Dekoracje sali na Roczek

Dekoracje sali na roczek są niezbędnymi gadżetami, o których należy pamiętać podczas organizacji urodzinek dziecka. Mamy w ofercie zarówno balony foliowe w różnych rozmiarach i kształtach, jak i dekoracyjne banery z okolicznościowymi napisami. Balony napełniane helem lub powietrzem są świetne, ponieważ nie tylko dekorują salę, ale także są nośnikiem informującym o powodzie pojawienia się gości i bohaterze przyjęcia. Balony foliowe i banery nadają się na aranżację wystroju sali na roczkową imprezę dla dziewczynki, chłopca lub po prostu dla dzieci. Te uwzględniające rozróżnienie na płeć są różowe bądź niebieskie, a te neutralne – białe, srebrne i złote. 

Wyświetlanie 1–21 z 30 wyników

Dekoracje sali na roczek – uniwersalne propozycje

Dekoracje sali na roczek mogą być odpowiednie do płci dziecka – różowe dla dziewczynek, a niebieskie dla chłopców, co jest najbardziej popularnym rozwiązaniem. Natomiast, jeśli chodzi o rodzaj produktów najczęściej wykorzystywanych do dekorowania sali, są to kolorowe balony foliowe i banery z pojedynczych liter tworzących informację określającą przyczynę uroczystego świętowania lub krótkie życzenia dla maleńkiego jubilata. Wybierając balony i banery, stworzysz nietuzinkowy wystrój podczas roczku, który na pewno wzbudzi podziw u gości. Udekorowana sala to doskonałe tło do pamiątkowych zdjęć z pierwszych urodzin córeczki czy synka. Propozycje ozdób uwzględniają kolorystykę charakterystyczną dla płci dziecka, ale są też takie o uniwersalnym wyglądzie.

Spośród uniwersalnych gotowych dekoracji balony to rozwiązanie dekoracyjne najbardziej popularne wśród rodziców, którzy samodzielnie organizują roczek dla swojego dziecka. Na drugim miejscu są banery do rozwieszenia w centralnej części sali, w której odbywa się wspólne świętowanie. Balony foliowe mają przeróżne kształty oraz napisy z dedykacją dla roczniaków. Prawdziwym bestsellerem jest zestaw kolorowych balonów z balonem przypominającym przeskalowaną cyfrę 1 w otoczeniu balonów w kształcie lwa, zebry, małpki, żyrafki i tygryska. Takie rozwiązanie dekoracyjne pomoże ci w aranżacji przyjęcia w stylistyce safari lub dżungla party. Dokładając do wystroju wielki baner z wielobarwnych literek, satysfakcję z udanej imprezy i dekoracji sali na roczek masz zagwarantowaną.

Wystrój sali na roczek dla dziewczynki

Typowo dziewczęce ozdoby sali mają z reguły kolorystykę w różnych odcieniach różu z metalicznym połyskiem. Pastelowy róż w kolorze złota najlepiej sprawdza się, gdy tworzy uroczyste napisy dla jubilatki, takie jak: Happy Birthday lub One. Wyglądają one zjawiskowo zarówno na balonach foliowych, jak i banerach na przyjęciu dla dziewczynki z okazji ukończenia roczku. Fantastyczny balon w kształcie łebka myszki ma duży format, więc z pewnością zaproszeni goście zwrócą na niego uwagę, podobnie jak na baner rozwieszony na sali. Przyjęcie dla dziewczynki możesz także udekorować za pomocą balonów foliowych w kształcie chmurki, słoneczka i gwiazdki, które tworzą niebiańską atmosferę i ciepły klimat.

Spośród dekoracji sali na roczek dziewczynki najbardziej spektakularne są balony w kolorze białym z motywem graficznym urodzinowego tortu i okolicznościowym podpisem: Mam już roczek. Rozwieszone na sali sprawiają, że przyjęcie staje się jeszcze bardziej uroczyste, ze względu na połyskujący i mieniący się napis ze złotym sznytem. Do balonów dla dziewczynki, możesz dobrać baner w identycznym kolorze z efektem połysku. Finalny rezultat dekoracyjny będzie zachwycający, a do zdjęć z imprezy urodzinowej dziewczynka będzie chętnie wracać, gdy podrośnie. Jakie jeszcze dekoracje są odpowiednie dla dziewczynki? Banery i balony foliowe zyskają jeszcze bardziej, jeśli do ozdabiania sali wykorzystasz wystrzałowe konfetti lub kurtynę. 

Ozdoby sali na roczek dla chłopca

Jeśli przed tobą wciąż stoi organizacja pierwszych urodzin dla chłopczyka, wybierz gotowe dekoracje, przygotowane z myślą o idealnym wyglądzie sali podczas przyjęcia z okazji roczku. Nie może zabraknąć przede wszystkim dodatków, gadżetów i akcesoriów w niebieskim kolorze. Uwagę gości możesz zwrócić na dwa sposoby, wykorzystując do dekoracji sali balony foliowe lub banery, ewentualnie obie ozdoby jednocześnie. Mały bohater przyjęcia będzie zachwycony, gdy ozdobisz salę wielkim wielorybkiem w złotej koronie. Dzięki napełnieniu helem lub powietrzem i wytrzymałej fakturze folii balon będzie unosił się bardzo długo. Z balonem świetnie wygląda baner tworzący napis: Happy Birthday w błękitnym lub złotym kolorze.

Dla chłopca możesz wybrać jeszcze inne balony i banery do dekoracji sali na roczek. Mega duża cyferka 1 w kształcie żyrafki jest najbardziej popularnym wyborem na roczek chłopca. Proponujemy, aby zestawić ten wyjątkowy balon z banerem z napisem: Moje urodzinki w kolorze złotym lub srebrnym dla jeszcze lepszego efektu wizualnego. Jeśli wybierzesz złoty baner, sprawdź również balon w kształcie złotej gwiazdki, srebrny balon w kształcie chmurki najlepiej wygląda w towarzystwie baneru ze srebrnym napisem. Ciekawą opcją dla najmłodszych uczestników roczku dla chłopca są balony przypominające słoneczko bądź cytrynę, gdyż są bardzo realistycznie, a po napompowaniu stają się jeszcze bardziej pękate i okrągłe.