Dekoracje sali

Dekoracje sali na przyjęcia dla dzieci powinny być kolorowe, przyciągające uwagę i pomysłowe, aby trafiły w gust i zainteresowania najmłodszych uczestników przyjęcia okolicznościowego. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite balony foliowe, girlandy oraz banery powitalne, dzięki którym wiadomo, kto jest bohaterem przyjęcia i z jakiej okazji zostało ono wyprawione przez rodziców. Zarówno balony, jak i girlandy czy banery mają wzornictwo i kolorystykę, która pasuje na urodzinki dla dziewczynki i chłopca, więc z powodzeniem możesz je również wykorzystać podczas uroczystości w rodzaju baby shower bądź gender reveal. Dekoracje potrzebne do urządzenia niezapomnianego wystroju sali mają wielkie znaczenie dla otoczenia, ponieważ wpływają bezpośrednio na nastroje małych gości. 

Wyświetlanie 1–21 z 41 wyników

Dekoracje sali na przyjęcia dla dzieci

Dekoracje sali na przyjęcia dla dzieci pozwalają na samodzielną organizację niezapomnianej imprezy dla milusińskich. Najważniejszym elementem aranżacji sali na dziecięce przyjęcia są balony foliowe. Musi być ich pod dostatkiem, żeby dzieciaki miały wielką frajdę. Balony to znak rozpoznawczy dobrej zabawy i świętowania. Tam, gdzie są balony, musi dziać się coś szczególnego! Takim wydarzeniem mogą być pierwsze lub kolejne urodzinki potomka, chrzest, komunia, baby shower lub gender reveal. Równie uroczyste jak balony są odświętne girlandy lub banery w kształcie flagietek lub takie złożone z pojedynczych literek tworzących konkretny okolicznościowy napis dla jubilata. Balony i girlandy pozwalają łatwo poinformować o okazji do rodzinnego spotkania. 

Wśród balonowych propozycji na uwagę zasługują balony w kształcie cyferek i zestawy balonów, a wśród girland – warianty powitalne tworzące konkretne napisy okolicznościowe z literek pomalowanych farbą z metalicznym połyskiem – złotym, srebrnym, rosegold i holograficznym. Balony w kształcie konkretnej cyferki mają format XXL i można je ustawić w centralnym miejscu sali, aby zaakcentować wiek bohatera przyjęcia. Pamiątkowe fotografie na tle balonów i girland wychodzą zjawiskowo i będą wspaniałą ozdobą albumu na zdjęcia. Dekoracje sali są nieodzowne, by maluch poczuł się wyjątkowo i był radosny podczas przyjęcia zorganizowanego na jego cześć oraz by pozostali mali goście byli również zadowoleni.

Balony foliowe i girlandy dla dzieci

Wykorzystując balony i banery oraz girlandy dla dzieci z naszej oferty możesz łatwo udekorujesz salę na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe czy tematyczne. Przyjęcia o różnym charakterze będą jeszcze bardziej udane i satysfakcjonujące, gdy podczas aranżacji wystroju uwzględnisz różnorodne balony foliowe w wielu rozmiarach i kształtach lub rozwiesisz uroczystą girlandę dekoracyjną. Spośród tak wielu propozycji ozdób sali najbardziej popularne są balony foliowe do wypełnienia powietrzem lub helem. W jakim są kształcie i dlaczego warto rozważyć jego wybór? Przekonaj się zaglądając do oferty, a przekonasz się, że decyzja nie będzie łatwa. Znajdziesz w niej balony w kształcie: słoneczka, skrzydlatej świnki, grzechotki, gwiazdeczek, wielorybka, zajączka, zeberki, cytrynki, wrotki, triceratopsa, bączka, bocianka, chmurki, pterodaktyla, lewka, misia na księżycu, motylka, myszki i samolotu

Balony foliowe dinozaury pozwalają wyczarować podczas przyjęcia prehistoryczny klimat, balony w kształcie zeberki i lewka zamienią imprezę dziecięcą w dżungla party, a balony w kształcie grzechotki i bocianka są świetne na baby shower. Dekoracje sali w postaci pozostałych balonów są świetne podczas urządzania rozmaitych imprez tematycznych. Balony foliowe są także doskonałym prezentem dla jubilata lub innego bohatera imprezy. Każde dziecko uciezy się otrzymująć na urodzinki wielki balon w formacie XXL przypominający samolot, wielorybka, misia, myszkę bądź wrotki. Dzięki balonom foliowym można również podkreślić dziecięce hobby, zainteresowania i fascynacje, wykorzystując je do dekoracji pokoju dziecięcego i sali. . 

Dekoracje sali na urodziny dziecka

Dekoracje są potrzebne podczas wyprawiania przyjęć dla dzieci o różnym charakterze. Dzięki balonom foliowym i girlandom można stworzyć wiele aranżacji według aktualnego zapotrzebowania. Oba rodzaje ozdób można śmiało uczynić główną atrakcją przyjęcia z okazji roczku, urodzin, chrztu, komunii, baby shower oraz gender reveal. Dzieci kochają balonowe dekoracje, więc będą szczęśliwe wchodząc na salę wypełnioną po brzegi balonami w kształcie zwierzątek, symboli, pojazdów oraz owoców. Do pełni szczęścia brakuje tylko uroczystych girland i banerów tworzących okolicznościowe napisy powitalne. Wykorzystując je podczas różnych świąt, dzieci będą miały cudowną rodzinną pamiątkę.

Dekoracje sali na różne przyjęcia stają się o wiele łatwiejszym zadaniem, gdy z naszej oferty wybierzesz balony foliowe lub banery powitalne z pojedynczych liter. Zachwycisz swoich gości nietuzinkowymi ozdobami sali, a bohater przyjęcia będzie dumny z wystroju i pozytywnego odbioru uroczystości. Także przyszła mama będzie szczęśliwa z przyjęcia – niespodzianki na baby shower, gdy w powietrzu będą unosić się balony foliowe w kształcie grzechotki lub bocianka, a salę ozdobi girlanda w formie baneru ze złotymi literami z napisem: Oh, Baby! Chcąc ujawnić płeć potomka, warto wybrać odpowiedni kolor baneru – niebieski dla chłopczyka, a różowy dla dziewczynki lub postawić na girlandy z liter z metalicznym połyskiem – różowego złota czy holograficznym.