Zegary ścienne dziecięce

Zegary ścienne to wyjątkowa ozdoba do pokoju dziecka. Personalizowane zegary z imieniem dziecka wzbogacone są o wyjątkowe grafiki, nowoczesne skandynawskie wzory. Wykonane zegary ze szkła prezentują się bardzo stylowo i z pewnością pięknie udekorują wnętrze pokoiku dziecięcego. Taki element dekoracyjny uzupełni aranżację pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Zegar z imieniem dziecka to również idealna propozycja prezentu na wiele okazji od bliskiej osoby. Personalizowany zegar to jest niezwykła, funkcjonalna dekoracja do pokoju dziecięcego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Zegary ścienne dziecięce – personalizowane dekoracje do pokoju dziecka

Zegary ścienne dziecięce personalizowane odmieniają zupełnie aranżację i wygląd pokoju zamieszkiwanego przez najmłodszych członków rodziny. Pasują do wnętrza, w którym królują zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Są bardzo oryginalną ozdobą ściany, dzięki personalizowanym elementom. Przeszklona część zewnętrzna zegara uwidacznia cyferblat, na którym zamieszczone są specjalne etykiety. Nadrukowane na nich życzenia, okazja, ważne daty oraz imiona dzieci są na tle przepięknych, kolorowych grafik, które przyciągną niejedno spojrzenie. Gdy zawiesisz na ścianie taki fantastyczny czasomierz, pokój dziecka nabierze innego charakteru.

Zegar jest świetną dekoracją, stwarzającą wiele możliwości aranżacyjnych. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki i pokój zyska niepowtarzalną prezencję. Gadżet na ścianę nie tylko zjawiskowo wygląda, ale także jest praktyczny. Cyferki są bardzo wyraźne, więc dzieci bez problemu dokonają pomiaru czasu, sprawdzając, która jest godzina. Gdy jeszcze nie potrafią odczytywać czasu, z takim prezentem personalizowanym, błyskawicznie tę sztukę opanują. Zegar ścienny dziecięcy ozdobiony jest zwierzątkami, postaciami bajkowymi oraz rysunkami przedmiotów, którymi lubią bawić się dzieci. Rakieta, kucyk, czy zamek z rycerzem i ziejącym ogniem smokiem – to tylko niektóre z propozycji.

Zegary ścienne dziecięce – do pokoju dziewczynki i chłopca

Dekorując pokoje dziewczynek i chłopców, zwróć szczególną uwagę na personalizowane zegary. Ta praktyczna ozdoba ożywia dziecięce królestwo, wyróżnia się na tle innych dekoracji, a także ma wymiar edukacyjny – bawi i uczy. Jednak najważniejszą funkcją personalizowanego zegara jest zaakcentowanie, kto jest właścicielem pokoju. Jedyny i niepowtarzalny, nigdzie indziej nie spotykany czasomierz, jest prezentem wyjątkowym. Masz wiele możliwości personalizacji. Nie tylko możesz wybrać imię do nadrukowania na etykiecie, ale również ulubioną postać, zwierzę, czy pojazd. Dzieci na pewno będą z takiego prezentu dumne!

Wóz strażacki oraz rakieta prześwitujące zza szyby zegara udekorują pokój chłopca, a wesoła wiewióreczka w pióropuszu lub lisiczka – dziewczynki. Fankom kucyków, czy trochę większych koników spodoba się postać małej kowbojki na cyferblacie. Kto wie, może gdy podrośnie, wyrośnie z niej mistrzyni jeździectwa? Słonik w koronie zauroczy mniejsze dzieciaczki. Dziewczynki i chłopcy lubią te wielkie stworzenia przynoszące szczęście – jeśli wierzyć przesądom. Imię dziecka na tle cyferblatu zegara ściennego dziecięcego ze słoniem wskazuje nie tylko szczęściarza, ale dzięki obecności korony na łebku stworzenia również sugeruje, kto rządzi w małym królestwie.

Zegar ścienny dziewczęcy – w skandynawskim stylu

Zegary na ścianę mają zmatowione szkło na wierzchu, przez co doskonale wpisują się w stylistykę skandynawską. Są jasne, czytelne i bardzo pomysłowo zaprojektowane. Zegar to jednocześnie dekoracja pokoju i praktyczny gadżet, który mierzy beztrosko upływające dzieciństwo. Cyferki są widoczne, niezależnie od kąta widzenia, nawet na tak barwnie ozdobionym cyferblacie. Trzy metalowe wskazówki wędrują po cyferblacie, odmierzając czas. Materiały cechuje duża wytrzymałość i odporność na przypadkowe uszkodzenie, a personalizowane nadruki wykonane są trwałą metodą sublimacji.

Wymiary zegarów ściennych dziecięcych to:

  • średnica – 30 cm;
  • grubość – 4 mm.

Zegary są nie tylko praktyczną i kolorową oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju. To również odpowiedź na super modny skandynawski styl wnętrzarski. Warto go wykorzystać, urządzając pokój dziecka. Światło, biel, prosty design, użyteczność i swoboda w łączeniu z dodatkami w rozmaitym klimacie – to jego cechy charakterystyczne. Doceniają go profesjonalni projektanci, dekoratorzy, czy styliści. Zegar personalizowany do pokoju dziecięcego z prostą skandynawską grafiką harmonijnie wpisuje się w design całego mieszkania. Zrobisz wrażenie nie tylko na dzieciach, ale i wszystkich gościach, przychodzących z wizytą.