Serwetki dla dzieci

Serwetki dla dzieci na przyjęcie urodzinowe to jeden z praktycznych dodatków, które świetnie wyglądają przy nakryciu gościa. Taka ozdoba niewątpliwie zmienia stoły nie do poznania i jest bardzo użyteczna – przydaje się dzieciom do utrzymania w czystości rączek i buzi po konsumpcji urodzinowych łakoci. Serwetki są kolorowe i mają przeróżne kształty, dlatego są świetną propozycją do stworzenia urodzinowego przyjęcia tematycznego dla maluchów. Serwetki kształtem przypominające ulubionego zwierzaka wzbudzają u dzieci wiele entuzjazmu i na pewno żaden maluch nie zapomni o higienie. Dzięki oryginalnym papierowym serwetkom, na urodzinki można zaprosić króla zwierząt – lwa, olbrzymiego wieloryba lub malutką, słodką myszkę. W ofercie są również serwetki z nadrukami wykonanymi dekoracyjną czcionką z efektem połysku. Metaliczny napis okolicznościowy zwraca od razu uwagę gości i przypomina o głównych bohaterach przyjęcia. Zamiast tradycyjnych kwadratowych serwetek, postaw na serwetki, które nie tylko zachwycają i rozweselają dzieci, ale także rozbudzają ich wyobraźnię oraz kreatywność, a przede wszystkim  zachęcają maluchy do utrzymania buziek i rączek w czystości.

Wyświetlanie 1–21 z 24 wyników

Serwetki dla dzieci na przyjęcie urodzinowe dziewczynki i chłopca

Serwetki dla dzieci to nie tylko dekoracyjny, ale również bardzo użyteczny dodatek na przyjęcie urodzinowe dziewczynki i chłopca. Ozdabiają stoły nakryte do urodzinowego świętowania, ożywiają je i przyciągają uwagę. Wybierając wersję z napisami, możesz wyróżnić córkę lub syna jako najważniejsze osoby na przyjęciu i w łatwy sposób skoncentrować uwagę otoczenia na jubilacie. Dziewczynka i chłopczyk będą z pewnością zadowoleni z takiego obrotu spraw, gdyż każdy z gości będzie traktował ich wyjątkowo. Metalizowany na złoto podpis urodzinowy to drobny detal dekoracyjny o wielkiej mocy oddziaływania – dodaje urodzinom odświętnego charakteru i stawia na pierwszym miejscu dziecko. 

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci na pewno będzie udane, gdy odpowiednio zaaranżujesz wygląd stołów podczas urodzin. Na urodzinach chłopca furorę zrobią serwetki w kształcie lwa lub wieloryba, natomiast podczas gdy bohaterką święta jest dziewczynka, idealnie w roli ozdoby stołów sprawdzą się serwetki w kształcie myszki. Dla rocznego maluszka uroczą opcją dekoracyjną są białe serwetki z dedykowanymi podpisami i stosowną grafiką przedstawiającą urodzinowy tort bądź gwiazdki. Spośród wielu propozycji serwetek dla dzieci na tematycznym przyjęciu urodzinowym najbardziej popularne wśród rodziców i najmilej widziane przez dzieci są serwetki przypominające kształtem konkretne zwierzątka. 

Różne kształty serwetek dla dzieci

Serwetki przeznaczone na przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych powinny przede wszystkim pełnić funkcję praktyczną, a dopiero w dalszej kolejności funkcję dekoracyjną i urozmaicać wygląd stołów. Dzieciom należy często przypominać o higienie osobistej, a mając do dyspozycji rozmaite formy chusteczek, nawet podczas zabawy urodzinowej u kolegi lub koleżanki, nie zapomną o tak ważnej czynności jak wycieranie buzi i rąk do czysta. Wykorzystując zwierzątka budzące respekt, takie jak: lew i wieloryb, chłopcy z chęcią będą używać serwetek zgodnie z przeznaczeniem. Dziewczynkom przyjdzie z pomocą słodka myszka w pastelowo różowym kolorze i dzięki niej nauczą się pozytywnych wzorców.

Serwetki dla dzieci w białym kolorze są bardziej naturalne, dlatego pasują zarówno na udekorowanie przyjęcia dla dziewczynek, jak i chłopców. Nie mają one wymyślnych kształtów, tylko mają formę kwadratu o wymiarach 33 cm x 33 cm. Wyróżniają się za to metalizowanym napisem na pierwszym planie. Dla jeszcze lepszego i odświętnego efektu nadruk okolicznościowy dla solenizanta jest w kolorze złotym, dlatego przepięknie się mieni. Taka połyskująca ozdoba stołów spodoba się wszystkim gościom, a dzięki temu że wyróżnia się na stole od pierwszego wejrzenia, każdy uczestnik przyjęcia urodzinowego będzie pamiętał o higienie osobistej i adorowaniu jubilata przez cały czas. Atrakcyjne i kolorowe chusteczki higieniczne są wielofunkcyjnym, niezastąpionym dodatkiem dekoracyjnym.

Okolicznościowe serwetki dla dzieci

Kiedy możesz wykorzystać pomysłowe serwetki w różnych kształtach? Najlepiej sprawdzają się podczas przyjęć o rozmaitym charakterze zorganizowanych z myślą o najmłodszych uczestnikach, a zwłaszcza tych, którzy obchodzą urodziny. Ciekawa forma zwierzęca chusteczek higienicznych zachęci dziewczynki i chłopców do wycierania rączek i buzi po jedzeniu. Serwetkowe dekoracje doskonale prezentują się obok talerzyka lub na talerzyku małego gościa i przypominają o tym, co najważniejsze, czyli higienie. Dzięki kolorom i metalicznemu połyskowi złota, nie sposób ich nie zauważyć i nie sięgnąć po nie po konsumpcji tortu lub babeczki z kremem. Dzieciakom ten pomysł na pewno się spodoba!

W standardowym opakowaniu dostajesz do rozdysponowania wśród gości 20 sztuk serwetek dla dzieci i dorosłych obecnych na urodzinach lub poczęstunku z innych okazji. Kolorowe chusteczki są jednym z najbardziej przydatnych podczas przyjęć tematycznych dla dzieci akcesoriów i dodatków dekoracyjnych. Sprawdzają się zarówno podczas świętowania w ogrodzie, wynajętej sali w lokalu, jak i w domowym zaciszu. Są przydatne podczas pikniku na zakończenie przedszkola, jak i podczas fety z okazji pierwszych lub kolejnych urodzin. Wielopak pozwala na zmniejszenie kosztów i zabezpieczenie w praktyczną chusteczkę higieniczną wszystkich gości biorących udział w przyjęciach tradycyjnych i tematycznych.