Geometryczne Serce

Poszukujesz nowoczesnych i estetycznych dekoracji na Komunię Świętą? To miejsce dla ciebie! Złote elementy połączone z kwiecistymi wiankami to zawsze doskonały wybór dekoracyjny. Kolekcja Geometryczne Serce wyróżnia się prawdziwą elegancją i subtelnością. Wyjątkowy wzór tej serii łączy motywy kwiatowe z ikonami charakterystycznymi dla uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. W ramach kolekcji Geometryczne Serce znajdują się między innymi specjalnie zaprojektowane serwetki komunijne, zaproszenia oraz winietki na stoliki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Jak zaaranżować Komunię w stylu Geometryczne Serce?

Komunia w stylu Geometryczne Serce to Komunia święta w nowoczesnym wydaniu, którą warto samodzielnie zaaranżować ze względu na oszczędność czasu i niskie koszty. W sklepie Planeta Dzieci masz do wyboru różnorodne akcesoria dekoracyjne i gotowe pomysły na prezenty dla dziecka komunijnego i gości uczestniczących w przyjęciu komunijnym. Prezenty i dekoracje stanowią część kolekcji komunijnej, której znakiem rozpoznawczym jest motyw graficzny geometrycznego serca oplecionego naturalnym wiankiem, pojawiający się na wszystkich elementach. Jeśli podoba ci się połączenie nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych z naturalnym stylem, wybierz kolekcję, aranżując dla dziecka oryginalne przyjęcie komunijne. Jeśli chcesz, by było wyjątkowe – wariant personalizowany dekoracji i prezentów to najlepszy wybór.

Aranżację przyjęcia warto rozpocząć od wyboru odpowiednich dekoracji stołów i ozdób do wnętrza, w którym odbywać się będzie impreza komunijna, natomiast kompleksową organizację – od wysyłki zaproszeń, żeby wiedzieć, ilu gości weźmie udział w uroczystym poczęstunku, co pozwoli konkretnie rozplanować kolejne etapy przygotowań. Do dekorowania sali najlepiej wykorzystać gotowe ozdoby, takie jak na przykład: ścianka dekoracyjna, pokrowce na krzesła komunijne i plakat powitalny, a do dekorowania stołów – rozpiskę z menu komunijnym, tabliczki rezerwacyjne na stoliki, kieszonki na sztućce, winietki i bileciki, żeby Komunia w stylu Geometryczne Serce wypadła perfekcyjnie. Istotnym etapem przygotowań jest także wybór drobnych prezencików jako podziękowanie za udział w przyjęciu komunijnym.

Jak wygląda komunijny styl Geometryczne Serce?

Jeśli spodobał ci się pomysł urządzenia stylowego przyjęcia komunijnego dla dziewczynki lub chłopca, koniecznie wybierz dekoracje i prezenty z motywem geometrycznego serca w naturalnej odsłonie. Znajdziesz je w kolekcji komunijnej Geometryczne Serce, którą wyróżnia wspólna grafika na wszystkich elementach tworzących kolekcję. W tym przypadku jest to serce zaprojektowane w modernistycznym stylu z użyciem geometrycznych detali dekoracyjnych. Aby dodać grafice świeżości, sylwetkę złotego serca oplata naturalny wianek, natomiast o sakramentalnym charakterze świadczy krzyżyk dopełniający motyw graficzny. Warto zaaranżować przyjęcie komunijne, wybierając geometryczne serce na motyw przewodni, ze względu na to, że kolekcja czerpie inspiracje ze stylu nowoczesnego i naturalnego jednocześnie.

Kolekcję mogą wybrać zarówno rodzice, którzy cenią sobie dekoracje w stylu naturalnym, jak i rodzice gustujący w modernistycznych dekorach. Geometryczne serce zachwyca jednych i drugich, gdyż jest to motyw łączący ponadczasowość i modne trendy. Dekoracje i prezenty sygnowane eleganckim wzorem serca oplecionego wiankiem są często wybierane przez osoby poszukujące rozwiązań dekoracyjnych z symbolem religijnym – w tym przypadku krzyżem – które stylem podkreślają sakramentalny wymiar uroczystości. Gwarantujemy, że kolekcja sprawdzi się również na przyjęciu komunijnym twojego dziecka, dlatego, że gdy ją wybierzesz, komunia w stylu Geometryczne Serce będzie zorganizowana w najdrobniejszym detalu, począwszy od wysłania komunijnych zaproszeń po wręczenie gościom prezencików. 

Dekoracje i prezenty – Komunia w stylu Geometryczne Serce

Jakie dekoracje proponujemy, żeby zaaranżować komunię w stylu geometrycznego serca? Warto zadbać przede wszystkim o to, żeby sala bankietowa i stoły komunijne wyglądały efektownie i zjawiskowo. Jest to możliwe dzięki sylwetce geometrycznego serca oplecionego wiankiem i krzyża na gotowych dekoracjach sali oraz na ozdobach na stoły. W sklepie Planeta Dzieci do dekorowania sali znajdziesz akcesoria, takie jak między innymi: pokrowce na krzesła komunijne, plakaty powitalne i ścianki dekoracyjne, natomiast do zdobienia stołów: tabliczki rezerwacyjne, menu i kieszonki na sztućce. Warto skorzystać ze stylowej papeterii, która ułatwia przygotowanie zaproszeń, winietek i bilecików z podziękowaniem dla gości. Dekoracje sali i stołów oraz papeterię proponujemy w wariancie uniwersalnym i spersonalizowanym.

Komunia w stylu Geometryczne Serce to nie tylko atrakcyjne dekoracje i akcesoria, ale także prezenty dla dziecka komunijnego i gości. Jako najlepszy wybór na upominek dla dziewczynki i chłopca z okazji Pierwszej Komunii świętej rekomendujemy prezenty o charakterze sentymentalnym, takie jak między innymi: księgi pamiątkowe, albumy fotograficzne oraz ramki na zdjęcie komunijne. Ojcom chrzestnym proponujemy wybór gromnicy z motywem imiennym i okapnikiem. Dla gości uczestniczących w mszy świętej i poczęstunku wybierz słodkie upominki lub praktycznie prezenciki w stylowych opakowaniach prezentowych. Spośród słodyczy najbardziej popularne są czekoladki, czekolady, lizaki, krówki, bombonierki, słoik miodu i ciasteczka z wróżbą, do których polecamy pudełeczka w różnych rozmiarach i kształtach.