Dekoracje stołu na Chrzest Święty

Dekoracje stołu na Chrzest święty dla dziewczynki i dla chłopca mają wielkie znaczenie podczas samodzielnej organizacji przyjęcia chrzcielnego dla zaproszonych gości. Dzieje się tak dlatego, że odpowiednio uroczysty wystrój stołów wpływa na pozytywny odbiór chrzcin, niezależnie od tego, czy wyprawiasz je w wybranym lokalu, czy w domu. Dekoracje, akcesoria i ozdoby na stoły przeznaczone na Chrzest święty dziewczynki różnią się od chłopięcych odpowiedników przede wszystkim kolorystyką i wzornictwem. Propozycje dekoracyjne ze sklepu Planeta Dzieci umożliwią ci zaaranżowanie atrakcyjnego wystroju stołów na chrzciny dzieci obojga płci. Dzięki rozwiązaniom, takim jak na przykład: bieżniki, obrusy, serwetki, kieszonki na sztućce i sety dekoracyjne stworzysz odpowiednio uroczysty i atrakcyjny wystrój stołów, który jest spójny z wystrojem sali bankietowej. Nie może obyć się bez świec zapachowych, które wpływają na atmosferę i ocieplają rodzinny klimat. Aby ozdobić stoły na przyjęcie chrzcielne maluszka, możesz zdecydować się na ozdoby stołów i akcesoria, które mają motyw przewodni charakterystyczny dla kolekcji na chrzest święty z gotowymi dekoracjami i prezentami.

Wyświetlanie 1–21 z 27 wyników

Dekoracje stołu na chrzciny dla chłopca

Dekoracje stołu na Chrzest święty chłopczyka opierają się w głównej mierze na kolorystyce. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz zarówno jednolite niebieskie ozdoby na stoły, jak i błękitne detale. Dzięki nim przybrane stoły na pewno zrobią wrażenie na zaproszonych gościach i zaostrzą ich apetyt na przygotowane przekąski. Jakie konkretnie dekoracje proponujemy na przyjęcie chrzcielne dla chłopczyka? Idealnym rozwiązaniem jest wybór całego zestawu ozdób, w skład którego wchodzą elementy takie jak: bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce ozdobione spójnym dekorem kompozycji roślinnej z białymi kwiatami. Dekorując stoły na przyjęcie, warto zadbać o odpowiedni klimat, dzięki dekoracyjnym świecom zapachowym z poszczególnych kolekcji.

Jeśli jesteś zwolennikiem trendu, że dla chłopca należy wybierać wszystko, co jest niebieskie, dzięki Planecie Dzieci zaaranżujesz wystrój stołów na chrzciny chłopczyka w różnych odcieniach błękitu. Mamy w ofercie coś dla zwolenników dekorów i zdobień oraz jednolitych printów. Atrakcyjny wygląd stołów zagwarantują serwetki i kieszonki na sztućce z nadrukiem wianka i chrzcielnicy, ułożone na bieżniku pozbawionym wzorów w kolorze białym, błękitnym lub beżowym. Możesz także zastosować odwrotną kolejność – aranżując dekoracje stołu na Chrzest święty chłopczyka wybrać obrus z okolicznościowym lub roślinnym printem, a detale w jednym z wielu odcieni koloru niebieskiego oraz świecę zapachową w formie walca z religijnym dekorem.

Dekoracje stołu na Chrzest święty dziewczynki

Podczas gdy szykujesz niezapomniane przyjęcie chrzcielne dla dziewczynki, warto mieć na uwadze kobiecą słabość do kwiatowych wzorów i postawić na dekoracje stołów w różowej odsłonie. W sklepie Planeta Dzieci znajdziesz serwetki w wielu wariantach kolorystycznych, takich jak na przykład: biały, srebrny, złoty, jasny pudrowy róż, jasny róż, liliowy, błękitny, miętowy oraz jasny turkusowy, dlatego z pewnością dopasujesz wybrany wariant kolorystyczny do pozostałych dekoracji i ozdób na stoły. Co do bieżników z flizeliny, proponujemy jednolite obrusy beżowe, różowe i błękitne oraz bieżniki, które przyozdobiliśmy roślinnymi, kwiatowymi i symbolicznymi printami. Możesz zdecydować się na wariant jednolity lub dekoracyjny obu rozwiązań zdobniczych na stoły.

Do obrusa i serwetek warto dobrać kieszonki na sztućce i zapachową świecę w kształcie walca również udekorowaną okolicznościową grafiką na Chrzest święty dziewczynki. Jeśli spodobała ci się konkretna propozycja, pamiętaj, że w Planecie Dzieci w tej samej konwencji stylistycznej znajdziesz także inne dekoracje i prezenty będące elementami jednej z wielu kolekcji na Chrzest święty. Są to kolekcje, dzięki którym kompleksowo możesz samodzielnie zaaranżować oryginalne i wyjątkowe przyjęcie chrzcielne dla swojej małej księżniczki, bez obaw o koszty i estetykę. Dekoracje stołu na Chrzest święty dziewczynki będą świetnym tłem dla zdjęć z Chrztu świętego, a goście zasiadający do nakrytych uroczyście stołów będą zachwyceni wystrojem.

Jak udekorować stół na chrzciny w domu?

Jeśli chcesz wyprawić przyjęcie chrzcielne dla córeczki lub chłopczyka domowym zaciszu, dekoracje stołów ze sklepu Planeta Dzieci również są odpowiednie. Największe wrażenie na gościach zrobisz, wybierając dekoracje stołów z kolekcji na Chrzest święty, takie jak na przykład: Białe Kwiaty, Boho, Greenery, Małe Stópki, Symbole Chrztu, Różowe Magnolie, Urocza Dziewczynka, Różowy Wózek, Uroczy Chłopiec i Błękitny Wózek. Każda z kolekcji i dekoracji stołów ma charakterystyczną grafikę, która jest spójna dla wszystkich elementów, tworzących kolekcję. Są to zarówno kompozycje roślinno-kwiatowe, jak i symbole chrztu oraz narodzin. Jeśli na twoim przyjęciu będzie więcej kobiet, postaw na ozdoby w kolorze różowym, natomiast w przypadku męskiej przewagi – błękitnym.

Dekoracje stołu na Chrzest święty powinny również uwzględniać preferencje najmłodszych gości. Z myślą o nich przygotowaliśmy pomysłowe kolorowe serwetki jednorazowego użytku w różnych atrakcyjnych kształtach, takich jak między innymi: chmurka i gwiazdka. Ciekawą opcją są wykreślanki na serwetkach, które umilą gościom czas podczas przerw między posiłkami. Nie musisz się martwić o przypadkowe uszkodzenie stołów, ponieważ bieżniki i obrusy z flizeliny w różnych kolorach doskonale je zabezpieczają i są jednocześnie elementem dekoracyjnym. Warto pamiętać o dekoracyjnych kieszonkach na sztućce, które świetnie wyglądają na biesiadnych stołach oraz o walcowatych świeczkach roztaczających wokół niesamowity aromat, oraz ocieplających wygląd stołów.