzest Święty zostały zaprojektowane z myślą o zawieszeniu na ścianie lub postawieniu na sztaludze. To nie tylko piękna dekoracja, ale także duże ułatwienie organizacyjne dla rodziców. Plakat na salę na Chrzest Święty ułatwi gościom rozeznanie się, gdy w danym obiekcie odbywa się naraz wiele imprez. Takie oznaczenie sali zadziała jak drogowskaz i pomoże w szybkim odnalezieniu właściwego miejsca bez konieczności angażowania organizatorów.

Plakat na Chrzest Święty możesz umieścić przy wejściu do sali lub w jej centralnym punkcie. Duży format sprawia, że nadruk jest czytelny oraz dobrze widoczny z daleka. Aby wyeksponować dekoracyjny plakat na Chrzest Święty, użyj dodatkowo antyramy lub sztalugi. Wskazane jest także, aby na plakacie znalazły się: imię dziecka, data wydarzenia oraz serdeczny napis, np. Dziękujemy za przybycie. Dzięki temu każdy gość od razu poczuje się doceniony i szybko wczuje się w atmosferę uroczystości.

Personalizowane plakaty powitalne na Chrzest Święty dostosujesz do własnych potrzeb

Plakaty powitalne na Chrzest Święty dostępne w naszej ofercie dostosujesz do własnych potrzeb. Dzięki personalizacji szybko stworzysz wyjątkową oraz unikatową pamiątkę i zarazem niepowtarzalny element dekoracyjny, który idealnie wpasuje się w wystrój pokoju dziecka po zakończonej uroczystości. Tworzenie własnego projektu plakatu na Chrzest Święty, a także wybór kolorystyki i motywów, stwarza dla rodziców okazję do dobrej zabawy. To także doskonały sposób na wyrażenie swojej kreatywności oraz zwiększenie poczucia bliskości w rodzinie.

W naszym sklepie internetowym PlanetaDzieci.pl do wyboru są różne motywy i style graficzne plakatów na salę na Chrzest Święty, natomiast personalizacja obejmuje imię dziecka oraz datę uroczystości. Rodzice nie muszą obsługiwać żadnych programów graficznych, ani kreatorów, wszystkie istotne informacje podaje się za pośrednictwem naszej strony internetowej, podczas zamawiania danego produktu. Poza datą wydarzenia i imieniem dziecka na plakatach powitalnych na Chrzest Święty drukowany jest również serdeczny napis: Dziękujemy za przybycie.

Plakat powitalny na Chrzest Święty możesz wykorzystać jako tło do zdjęć

Plakat powitalny dla dziewczynki lub chłopca na Chrzest Święty wykorzystasz na wiele sposobów. Wiele rodzin postanawia użyć pięknego nadruku jako malowniczego tła do pamiątkowych fotografii. Spersonalizowane detale na plakacie stworzą piękną scenerię do uwiecznienia ważnej chwili. Dzięki nim podkreślisz, że tego dnia w centrum uwagi jest dziecko, które przystępuje do jednego z sakramentów świętych w Kościele Katolickim, które przyjmuje się tylko raz w życiu.

Jaki plakat powitalny dla dziewczynki wybrać?

Jaki plakat na salę na Chrzest Święty wybrać dla dziewczynki? Doskonale sprawdzą się tutaj plakaty z motywami roślinnymi, w szczególności kwiatowymi. Dobrym wyborem będą białe kwiaty, które stanowią symbol czystości i niewinności, a także różowe kwiaty, nawiązujące do kobiecości, wdzięku i radości.

Kolorystyka plakatu powitalnego dla dziewczynki powinna być subtelna. Najlepiej sprawdza się w tym przypadku białe tło oraz tekst i grafiki w kontrastujących, lecz wciąż subtelnych barwach, np. różowej, złotej, jasnofioletowej lub jasnobrązowej. Na plakacie powitalnym dla dziewczynki mogą się znaleźć także różne grafiki, np.: dziecięcy wózek spacerowy, kołyska, wianek z kwiatów, gołębica czy też motyw dziecięcych stópek. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić z ilością elementów dekoracyjnych. Wzornictwo powinno być delikatne i eleganckie.

Jaki plakat powitalny dla chłopca wybrać?

Jaki plakat na Chrzest Święty wybrać dla chłopca? Doskonale sprawdzą się plakaty z motywami roślinnymi, utrzymane w stonowanej kolorystyce. Dobrze sprawdzi się białe tło i teksty oraz grafiki w delikatnie kontrastujących barwach, np. niebieskiej, złotej, fioletowej, jasnogranatowej lub zielonej.

Na plakacie powitalnym dla chłopca mogą się znaleźć także różne grafiki, jak np.: dziecięce stópki, kościółek czy wózek dziecięcy. Podobnie jak w przypadku dekoracyjnego plakatu na Chrzest Święty dla dziewczynki, lepiej nie przesadzać z tego typu dodatkami, aby całość nie była zbyt przytłaczająca. Dobrym rozwiązaniem są gotowe projekty, których elegancki design doskonale pasuje do charakteru uroczystości.

Plakat na Chrzest Święty może być spójny z innymi elementami dekoracyjnymi

Wielu rodziców zamawia w sklepie internetowym PlanetaDzieci.pl nie tylko personalizowany plakat powitalny na Chrzest Święty, ale także dopasowane pod względem kolorystyki i detali: balony, girlandy, ścianki dekoracyjne, bieżniki, obrusy, kieszonki na sztućce oraz księgi pamiątkowe. Takie harmonijne połączenie wszystkich elementów na sali pozwala uzyskać bardzo stylowy wygląd. Nadaje także uroczystości wyjątkowy i elegancki charakter. W sklepie internetowym PlanetaDzieci.pl znajdziesz również kreatywne podziękowania dla gości z różnymi motywami. Taką wzruszającą pamiątkę, która nawiązuje do wyjątkowego wydarzenia z życia dziecka, warto podarować w szczególności rodzicom chrzestnym.