Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych na Chrzest Święty

Podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty w postaci upominku personalizowanego są coraz bardziej popularne. Rodzice, którzy wybrali odpowiednich kandydatów na chrzestnych dla swojego maluszka, doceniają w ten sposób pomoc w przygotowaniach do przyjęcia chrzcielnego i wzięcie na siebie ciężaru wychowania duchowego dziecka przez mamę i tatę chrzestnych. Rola chrzestnych podczas uroczystości pierwszego sakramentu w kościele również jest bardzo odpowiedzialna. Stąd też wynika potrzeba podarowania im specjalnego prezentu na podziękowanie. Rodzicom chrzestnym można podziękować na wiele sposobów, aczkolwiek rekomendujemy wybór prezentów w drewnianych pudełkach z personalizowanym wiekiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Etykieta na wino na podziękowanie dla Matki Chrzestnej.Personalizowana etykieta na wino na podziękowanie dla ojca chrzestnego.

  ETYKIETA na wino Podziękowanie dla Chrzestnych Białe Kwiaty

  16,98 

  Ozdobna etykieta samoprzylepna na butelkę z alkoholem, która wspaniale wzbogaci wygląd prezentu dla Chrzestnych. Etykieta ta jest personalizowana, co sprawia, że prezent staje się nie tylko elegancki, ale także wyjątkowy i dopasowany do konkretnej okazji.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Czekolada mleczna merci na podziękowanie dla babci.Czekolada merci na podziękowanie dla dziadka.

  CZEKOLADA Merci w opakowaniu podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków

  23,98 

  Oryginalne podziękowanie to ważny element każdej uroczystości, takiej jak Chrzest czy przyjęcie komunijne. Czekolada Merci, umieszczona w pięknym i dekoracyjnym opakowaniu, stanowi doskonały prezent dla babci, dziadka, chrzestnej lub chrzestnego. To słodkie upominki, które nie tylko zachwycą smakiem, ale także wywołają uśmiech na twarzach bliskich osób.

  PersonalizujWczytywanie Gotowe
 • Plakat ze złotym sercem w eleganckiej białej ramie. Personalizowana dedykacja i podziękowania w złotym sercu, dla mamy chrzestnej.Serce złote na plakacie w ramce z personalizowanym podpisem oraz dedykacją dla ojca chrzestnego od dziecka, pamiątka I Komunii św.

  SERCE ZŁOTE Podziękowanie dla Chrzestnych All You Need Is Love

  59,98 

  Podziękowanie dla rodziców chrzestnych stanowi nieodzowny element każdej ważnej uroczystości dla dziecka. To oni często wspierają i uczestniczą obok rodziców w przygotowaniach oraz w samym wydarzeniu. Pierwsza Komunia Święta to dla wszystkich pełen emocji i wzruszeń dzień. Plakat w ramie z złotym sercem to doskonały prezent i podziękowanie dla chrzestnych.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Prezent dla rodziców chrzestnych od chłopca, ramka z masą na odciski stópki i rączki dziecka, ramka z wklejką i podziękowaniami w stylu BohoPrezent dla rodziców chrzestnych od chłopca, ramka z masą na odciski stópki i rączki dziecka, ramka z wklejką i podziękowaniami w stylu Boho

  PODZIĘKOWANIE dla chrzestnych na Chrzest Św. od chłopca ramka odcisk rączki i stópki

  69,98 

  To wyjątkowe podziękowanie na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych z pewnością ich zaskoczy i wzruszy. Ramka z odciskami bobasa będzie dla nich piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Matka Chrzestna i Ojciec Chrzestny poczują się wyróżnieni, otrzymując tak niezwykły prezent od swojego chrześniaka.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Podziękowanie od dziewczynki dla rodzicow chrzestnych na CHrzest Święty w stylu boho, odciski rączek dla dziadkówRamka z masą gipsową, podziękowania od dziewczynki dla rodziców chrzestnych z okazji Chrztu Świętego z personalizacją podpisu i datą uroczystości

  PODZIĘKOWANIE dla chrzestnych na Chrzest Św. od dziewczynki na odcisk rączki i stópki

  69,98 

  Wyjątkowy prezent dedykowany Rodzicom Chrzestnym to nasza piękna ramka, która pozwoli zachować odciski rączki i stópki bobasa, stanowiąc zarazem niezwykłą pamiątkę z uroczystości Chrztu Świętego.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Kartka z podziękowaniami dla Mamy Chrzestnej z okazji Chrztu Świętego, Kartka z podziękowaniami w stylu z kolekcji BohoKartka z podziękowaniami dla Taty Chrzestnego z okazji Chrztu Świętego, Kartka z podziękowaniami w stylu z kolekcji Boho

  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Chrzestnych z okazji Chrztu św. BOHO

  8,98 

  Ta kartka z podziękowaniami dla Rodziców Chrzestnych stanie się dla nich ważną pamiątką z tego szczególnego dnia, a słowa zawarte na niej będą budziły wzruszenie. Dzięki tej formie podziękowania jako rodzice będziecie mogli wyrazić, jak ważni są dla was chrzestni waszego dziecka. To początek pięknej i wzruszającej przygody z opieką nad dzieckiem, która będzie trwać przez całe życie, a swoje korzenie ma w dniu chrztu św. waszego maleństwa. 

  PersonalizujWczytywanie Gotowe
 • Drewniane pudełeczko z grawerowaną, pozłacaną bransoletką dl amamy chrzestnej, personalizowana wklejka oraz bransoletka, podziękowanie dla Mamy ChrzestnejBransoletka z grawerem z kolekcji Małe Stópki z różowym sznureczkiem, pozłacana, grawrowana zawieszka

  PREZENT dla Chrzestnej w drewnianym pudełku BRANSOLETKA pozłacana + grawer Małe Stópki

  89,98 

  Elegancki zestaw upominkowy dla Matki Chrzestnej, umieszczony w  drewnianym pudełku, jest wyjątkowym podziękowaniem i pamiątką z uroczystości Chrztu Świętego. 

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Pudełko z podziękowaniami w postaci czekoladki dla Mmay Chrzestnej, drewniaa szkatułka z czekoladkami i wklejką z grafiką z kolekcji Małe StópkiPudełko z podziękowaniami dla Mamy Chrzestnej, drewniane pudelko wypełnione słodkimi podziękowaniami w postacie czekoladek, podziękowanie z kolekcji Małe Stópki

  PUDEŁKO z czekoladkami Podziękowanie dla rodziców chrzestnych Małe Stópki

  49,98 

  Skromna, a jednocześnie okazała i elegancka szkatułka z unikalną treścią podziękowań tworzy piękny i pełen emocji zestaw upominkowy. Jest to upominek, który z pewnością zostanie doceniony przez rodziców chrzestnych, stając się dla nich ważną pamiątką z okazji Chrztu Świętego.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Zapachowa świeca ze złoconą etykietą, podziękowanie i prezent dla ojca chrzestnego z kolekcji Małe Stópki

  ŚWIECA Zapachowa W Szkle Dla Chrzestnego Małe Stópki Metaliczny Nadruk

  64,98 

  Elegancki prezent dla Chrzestnego w postaci zapachowej świecy w szklanym słoiku to wyjątkowy gest wdzięczności za obecność podczas uroczystości Chrztu Świętego. Ta piękna świeca prezentuje się niezwykle stylowo i jest doskonałym wyborem, aby wyrazić swoją wdzięczność wobec Ojca Chrzestnego.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe
 • Personalizowana świeca w białym kolorze z etykietą dla mamy chrzestnej, podziękowanie dla rodziców Chrzestnych z okajzji Chrztu ŚwiętegoRóżowa świeca zapachowa dla Mamy Chzestnej, podziękowanie dla Matki Chrzestnej z etykietą Małe Stópki

  ŚWIECA Zapachowa W Szkle Dla Chrzestnej Małe Stópki Metaliczny Nadruk

  64,98 

  Świeca zapachowa to wyjątkowy gest wdzięczności dla Chrzestnej, który wyraża podziękowanie za jej obecność podczas uroczystości Chrztu Świętego. Ta piękna świeca jest umieszczona w eleganckim szklanym słoiku, co nadaje jej wyjątkowy charakter. Prezent ten na pewno zostanie doceniony przez Mamę Chrzestną, ponieważ jest to wyjątkowy upominek z personalizacją, który wyraża głębokie uczucia.

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe

Podziękowania dla rodziców chrzestnych – prezenty na Chrzest święty

Podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty są potrzebne po to, żeby poczuli się oni docenieni za przyjęcie takiej odpowiedzialnej roli w życiu dziecka. Prezent nie może jednak powodować u nich skrępowania, dlatego wybierz jedną z propozycji ze sklepu Planeta Dzieci. W asortymencie są upominki w gustownych opakowaniach, więc nie musisz już martwić się o staranne i eleganckie opakowanie prezentu dla chrzestnych rodziców. Wszystkie pudełka mają wewnątrz specjalne przegródki wypełnione kraftowymi ścinkami oraz etykietę udekorowaną tematycznymi motywami graficznymi zaprojektowanymi w różnych stylach. Nadruki możesz ponadto spersonalizować, dodając do grafiki imię dzieciątka, krótką dedykację oraz datę Chrztu świętego, a wtedy prezent stanie się oryginalny i wyjątkowy.

Bycie rodzicem chrzestnym to wielka odpowiedzialność, którą mama i tata chrzestni biorą na siebie do momentu, aż chrześniak stanie się pełnoletni. Uczestniczą nie tylko w rozwoju duchowym dziecka, ale także są obecni podczas wszystkich kolejnych sakramentów, które przyjmują młodzi katolicy. Jeśli nie wiesz, co powiedzieć, żeby podziękować chrzestnym za trud, wybierz kartę z życzeniami i gotowym tekstem podziękowania. Do kartki możesz dobrać personalizowany drobiazg, taki jak na przykład świeca zapachowa z ozdobną etykietą, na której nadrukowana jest treść podziękowania. Styl boho świetnie sprawdza się jako motyw graficzny prezentów dla rodziców chrzestnych od chłopczyka i dziewczynki. Grafika dziecięcych stópek również nadaje się na podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty

W jaki sposób podziękować rodzicom chrzestnym?

Jaka metoda jest najlepsza, żeby podziękować chrzestnym? Możesz to zrobić na kilka sposobów  – osobiście w imieniu maluszka, wręczając kartę okolicznościową, lub wybierając jeden z gotowych prezentów ze sklepu Planeta Dzieci i personalizując upominek, żeby stał się cenną i unikalną pamiątką chrzcielną dla mamy i taty chrzestnych. Chcąc okazać wdzięczność mamie chrzestnej, postaw na zestaw prezentowy z pozłacaną bransoletką z zawieszką w postaci dziecięcej stópki oraz czekoladkami, dla taty chrzestnego wybierz spinki do mankietów zamiast bransoletki. Zestaw prezentowy będzie bardziej atrakcyjny, gdy dodasz imię dziecka, datę Chrztu świętego, krótką dedykację i podpis obok grafiki w stylu boho lub małych stópek na imienną etykietę.  

Podziękowanie dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty w postaci zestawu upominków możesz zastąpić kartką lub pudełkiem wypełnionym po brzegi czekoladkami mlecznymi owiniętymi banderolą z dekorem małych stópek. Oprócz czekoladek elementem dekoracyjnym jest także specjalna etykieta z treścią podziękowania ozdobiona atrakcyjną grafiką niemowlęcych stópek w złotym odcieniu. Mama i tata chrzestni, gdy otrzymają takie pudełko w prezencie, mogą po opróżnieniu ze słodkiej zawartości, przechowywać w nim rozmaite drobiazgi i bibeloty, na przykład te związane z rozwojem chrześniaka. Prezenty imienne ze sklepu Planeta Dzieci na pewno przypadną do gustu obdarowanym rodzicom, nie spowodują u nich skrępowania i są jednocześnie atrakcyjną pamiątką z chrzcin. 

Oryginalne podziękowania dla chrzestnych rodziców

Jeśli poszukujesz bardziej oryginalnego sposobu, żeby wyrazić wdzięczność wobec rodziców chrzestnych, polecamy pudełka wypełnione masą gipsową, w której została odciśnięta rączka i stópka niemowlęcia. Wewnątrz pudełka oprócz odcisków bobasa są także odpowiednio przygotowane etykiety z tematycznymi grafikami i gotową treścią podziękowania dla chrzestnych. W wersji dziewczęcej jest to rysunek przedstawiający sukieneczkę–ogrodniczkę i elegancką bluzkę w wisienki, natomiast w wersji chłopięcej – spodenki–ogrodniczki i białą koszulę. Ubranka są zaprojektowane w stylu boho. Otrzymując takie oryginalne podziękowania dla rodziców chrzestnych na Chrzest święty, mama i tata chrzestni będą nie tylko wzruszeni, lecz również bardzo zadowoleni. 

Wszystkie prezenty dla rodziców chrzestnych w wersji imiennej stają się dla nich cenną pamiątką chrzcielną. Prezenty zapakowane w drewniane pudełka są bardzo praktyczne, mimo sentymentalnego charakteru i przepięknych zdobień. Akcesoria biżuteryjne damskie i męskie posłużą chrzestnym na co dzień i od święta, urozmaicając outfit, a zapachowa świeca i czekoladki pomogą im zrelaksować się oraz ukoić zmysły. Pudełko z odciśniętymi rączkami i nóżkami chrześniaków to szczególny upominek, warty wyeksponowania w widocznym miejscu. Do prezentów i zestawów prezentowych dobrze jest załączyć dużą kartę z gotową treścią podziękowań. Rodzice chrzestni mogą do nich często wracać i wspominać uroczysty dzień, w którym trzymali maluszka do Chrztu świętego.