Balony dla dzieci

Imprezowe dodatki – balony foliowe to świetny dodatek, który uatrakcyjnia każdą imprezę, zwłaszcza taką, przygotowaną z myślą o najmłodszych dzieciach. Balony można wykorzystać podczas dekorowania wnętrza na urodzinki, roczek, czy przyjęcie Baby Shower, aby podkreślić charakter przyjęcia. Dmuchańce mają przeróżne kształty i rozmiary do wyboru. Wielka popularnością cieszą się zwłaszcza te wielkie, które można wypełniać powietrzem za pomocą dołączonej słomki lub helem. Dmuchane ozdoby po napompowaniu przybierają ciekawe formy – prehistorycznych dinozaurów, bociana, grzechotki, wieloryba, myszki, niemowlęcej czapeczki, misia śpiącego na księżycu oraz serduszka. Balony foliowe o atrakcyjnych kształtach odpowiadających niemowlęcej symbolice lub dziecięcym zainteresowaniom stają się jeszcze bardziej atrakcyjne poprzez naniesienie elementów personalizowanych na powierzchnię dodatku. Imię dziecka oraz data urodzin lub narodzin to najbardziej popularny wybór rodziców na tę szczególną okazję do świętowania.

Wyświetlanie 1–40 z 47 wyników

Imprezowe dodatki – balony foliowe na różne okazje

Imprezowe dodatki – balony foliowe to bardzo popularny dodatek wykorzystywany po to, aby uatrakcyjnić przebieg dziecięcych okazji do świętowania lub po prostu jako dodatek do pokoju dziecięcego. Można sięgnąć po nie, organizując przyjęcie z okazji narodzin maluszka, roczku czy kolejnych urodzinek bądź udekorować nimi pokój dziecięcy. Balony w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach cieszą nie tylko najmłodszych, ale także osoby dorosłe. Przyszła mama podczas przyjęcia Baby Shower z pewnością otrze łzę wzruszenia, gdy podarujesz jej foliowego dmuchańca w formacie XXL mającego formę przypominającą białą niemowlęcą czapeczkę z falbankami wokół buzi, misia śpiącego na księżycu czy grzechotkę. 

Na kolejne urodzinki dzieciaczków w wieku przedszkolnym najbardziej ekscytującym dodatkiem są dmuchane lub napełnianiane helem balony foliowe w kształcie Triceratopsa i Pterodaktyla, dzięki którym mogą w zaciszu swojego pokoju bawić się w Park Jurajski. Na roczek dziewczynki idealnie nadaje się dmuchana myszka bądź wielkie serduszko, natomiast na pierwsze urodzinki chłopczyka najlepszym rozwiązaniem są dodatki – balony w kształcie misia śpiącego na księżycu albo wieloryba w złotej koronie. Rocznym maluszkom podaruj w urodzinowym prezencie balon, który po napełnieniu powietrzem lub helem zamieni się w wielkiego bociana. Bocian sprawi radość także w roli prezentu dla przyszłej mamy na przyjęcie z okazji narodzin maluszka, czyli tak zwane bociankowe.

Balony foliowe o różnych kształtach

Imprezowe i dekoracyjne balony stanowią ciekawą atrakcję po nadmuchaniu, ponieważ znacznie zwiększają swoje rozmiary i przybierają rozmaite kształty, począwszy od zwierzątek i prehistorycznych gadów po takie imitujące atrybuty okresu niemowlęcego. Aby uzyskać pożądany kształt, dmuchańca należy nadmuchać bądź napełnić helem. Do balonów w zestawie są słomki ułatwiające rodzicom sprostanie zadaniu pompowania. Dla dzieci bardziej interesujący będzie dodatek – balon napełniony helem, gdyż właściwości gazu pozwalają balonom unosić się długo pod sufitem. Tradycyjne wypełnienie powietrzem balona to dobre rozwiązanie do pokoiku niemowlęcego, ponieważ maluszek nie ma tak wykształconych zmysłów jak dzieci przedszkolne i nie potrzebuje tylu bodźców do rozwoju.

Możesz wybrać balony w kształcie misia, wieloryba, dinozaurów, grzechotki, bociana, becika, myszki lub serca. Oprócz atrakcyjnych kształtów, na balonowych dodatkach pojawiają się rozmaite napisy, dzięki którym możesz dopasować dmuchany prezent do celebrowanych okoliczności. Są to dla przykładu nadruki: Oh, Baby, czy Witaj na świecie. Równie ciekawą ozdobą balonów są złote gwiazdeczki i korona w złotym kolorze. Dmuchane prezenty, niezależnie od tego, co przedstawiają, bez wątpienia skradną nie tylko dziecięce serduszka, ale również zachwycą przyszłą mamę. Balony – bohaterowie Parku Jurajskiego to świetny dodatek do pokoju chłopca, natomiast balon foliowy – duże serce – do pokoju dziewczynki w wieku przedszkolnym. Dzieci będą zachwycone z powodu atrakcyjnego dodatku!

Balony foliowe personalizowane i uniwersalne dla dziewczynki i chłopca

Imprezowym i dekoracyjnym prezentem dla dzieci na urodzinki są kolorowe o różnych rozmiarach i kształtach. Najlepszy dodatek – balon przypominający ulubione zwierzątko, figurę lub postać będzie cudownym elementem dekoracyjnym w dziecięcym pokoju, pretekstem do zabawy czy prezentem. Balony są odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, ponieważ wybór formy można dopasować do dziecięcych preferencji. Dziewczynki uwielbiają serduszka, dlatego udekorowanie pokoju małej księżniczki wielkim balonem w kształcie serca, będzie dla niej wielkim przeżyciem i radością. Olbrzymi wieloryb natomiast zachęci chłopców do zgłębiania tajemnic dotyczących mórz i oceanów i zainpiruje do ciekawych zabaw. 

Balony foliowe do napełniania powietrzem lub helem występują w dwóch wariantach – uniwersalnym i personalizowanym. Warianty imienne polecane są zwłaszcza dla przyszłych mam jako prezent i dekoracja wnętrza na przyjęcia Baby Shower. Imię maluszka na olbrzymim balonie na pewno poruszy ciężarną i jednocześnie przysporzy jej wiele powodów do radości. Personalizacja naniesiona jest bezpośrednio na powierzchnię balonu, a po nadmuchaniu nadruk imienny staje się równie wielki co balon XXL. Nadruki wykonano czcionką o fantazyjnym foncie, a żeby prezentowały się uroczyście i odpowiednio do świętowanej okazji mają kolor złoty lub różowy. Personalizacja jest trwała, dzięki naniesieniu jej przy wykorzystaniu technik sublimacyjnych.