Książki wiedzy dla dzieci

Książki Wiedzy Dla Dzieci to znakomity pomysł na edukacyjny upominek dla każdego dziecka. W encyklopediach dla dzieci jest wiedza i ciekawostki dotyczące różnych kontynentów i krajów oraz czytelne mapy. Dzieci mogą dzięki nim przyswajać nowe treści, poznawać i odkrywać detale związane z wieloma krajami, a także mają dobry start do nauki geografii w szkole. Książki mają ciekawie ilustrowane okładki. W mądrych książkach dla dzieci znajdują się wszystkie najbardziej wyróżniające się informacje i ciekawostki z poszczególnych krajów, co zachęca dzieci do dalszego edukowania się i odkrywania świata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

 • Książka skarbnica wiedzy dla dziecka. Personalizowany prezent na wiele okazji.Personalizowana książka wiedzy dla dziecka

  KSIĄŻKA wiedzy wydanie dla dzieci specjalna dedykacja na okładce

  59,98 

  Dzieci uwielbiają dowiadywać się nowych rzeczy. Warto wykorzystać ten fakt, podsuwając im wartościowe zabawki i ciekawe, rozwijające lektury. Książką, która zdecydowanie powinna zagościć w pokoju każdej małej dziewczynki i kilkuletniego chłopca, jest ozdobiona ślicznymi ilustracjami lub zachwycająco kolorowymi fotografiami encyklopedia o świecie. Wybierając tego typu pozycję, dobrze jest sięgnąć po propozycje stworzone specjalnie z myślą o młodych czytelnikach. Jedną z nich jest prezentowana powyżej “Skarbnica Wiedzy”. Dużą zaletą oferowanej przez nas książki jest personalizacja, realizowana poprzez umieszczenie w jej tytule imienia dziecka, któremu ma zostać ona wręczona.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia na zakończenie roku szkolnegoPamiątkowa encyklopedia na prezent na zakończenie roku szkolnego

  ENCYKLOPEDIA dla przedszkolaka na zakończenie nauki w przedszkolu

  59,98 

  Na zakończenie etapu przedszkolnego, ilustrowana encyklopedia z dedykacją imienną to wyjątkowy prezent, który wzbogaci dziecko nie tylko o wiedzę, ale również poszerzy jego horyzonty i zainspiruje do kreatywnego myślenia. Taka encyklopedia, pełna bogactwa informacji, doskonale sprawdzi się jako wyróżnienie przy zakończeniu edukacji przedszkolnej, będąc prezentem o wielkiej wartości edukacyjnej i emocjonalnej.

  Wybierz opcje
 • Personalizowana encyklopedia w twardej okładce dla dziecka na zakończenie roku szklnegoPamiątkowa encyklopedia na nagrodę za ukońćzenie roku szkolnego dla dziecka

  ENCYKLOPEDIA dla ucznia Nagroda książkowa wyróżnienie na zakończenie roku szkolnego

  59,98 

  Na zakończenie roku szkolnego, uczniowie często składają podziękowania nauczycielowi za przekazaną wiedzę i wspólnie spędzony czas. To idealna okazja, aby również wychowawca wyraził wdzięczność swoim uczniom za zaangażowanie i gratulował im awansu do kolejnej klasy. W tym szczególnym momencie personalizowana encyklopedia dla dzieci może okazać się znakomitym prezentem.

  Wybierz opcje
 • ENCYKLOPEDIA z dedykacją Prezent dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

  59,98 

  Na zakończenie roku szkolnego, encyklopedia dla dzieci z personalizowaną okładką stanowi wyjątkową nagrodę książkową, podkreślającą indywidualne osiągnięcia ucznia. To specjalne wydanie, niemożliwe do znalezienia w zwykłej księgarni, dzięki unikatowej personalizacji i sztywnej, elegancko zdobionej okładce, doskonale wyróżnia się jako upominek.

  Wybierz opcje
 • Magiczna encyklopedia zpersonalizowaną okładką na prezent dla dziecka w ramch nagrodyEncyklopedia wiedzy dla dziecka z personalizowaną okładką

  KSIĄŻKA Tajemnice i Wiedza o świecie Nagroda dla uczniów

  59,98 

  Unikatowa książka, pełna ogólnej wiedzy o świecie, została stworzona, aby inspirować młodych czytelników do odkrywania tajemnic otaczającej ich rzeczywistości. Dzięki personalizowanej okładce z nowoczesną grafiką ta książka wyróżnia się na tle innych, nie do znalezienia w standardowej ofercie księgarni

  Wybierz opcje
 • Edukacyjna encyklopedia dla małych odkrywców.Książka z ciekawostkami dla dzieci.

  KSIĄŻKA ciekawostki o świecie prezent kreatywny dla dziecka

  59,98 

  Twoje dziecko jest małym odkrywcą, któremu świat pełen jest tajemnic do odkrycia. Aby wspierać jego naturalną ciekawość i zainteresowania, podaruj mu mądre prezenty, które rozbudzą jego pasję do poznawania nowych rzeczy! Jednym z takich niezwykłych prezentów jest bogato ilustrowana encyklopedia, która nie tylko dostarcza fascynujących informacji, ale również inspiruje do dalszych poszukiwań.

  Wybierz opcje
 • Książka wiedzy dla dziecka.Encyklopedia dziecięca z personalizacją na okładce.

  KSIĄŻKA małego odkrywcy prezent edukacyjny dla dziecka

  59,98 

  Książka z personalizowaną okładką. Encyklopedia to wyjątkowy prezent dla dziecka na urodziny, Dzień Dziecka i wiele innych okazji!

  Wybierz opcje
 • Książka kompendium wiedzy na prezent na zakończenie roku szkolnego.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci prezent zakończenie roku szkolnego

  54,98 

  Koniec roku to okazja do wręczenia świadectw, ale i uhonorowania najzdolniejszych uczniów. Poza nagrodą w postaci biało-czerwonego paska na świadectwie wychowawcy wręczają prymusom również nagrody książkowe. W ramach naszej oferty można wybrać encyklopedię dziecięcą, która będzie doskonałym wyborem, zwłaszcza dla uczniów szkoły podstawowej.

  Wybierz opcje
 • Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka.Encyklopedia dla dzieci z personalizacją.

  KSIĄŻKA wiedzy ciekawostki o świecie Prezent dla Dziewczynki

  59,98 

  Prezent, który łączy edukację z przygodą! Książka o świecie w wydaniu dla dziewczynki z personalizowaną okładką to doskonały sposób na upominek. Oryginalny design sprawia, że każda młoda czytelniczka poczuje się wyjątkowo.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dziecięca z kolorową okładką i personalizacją.Księga odkrywcy edukacyjna dla dziecka.

  KSIĄŻKA edukacyjna dla dzieci Wielka księga małego odkrywcy

  59,98 

  Encyklopedia dziecięca z kolorowymi obrazkami i ciekawie opracowanymi treściami. Książka wiedzy jako oryginalny i edukacyjny prezent.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dla dziewczynki na prezent.Kolorowa encyklopedia dla dzieci.

  ENCYKLOPEDIA dla dziewczynki z imieniem na okładce prezent na urodzinki

  59,98 

  Pierwsza encyklopedia dla dziewczynki posiada personalizowaną okładkę. Oprawa encyklopedii ilustrowanej jest twarda, dzięki temu wpływa to wysoką jakość książki kompendium wiedzy. Na okładce znajduje się urocza grafika, która zachowana jest w jasnej, pastelowej kolorystyce.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dziecięca z kolorową grafiką na okładce. Prezent dla dziecka.Wnętrze encyklopedii dziecięcej z kolorowymi grafikami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci ciekawych świata Imię na okładce

  59,98 

  Encyklopedia dziecięca to prezent, który niewątpliwie ma edukacyjny charakter. Jeśli szukasz rozwijającego i poszerzającego horyzonty podarunku, to niewątpliwie świetnie się sprawdzi.  

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dla dzieci z personalizowaną kolorową okładką. Prezent dla dziecka.Encyklopedia z personalizowaną okładką. Wyjątkowy prezent dla dziecka z kolorowymi obrazkami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci edukacyjny i kreatywny prezent

  54,98 

  Wyjątkowy prezent dla dziecka w postaci dziecięcej encyklopedii. Idealnie sprawdzi się jako upominek na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, czy inne okazje. Encyklopedia dla dzieci zawiera ciekawie opracowane treści i kolorowe obrazki, które z pewnością spodobają się najmłodszemu czytelnikowi.

  Wybierz opcje
 • Wnętrze encyklopedii dziecięcej zawiera kolorowe obrazki i ilustracje.W środku encyklopedii znajdują się kolorowe obrazki i lustracje.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci oryginalny pomysł na prezent

  54,98 

  Zdobywanie wiedzy o świecie czy odwiedzanie kolejnych krajów, nawet przysłowiowo – palcem po mapie, może być bardzo ciekawe. Dlatego warto z naszej oferty wybrać encyklopedię personalizowaną dla dziecka, która spełni jego oczekiwania odkrywania świata, zarówno kontynentów, jak i państw. Piękny design okładki i personalizacja to także niewątpliwe atuty tej propozycji.

  Wybierz opcje
 • Dziecięca encyklopedia z personalizowaną okładką i grafiką wieloryba.Wnętrze encyklopedii z kolorowymi grafikami i ciekawymi treściami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci oryginalny prezent dla dziewczynki

  54,98 

  Odkrywanie świata, dowiadywanie się wielu ciekawostek na temat ludzi, zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku – wszystko to gwarantuje encyklopedia dziecięca. Warto w nią zainwestować wtedy, gdy dziecko zaczyna zadawać mnóstwo pytań. Może być to nawet jedna z lektur na dobranoc.

  Wybierz opcje
 • Wnętrze dziecięcej encyklopedii z informacjami o świecie i obrazkami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci Różowa Mapa Świata prezent dla dziewczynki

  59,98 

  Pragniesz podarować dziecku prezent, który wniesie w jego życie wiedzę, a jednocześnie będzie prawdziwym skarbem? Encyklopedia z imieniem na okładce doskonale się sprawdzi

  Wybierz opcje
 • Prezent dla chłopca. Encyklopedia z imieniem dziecka na okładce.Personalizowana encyklopedia dla dzieci z personalizowaną okładką z grafiką dinozaurów.

  ENCYKLOPEDIA dziecięca na prezent okładka z imieniem dziecka i dinozaurami

  54,98 

  Encyklopedia personalizowana dla dziecka to dobry pomysł na prezent z okazji urodzin, ale i rozpoczęcia nauki w przedszkolu czy też w szkole. W naszej ofercie znajdziecie encyklopedię w jurajskim stylu, której design spodoba się małym miłośnikom dinozaurów.  

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dla dzieci z imieniem na okładce. Wyjątkowy prezent dla dziecka na wiele okazji.Wnętrze książki kompendium wiedzy zawiera kolorowe ilustracje.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci edukacyjny prezent

  54,98 

  Wiedza na temat otaczającego nas świata jest niezwykle przydatna, chociażby w czasie podróży. Dzięki temu, mając pewną elementarną wiedzę, można zwiedzać niektóre zabytki czy oglądać muzea nawet bez przewodnika. Ponadto ciekawość świata u dzieci jest bardzo silna i zadają one rodzicom mnóstwo pytań, gdy zaciekawi je jakiś temat. Źródłem odpowiedzi, ale i gwarancją możliwości dokształcania się w zakresie informacji na temat państw i kontynentów jest encyklopedia dziecięca. W ramach tej oferty rekomendujemy encyklopedię dla dzieci z motywem kontynentu australijskiego.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dla dzieci z personalizowaną okładką. Prezent dla dziecka na wiele okazji.Encyklopedia dla dziecka z imieniem na okładce. Prezent dla młodego czytelnika.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci z imieniem na okładce

  54,98 

  Pęd do wiedzy jest u dzieci spory, mimo wszechogarniającej technologii, która nie raz może nieco rozpraszać, ale i rozleniwiać. Dlatego na urodziny, a także z okazji rozpoczęcia się roku szkolnego czy w ogóle rozpoczęcia nauki w szkole proponujemy wyjątkowy prezent. Mamy tu na myśli tradycyjną encyklopedię dla dzieci. W ramach tej oferty polecamy pierwszą encyklopedię dla dziecka z motywem sawanny.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia z personalizowaną okładką. Idealny prezent dla dziecka.Encyklopedia dziecięca z ciekawymi obrazkami i ciekawostkami o świecie.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci z personalizowaną okładką wyjątkowy prezent

  59,98 

  Dziecko jest ciekawe świata i lubi zdobywać nową wiedzę? Nie musi mu do tego służyć jedynie wyszukiwarka w smartfonie, bo możesz postawić na tradycyjny prezent, a mianowicie encyklopedię dla dzieci. W ramach tej oferty polecamy encyklopedię z życzeniami „Odważnego odkrywania świata”.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia książka wiedzy dla dziecka.Encyklopedia dziecięca z ciekawymi obrazkami i ciekawostkami o świecie.

  KSIĄŻKA Skarbnica Wiedzy do odkrywania świata prezent dla dziecka

  59,98 

  Pomysłowy prezent dla dziecka na wiele okazji to dziecięca encyklopedia

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dziecięca z imieniem na okładce i kolorową grafiką.Encyklopedia dziecięca z ciekawymi obrazkami i ciekawostkami o świecie.

  KSIĄŻKA skarbnica wiedzy o świecie prezent dla dziewczynki

  59,98 

  Zachwycające wydanie dziecięcej encyklopedii z personalizowaną okładką to znakomity prezent dla każdej kilkulatki. Książka sprawdzi się jako podarunek m.in. z okazji urodzin, zakończenia roku szkolnego, Pierwszej Komunii Świętej i wielu innych okazji.

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dla dziecka na Święta z kolorową okładką i personalizacją.Wnętrze dziecięcej encyklopedii z informacjami o świecie i obrazkami.

  KSIĄŻKA wiedzy prezent świąteczny dla dziecka

  59,98 

  Ilustrowana encyklopedia dla dzieci to wyjątkowy i idealny prezent świąteczny, który wzbogaci świat młodych odkrywców. Ta książka o nie tylko skarbnica wiedzy, ale także źródło inspiracji, pełne fascynujących informacji i barwnych grafik. 

  Wybierz opcje
 • Encyklopedia dziecięca ze zdjęciem na okładce.Encyklopedia dziecięca z kolorowymi obrazkami i ciekawie opracowanymi informacjami.

  KSIĄŻKA wiedzy ze zdjęciem dziecka na okładce

  59,98 

  Encyklopedia z personalizowaną okładką. Książka zawiera ciekawie opracowane informacje o świecie i kolorowe obrazki. Książka wiedzy ze zdjęciem dziecka na okładce to nie tylko ciekawa i pouczająca lektura, ale również osobisty prezent, który będzie zawsze blisko serca Twojego malucha. Książka wiedzy jest bogato ilustrowanym źródłem informacji, które pozwoli Twojemu dziecku odkryć fascynujący świat. Tematyka książki…

  Wybierz opcje

Książki Wiedzy Dla Dzieci – edukacyjny upominek dla każdego

Książki Wiedzy Dla Dzieci to prezent, który jednocześnie uczy, bawi i dekoruje pokój dziecięcy. Edukacyjna książka dla dzieci w różnym wieku, to świetny sposób, żeby zachęcić maluchy do nauki i obudzić w nich ciekawość odkrywania świata. Książka z wiedzą o świecie zawiera wiele kolorowych ilustracji oraz czytelne mapy, dlatego jest zrozumiała nawet dla najmłodszych odkrywców. Mając encyklopedię w zasięgu ręki, dzieci często będą z niej korzystać zamiast wypytywać o wszystko rodziców. Książka geograficzna dla dzieci wyróżnia się na półce, dzięki personalizacji i motywom graficznym na okładce. Ta pozycja książkowa to niemalże lektura obowiązkowa na planecie dzieci, ze względu na wielofunkcyjność i walory edukacyjne.

W encyklopediach dziecięcych wszystko jest przedstawione bardzo czytelnie, a zawarta w nich geograficzna wiedza jest przystępna i dostosowana do dziecięcej percepcji. Posiadając w biblioteczce ilustrowaną encyklopedię dla dzieci, maluchy mogą samodzielnie uczyć się geografii, jednocześnie doskonale się przy tym bawiąc. Rysunki rozbudzają dziecięcą  wyobraźnię, natomiast mapy kształtują u dzieci myślenie przestrzenne i pozwalają łatwo zapamiętać ciekawostkę z poszczególnego kraju. To nieoceniona pomoc edukacyjna, dlatego warto wziąć ją pod uwagę, wybierając się na urodziny lub inne, rodzinne przyjęcie dla dziecka. Książki Wiedzy Dla Dzieci są polecane na każdą okazję, począwszy pod urodzin i świąt po zakończenie roku szkolnego.

Encyklopedie dziecięce – czego uczą?

Księga Wiedzy Geograficznej dla dzieci to świetny wstęp do nauki geografii i wiedzy o świecie. Książkowe wydanie z imieniem na okładce zawiera skondensowane treści opisujące konkretne kraje, dlatego znakomicie nadaje się jako pierwsza encyklopedia dla przedszkolaka i ciekawa pomoc edukacyjna dla pierwszoklasisty. Książki encyklopedyczne uczą maluchy przede wszystkim zwyczajów, kultury, przyrody i historii wielu krajów oraz podstawowej wiedzy na temat różnych kontynentów. Ciekawa forma przedstawienia treści i odpowiednie ich zilustrowanie zachęcają dzieci do zgłębiania tajemnic świata oraz odkrywania zabytków i charakterystycznej dla konkretnych regionów fauny i flory. 

Książki Wiedzy Dla Dzieci to znakomite źródło informacyjne, które powinno znaleźć się w każdym pokoju dziecięcym. Samodzielne poznawanie świata może dzięki nim stać się bardzo atrakcyjnym i pasjonującym zajęciem, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w różnym wieku. Dzieci chętnie będą dzielić się zdobytą wiedzą z rodzeństwem, kolegami z klasy i chwalić się nią przed rodzicami. Wspólne czytanie i odkrywanie świata to świetna rodzinna rozrywka, rozwojowa i bardzo użyteczna. Taki sposób spędzania czasu to doskonała alternatywa dla gier elektronicznych na konsolę, oglądania programów rozrywkowych i zakupów w galerii handlowej. Dzięki mądrym książkom dla dzieci, profity czerpią wszyscy członkowie rodziny.

Edukacyjne książki z ciekawostkami o świecie – co wyróżnia?

Co wyróżnia edukacyjne książki dla dzieci w różnym wieku spośród innych książek przeznaczonych dla najmłodszych? Nie tylko zawarte w nich geograficzne treści, ciekawostki, ilustracje i mapy, ale także okładki, na których oprócz motywów graficznych znajdują się nadruki imienne oraz pozostałe elementy personalizacyjne. Bogactwo zdobień obwoluty stanowi niezaprzeczalny atut i jest pierwszym czynnikiem przyciągającym uwagę do wyjątkowego prezentu edukacyjnego dla małych i dużych odkrywców świata. Zanim dziecko zajrzy do środka wnikliwie przyjrzy się dekorującym okładkę rysunkom, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią. Okładka powinna działać jak zaproszenie na ekscytujące wydarzenie. 

Dla dziewczynek najlepsze będą Książki Wiedzy Dla Dzieci z różową mapą świata, żyrafą, żółwiem, wielorybem, wieżą Eiffla, Big Benem i Statuą Wolności, dziewczynką z naręczem różowych kwiatów, ptaszkiem i zajączkiem. Dla ciekawych świata chłopców okładki encyklopedii dziecięcych przedstawiające mieszkańców różnych krajów i charakterystycznych zabytków, zajączka, ptaszka i motylka, sieć rzek, sarenkę, wiewiórkę, jeżyka i króliczka, jelonka, myszkę i sówkę oraz podróżujących balonem mieszkańców dżungli. Wszystkie rysunki są utrzymane w pastelowej kolorystyce, co sprawia, że doskonale prezentują się na regale, półce lub w biblioteczce w królestwie malucha.