Dekoracje tortu na Komunię Świętą

Dekoracje Tortu na Komunię Świętą oferują szeroki wybór wyjątkowych ozdób, aby uświetnić jeden z najważniejszych elementów komunijnego przyjęcia – tort. W tej kategorii znajdziesz wszystko, co potrzebne do stworzenia niezapomnianego wrażenia na gościach, od delikatnych, ręcznie wykonanych topperów tortowych, po eleganckie figurki i dekoracje z motywami komunijnymi. Dekoracje są dostępne w różnych stylach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego rodzaju tortu, niezależnie od jego wielkości czy kształtu. Oferujemy zarówno tradycyjne motywy religijne, jak i bardziej współczesne i subtelne wzory, które będą pięknie komponować się z estetyką przyjęcia. Każda ozdoba jest starannie wykonana z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów, zapewniając, że będą one bezpieczne dla zdrowia i idealne do użycia na deserach. Eleganckie i pełne magii dekoracje tortu stanowią doskonałe dopełnienie tego sakralnego wydarzenia, przynosząc radość i zachwyt wszystkim uczestniczącym w uroczystości.

Wyświetlanie 1–40 z 55 wyników

Dekoracje na tort komunijny dla dziewczynki i chłopca

Dekoracje na tort komunijny to jeden ze sposobów na podkreślenie religijnego charakteru wydarzenia i nadanie mu wyjątkowej oprawy. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz szeroki wybór dekoracji, inspiracji i podpowiedzi, jak najlepiej ozdobić tort komunijny dla dziewczynki i chłopca. Wśród rozwiązań dekoracyjnych, rodzice dzieci komunijnych najchętniej sięgają po opłatki z tematycznym motywem graficznym i personalizacją oraz toppery na tort w kształcie okolicznościowego napisu, imienia dziecka i figurki o religijnym charakterze. Dekoracje i ozdoby sprawiają, że tort komunijny zyskuje odświętne oblicze. Jeśli zostanie kawałeczek komunijnego wypieku, zapakuj go gościom na wynos w dekoracyjnych pudełkach na ciasto. W ofercie znajdziesz popularne ozdoby tortu komunijnego dziewczynki i chłopca.

Dla dziewczynki idealne są dekoracje tortu w delikatnych, pastelowych kolorach – różowym bądź fioletowym, a dla chłopca – białym, błękitnym lub zielonym. Możesz użyć również ozdób do tortu i pudełek na ciasto z nadrukowanym imieniem bądź zdjęciem dziecka, z wybranym motywem oraz z datą sakramentu. Niektóre dekoracje tortu są elementem kolekcji komunijnych z dekoracjami i prezentami. Dla dziewczynki i chłopca w sklepie Planeta Dzieci są dekoracje na tort komunijny, takie jak na przykład: opłatki na tort dziewczynki i pudełka na ciasto z kolekcji Fuksjowy Jaskier, Sweet Peony, Li Marte, Różowe Magnolie, czy Komunijna Dziewczynka, opłatki tortowe i pudełka komunijne chłopięce z grafiką z kolekcji Komunijny Chłopiec, Majowa Konwalia, Białe Kwiaty czy Geometryczne Serce opłatki babeczek i pudełka na ciasto z imieniem lub zdjęciem toppery tortowe – uniwersalne i imienne.

Pomysłowe dekoracje na tort komunijny

Dekoracje na tort z okazji Komunii świętej dziewczynki i chłopca powinny być dopasowane do tematyki i kolorystyki przyjęcia komunijnego. Oferujemy dekoracje na tort i muffinki komunijne oraz pudełka na wypieki dla gości w różnych stylach i motywach, a także w różnorodnej kolorystyce. Dzięki sklepowi Planeta Dzieci bez problemu ozdobisz komunijny tort oraz słodki barek i zapakujesz gościom na wynos ciasto, niezależnie od tego, czy urządzasz przyjęcie dla dziewczynki, czy dla chłopca. Wśród dekorów i nadruków nie mogło zabraknąć motywów i wzorów,  takich jak na przykład: kielich komunijny, gołębica, krzyż, hostia, chrystogram, serce, kwiaty, listki, gałązki i wianki. Zdobienia i grafiki o religijnej symbolice są równie często wybierane do dekorowania słodkości komunijnych, co wzory roślinno-kwiatowe.

W ofercie mamy dekoracje na tort komunijny w różnych kolorach: począwszy od białego po złoty i srebrny, a także ozdoby do odświętnych wypieków w pastelowych odcieniach różu, błękitu i zieleni. Warto po nie sięgnąć, o ile tylko pasują do aranżacji stołów i sali podczas przyjęcia komunijnego. Najbardziej stonowane i naturalne wśród naszych dekoracyjnych rozwiązań na komunijne wypieki są papierowe pikery oraz drewniane toppery na tort, które przybierają konkretne kształty i napisy. Wszystkie opłatki, pudełka i toppery warto zamówić w opcji spersonalizowanej, ponieważ jest to bardzo łatwy sposób, żeby wyróżnić bohatera przyjęcia. Imienne ozdoby tortu to także inspiracja do stworzenia udanej sesji fotograficznej na tle odświętnie nakrytego stołu na pamiątkę sakramentalnego wydarzenia.

Topper na tort komunijny i inne ozdoby komunijnych wypieków

Topper na tort komunijny to jedna z najpopularniejszych dekoracji, dzięki której tort komunijny zyskuje odświętny wygląd. Toppery i opłatki to obok świeczek tortowych chętnie wybierane ozdoby do przystrajania tortu dla dziecka komunijnego. Dekoracje nie tylko świetnie się prezentują, ale także pozwalają wyróżnić bohatera przyjęcia komunijnego i pozytywnie wpływają na apetyt gości. Jeśli z przyjęcia komunijnego pozostaną jakieś słodkie wypieki, warto je spakować do specjalnych pudełek na ciasto ze sklepu Planeta Dzieci. Zmieści się w nich zarówno tort komunijny, jak i ciasto oraz muffiny, czy babeczki. Masz w planach atrakcję komunijną, taką jak: słodki barek? Koniecznie wybierz odpowiednie toppery i pikery do dekoracji tortu i innych słodkości.

Topper na tort komunijny to sprytna drewniana ozdoba, którą umieszcza się na wierzchu tortu w formie okolicznościowego napisu, takiego jak na przykład: Pierwsza Komunia Święta razem z imieniem dziecka komunijnego. Toppery bez personalizacji mają najczęściej postać napisu okolicznościowego i figurki symbolizującej sakrament. Na wierzchu tortu z okazji Komunii świętej układa się także ozdoby w postaci uniwersalnych bądź personalizowanych opłatków z motywem kwiatowo-roślinnym, ze wzorem religijnym lub z grafiką charakterystyczną dla jednej z kolekcji z dekoracjami i prezentami komunijnymi. Pozostałe dekoracje na tort komunijny i akcesoria służące do ozdabiania słodkich wypieków są uniwersalne. Gdy udekorujesz babeczki i muffinki w słodkim barku pikerami w kształcie gołębi, na talerzykach nie zostanie nawet jeden okruszek.