Podziękowania komunijne dla Chrzestnych

Rodzice Chrzestni są niesamowicie ważni w tej wyjątkowy dzień Pierwszej Komunii Świętej. Podziękowania komunijne dla Chrzestnych to unikalne i serdeczne upominki, idealne do wyrażenia wdzięczności tym wyjątkowym osobom w życiu Twojego dziecka. Chrzestni odgrywają kluczową rolę w duchowym rozwoju dziecka, a nasze podziękowania są doskonałym sposobem, aby pokazać im, jak bardzo są cenieni i pamiętani w tym świętym dniu. Znajdziesz tu różnorodne personalizowane prezenty, od ręcznie robionych pamiątek po eleganckie przedmioty codziennego użytku, które zostały zaprojektowane, aby trwale utrwalić wspomnienia związane z Pierwszą Komunią Świętą. Każdy z naszych produktów odznacza się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły, co gwarantuje, że Twój wybór będzie nie tylko pięknym gestem, ale również trwałą pamiątką tego wyjątkowego dnia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Oryginalne podziękowania dla chrzestnych – Komunia święta

Podziękowania komunijne dla chrzestnych powinny być tak samo wyjątkowe, jak sama okazja, czyli Komunia święta. Upominki dla chrzestnych rodziców to wyraz wdzięczności za ich troskę i wsparcie. Chrzestni to szczególne osoby w życiu dziecka. To właśnie oni towarzyszą mu na drodze wiary i troszczą się o duchowy rozwój podopiecznego. Pierwsza Komunia Święta to idealna okazja, aby podziękować im za ich obecność i wsparcie nie tylko w okresie przygotowań do sakramentu Komunii świętej, ale także za pomoc w organizacji przyjęcia komunijnego. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz szeroki wybór upominków komunijnych, które idealnie nadadzą się jako podziękowanie dla chrzestnych. Szukasz bardziej zaskakujących inspiracji prezentowych niż tradycyjne karty okolicznościowe dla mamy chrzestnej i taty chrzestnego? 

W asortymencie sklepu Planeta Dzieci znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów na podziękowania komunijne dla chrzestnych. Nie mogło wśród nich zabraknąć inspiracji prezentowych, takich jak między innymi:

 • spersonalizowane upominki,
 • ręcznie robione upominki od serca,
 • pamiątki komunijne od chrześniaków.

Możesz podarować chrzestnym spersonalizowane prezenty z imieniem dziecka, datą Komunii Świętej, podpisem oraz krótką dedykacją dla mamy i taty chrzestnego. Podaruj rodzicom chrzestnym coś oryginalnego, co zostało wykonane ręcznie, żeby otrzymujący wiedzieli, że mają do czynienia z prezentem od serca. Warto zaskoczyć duchowych opiekunów dziecka komunijnego, wręczając im prezent niematerialny, taki jak na przykład: voucher na kolację w prestiżowej restauracji lub bilety na koncert ulubionego artysty – gwarantujący niezapomniane przeżycia. Świetnie w roli prezentowej dla chrzestnych sprawdzają się wszelkiego rodzaju pamiątki komunijne, takie jak między innymi: ramki na zdjęcie fotograficzne z personalizowanymi napisami, podziękowania w ramce w postaci plakatu udekorowanego tematyczną grafiką lub kartki. 

Upominek dla chrzestnych na Komunię

Wybierając upominek dla chrzestnych, warto wziąć pod uwagę ich zainteresowania i preferencje. Możesz podarować im coś, co będą mogli wykorzystać na co dzień, na przykład: kubek do kawy, termos, elegancki zestaw długopisów, czekolada w czekoladowniku, lub coś bardziej spersonalizowanego, takiego jak między innymi: drewniana ramka ze zdjęciem dziecka komunijnego, czy gustowny plakat od serca. Jeśli rodzice chrzestni są łasuchami, będą szczęśliwi, gdy podarujesz im pudełko wypełnione po brzegi czekoladkami belgijskimi. Smaczne czekoladki mają owijki z dekorem charakterystycznym dla jednej z kolekcji komunijnych, natomiast pudełko, w którym się znajdują – wieko ozdobione etykietą imienną z gotową treścią wyrażającą podziękowania komunijne dla chrzestnych rodziców. 

Co jeszcze warto wybrać na prezent dla chrzestnych, żeby wyrazić wdzięczność za odgrywanie tak istotnej roli przewodników duchowych dziecka, a nie tylko podziękować za obecność podczas sakramentu I Komunii świętej? Masz do wyboru zarówno słodkie inspiracje prezentowe, jak i prezenty o charakterze sentymentalnym, niematerialnym oraz praktycznym. Każdy z nich świetnie sprawdza się jako prezent dziękczynny, o ile postawisz na wariant personalizowany upominku, dodając napisy imienne do grafik okolicznościowych. Warto postawić na pamiątki komunijne w postaci pomysłowych plakatów z wizerunkiem serca, ramek ze zdjęciem oraz kartek z gotową treścią podziękowania, które wystarczy opatrzyć podpisem. Koneserom gatunkowych alkoholi polecamy wino ze specjalnie przygotowaną dziękczynną etykietą personalizowaną. 

Podziękowania komunijne dla chrzestnych – pomysły

W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz wiele inspiracji na podziękowania komunijne dla chrzestnych. Oto kilka pomysłów, które są najbardziej popularne w gronie rodziców dzieci komunijnych:

 • spersonalizowane upominki,
 • sentymentalne prezenty w postaci zdjęcia,
 • symboliczne plakaty z wizerunkiem serca,
 • atrakcyjnie zadrukowane karty okolicznościowe,  
 • pamiątki z I Komunii świętej,
 • praktyczne gadżety,
 • zestawy słodkich łakoci,
 • voucher na weekendowy wyjazd.

Podaruj swojej mamie chrzestnej i ojcu upominek imienny ze swoim imieniem, datą sakramentu I Komunii świętej, krótką dedykacją i podpisem, a prezent od ciebie stanie się oryginalny i niepowtarzalny. Wykorzystaj wspólne zdjęcie dziecka z chrzestnymi, napisz autorską dedykację i ofiaruj w prezencie zdjęcie oprawione w drewnianą ramkę. 

Oprócz zdjęcia w ramce podaruj chrzestnym sentymentalny upominek w innej formie, a mianowicie – plakat przedstawiający serce w złotej lub srebrnej kolorystyce. Warto wybrać również bogato zdobione karty z gotową treścią podziękowania. Karty zaprojektowaliśmy w różnych stylach, dlatego wśród nich na pewno znajdziesz odpowiednią propozycję prezentową dla rodziców chrzestnych. Takie prezenty świetnie sprawdzają się nie tylko jako forma wyrażenia wdzięczności, ale przede wszystkim jako pamiątki komunijne, które mogą wyeksponować na regale lub powiesić na ścianie w salonie. Dla kawoszy i herbaciarzy przydadzą się imienne kubki, dla miłośników wina – butelka z personalizowaną etykietą samoprzylepną, a dla łasuchów – słodkości. Warto też sięgnąć po voucher na pobyt w hotelu lub SPA.