Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest Święty

Podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty w postaci upominku personalizowanego są coraz bardziej popularne. Rodzice, którzy wybrali odpowiednich kandydatów na chrzestnych dla swojego maluszka, doceniają w ten sposób pomoc w przygotowaniach do przyjęcia chrzcielnego i wzięcie na siebie ciężaru wychowania duchowego dziecka przez mamę i tatę chrzestnych. Rola chrzestnych podczas uroczystości pierwszego sakramentu w kościele również jest bardzo odpowiedzialna. Stąd też wynika potrzeba podarowania im specjalnego prezentu na podziękowanie. Rodzicom chrzestnym można podziękować na wiele sposobów, aczkolwiek rekomendujemy wybór prezentów w drewnianych pudełkach z personalizowanym wiekiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Podziękowania dla rodziców chrzestnych – prezenty na Chrzest święty

Podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty są potrzebne po to, żeby poczuli się oni docenieni za przyjęcie takiej odpowiedzialnej roli w życiu dziecka. Prezent nie może jednak powodować u nich skrępowania, dlatego wybierz jedną z propozycji ze sklepu Planeta Dzieci. W asortymencie są upominki w gustownych opakowaniach, więc nie musisz już martwić się o staranne i eleganckie opakowanie prezentu dla chrzestnych rodziców. Wszystkie pudełka mają wewnątrz specjalne przegródki wypełnione kraftowymi ścinkami oraz etykietę udekorowaną tematycznymi motywami graficznymi zaprojektowanymi w różnych stylach. Nadruki możesz ponadto spersonalizować, dodając do grafiki imię dzieciątka, krótką dedykację oraz datę Chrztu świętego, a wtedy prezent stanie się oryginalny i wyjątkowy.

Bycie rodzicem chrzestnym to wielka odpowiedzialność, którą mama i tata chrzestni biorą na siebie do momentu, aż chrześniak stanie się pełnoletni. Uczestniczą nie tylko w rozwoju duchowym dziecka, ale także są obecni podczas wszystkich kolejnych sakramentów, które przyjmują młodzi katolicy. Jeśli nie wiesz, co powiedzieć, żeby podziękować chrzestnym za trud, wybierz kartę z życzeniami i gotowym tekstem podziękowania. Do kartki możesz dobrać personalizowany drobiazg, taki jak na przykład świeca zapachowa z ozdobną etykietą, na której nadrukowana jest treść podziękowania. Styl boho świetnie sprawdza się jako motyw graficzny prezentów dla rodziców chrzestnych od chłopczyka i dziewczynki. Grafika dziecięcych stópek również nadaje się na podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty

W jaki sposób podziękować rodzicom chrzestnym?

Jaka metoda jest najlepsza, żeby podziękować chrzestnym? Możesz to zrobić na kilka sposobów  – osobiście w imieniu maluszka, wręczając kartę okolicznościową, lub wybierając jeden z gotowych prezentów ze sklepu Planeta Dzieci i personalizując upominek, żeby stał się cenną i unikalną pamiątką chrzcielną dla mamy i taty chrzestnych. Chcąc okazać wdzięczność mamie chrzestnej, postaw na zestaw prezentowy z pozłacaną bransoletką z zawieszką w postaci dziecięcej stópki oraz czekoladkami, dla taty chrzestnego wybierz spinki do mankietów zamiast bransoletki. Zestaw prezentowy będzie bardziej atrakcyjny, gdy dodasz imię dziecka, datę Chrztu świętego, krótką dedykację i podpis obok grafiki w stylu boho lub małych stópek na imienną etykietę.  

Podziękowanie dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty w postaci zestawu upominków możesz zastąpić kartką lub pudełkiem wypełnionym po brzegi czekoladkami mlecznymi owiniętymi banderolą z dekorem małych stópek. Oprócz czekoladek elementem dekoracyjnym jest także specjalna etykieta z treścią podziękowania ozdobiona atrakcyjną grafiką niemowlęcych stópek w złotym odcieniu. Mama i tata chrzestni, gdy otrzymają takie pudełko w prezencie, mogą po opróżnieniu ze słodkiej zawartości, przechowywać w nim rozmaite drobiazgi i bibeloty, na przykład te związane z rozwojem chrześniaka. Prezenty imienne ze sklepu Planeta Dzieci na pewno przypadną do gustu obdarowanym rodzicom, nie spowodują u nich skrępowania i są jednocześnie atrakcyjną pamiątką z chrzcin. 

Oryginalne podziękowania dla chrzestnych rodziców

Jeśli poszukujesz bardziej oryginalnego sposobu, żeby wyrazić wdzięczność wobec rodziców chrzestnych, polecamy pudełka wypełnione masą gipsową, w której została odciśnięta rączka i stópka niemowlęcia. Wewnątrz pudełka oprócz odcisków bobasa są także odpowiednio przygotowane etykiety z tematycznymi grafikami i gotową treścią podziękowania dla chrzestnych. W wersji dziewczęcej jest to rysunek przedstawiający sukieneczkę–ogrodniczkę i elegancką bluzkę w wisienki, natomiast w wersji chłopięcej – spodenki–ogrodniczki i białą koszulę. Ubranka są zaprojektowane w stylu boho. Otrzymując takie oryginalne podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty, mama i tata chrzestni będą nie tylko wzruszeni, lecz również bardzo zadowoleni. 

Wszystkie prezenty dla rodziców chrzestnych w wersji imiennej stają się dla nich cenną pamiątką chrzcielną. Prezenty zapakowane w drewniane pudełka są bardzo praktyczne, mimo sentymentalnego charakteru i przepięknych zdobień. Akcesoria biżuteryjne damskie i męskie posłużą chrzestnym na co dzień i od święta, urozmaicając outfit, a zapachowa świeca i czekoladki pomogą im zrelaksować się oraz ukoić zmysły. Pudełko z odciśniętymi rączkami i nóżkami chrześniaków to szczególny upominek, warty wyeksponowania w widocznym miejscu. Do prezentów i zestawów prezentowych dobrze jest załączyć dużą kartę z gotową treścią podziękowań. Rodzice chrzestni mogą do nich często wracać i wspominać uroczysty dzień, w którym trzymali maluszka do Chrztu świętego.