Miarki wzrostu

Miarka wzrostu to zarówno praktyczny, ale również dekoracyjny element do pokoju dziecięcego. Personalizowane miarki pozwolą w prosty sposób określić wzrost dziecka. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja wisząca w pokoju chłopca i dziewczynki. Ozdobna miarka wzrostu to również pomysłowy prezent na wiele okazji. Miarki wzrostu wzbogaciliśmy o nowoczesne grafiki w pięknej kolorystyce, z modnymi wzorami w skandynawskim stylu. Personalizacja nadaje osobistego charakteru, podkreśli również do kogo należy pokoik poprzez umieszczone na miarce wzrostu imię dziecka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

 • Dekoracja do pokoju dla dziewczynki. Miarka wzrostu dla dziewczynki do pokoju. Miarka wzrostu z imieniemPlastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA wzrostu z zajączkiem prezent do pokoju dziewczynki

  78,98 

  Miarka wzrostu dla dziewczynki – Twój osobisty asystent wzrostu! Pełna pastelowych barw i przyjaznych zwierzaków, to nieodzowny gadżet w pokoju małej eksplorerki. Z personalizacją imienia maluszka, miarka rośnie razem z nią, śledząc każdy centymetr jej przygód w górę.

  Wybierz opcje
 • Miarka do wzrostu do pokoju dla dziecka.Miarka wzrostu dla dzieci, dekoracja do pokoju w motywie Morska Przygoda

  MIARKA wzrostu prezent dla dziecka Morska Przygoda personalizowana

  78,98 

  Odkryj podwodny świat wraz z  personalizowaną miarką wzrostu Morska Przygoda, która jest doskonałym dodatkiem do każdego dziecięcego pokoju. Ta kolorowa i edukacyjna dekoracja nie tylko ozdobi przestrzeń malucha, ale także posłuży jako narzędzie do śledzenia jego wzrostu w miarę dorastania.

  Wybierz opcje
 • Listwa plastikowa z uchywtem do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU dekoracja pokoju chłopca Dinozaury

  78,98 

  Praktyczny i pomysłowy sposób zagospodarowania przestrzeni dziecięcego wnętrza – wisząca miarka wzrostu! Gromadka uroczych dinozaurów z pewnością zachwyci małego chłopca, który nie będzie mógł doczekać się, aż sięgnie najwyższego z nich!

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu dla dziecka.Listwa plastikowa z uchywtem do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU dekoracja pokoju dziecka Lew

  78,98 

  Miarka wzrostu o prostokątnym kształcie, zrobiona z papieru o specjalnym pokryciu, który chroni arkusz przez zniszczeniem. Na jej powierzchni znajduje się grafika uroczego lwa.

  Wybierz opcje
 • Listwa plastikowa z uchywtem do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU dla dziecka wisząca dekoracja pokoju Mały Odkrywca

  78,98 

  Jeśli Wasz maluszek pragnie odkrywać świat i mierzyć wysoko, to w jego pokoju nie może zabraknąć tak praktycznego gadżetu, jakim jest miarka wzrostu. Dzięki niej Wasz malec każdego dnia może odznaczać, ile udało mu się urosnąć! I to bez szkód powstałych na ścianie ;-)

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu dekoracja do pokoju dziecka. Prostokątna miarka ma białe tło, a na nim grafikę pełną kosmicznych rakiet, planet i gwiazd. Na górze miejsce na imię dziecka.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecięcego Kosmiczne Przygody

  78,98 

  Gotowi na odjazdowe przygody w poszukiwaniu nowych galaktyk? Wszystkie maluszki zapraszamy do podboju kolekcji Kosmiczne Przygody! Bądźcie odważne i mierzcie wysoko, jak nasze piękne miarki! To co, nakładajcie hełmy i lecimy!

  Wybierz opcje
 • Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Bajkowe Królestwo

  78,98 

  Urocza dekoracja do pokoju dziecka w postaci personalizowanej miarki wzrostu z piękną grafiką, w pastelowej kolorystyce. Miarka wzrostu z imieniem małej księżniczki idealnie sprawdzi się, aby obserwować jak dziecko rośnie. Jest to również pomysłowa atrakcja, aby ścigać się z rodzeństwem kto jest wyższy!

  Wybierz opcje
 • Personalizowana miarka wzrostu z imieniem dziecka. Na niej znajduje się grafika, która przedstawia uroczego misia.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Biały Miś

  78,98 

  Personalizowana miarka wzrostu to wyjątkowa i nowoczesna dekoracja wisząca do pokoju dziecka. Dzięki niej można obserwować, jak dziecko rośnie. Jest to również świetna atrakcja, aby ścigać się z rodzeńśtwem kto jest wyższy! Miarka wzrostu udekorowana jest grafiką, która przedstawia białego misia i urocze serduszko, dlatego pasuje jako ozdoba do pokoju dziewczynki.

  Wybierz opcje
 • Piękna dekoracja do chłopięcego pokoju w postaci miarki wzrostu. Dekoracja wzbogacona jest o grafikę z dinozaurami.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Dino

  78,98 

  Miarka wzrostu to bardzo praktyczny gadżet do dziecięcego pokoju, ale również pomysł na dopełnienie aranżacji wnętrza pokoiku dziecka. Dekoracyjną miarkę wzrostu wzbogacimy o wyjątkowy motyw z dinozaurami. Grafika na miarce wzrostu idealnie sprawdzi się w pokoju chłopca. Personalizacja sprawia, że będzie to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa.

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu to dekoracja wisząca do pokoju dziecka. Wzbogacona jest o grafikę, która przedstawia motyw kosmiczny z rakietą kosmiczną, astronautą i planetami.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Kosmos

  78,98 

  Efektowna dekoracja do dziecięcego pokoju w postaci miarki wzrostu. Idealnie sprawdzi się jako praktyczny gadżet w pokoju Waszego dziecka. Dodatkowo imię dziecka umieszczone na miarce wzrostu, podkreśli do kogo należy pokoik. Motyw kosmosu świetnie sprawdzi się jako dekoracja wisząca w pokoju chłopca.

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu dla dziecka. Na środku umieszczony lisek oraz imię dziecka. Miarka ma pastelowe kolory, a wokół liska umieszczone są kolorowe gwiazdki.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Lisek

  78,98 

  Miarka wzrostu to niezbędny dodatek do pokoiku dziecka! Dzieciaki uwielbiają sprawdzać, jak bardzo urosły od ostatniego mierzenia :) Aby uniknąć zostawiania nieestetycznych śladów na futrynach czy ścianach, warto zadbać o miarkę z dziecięcą grafiką. Miarka ze śladami po pomiarach wzrostu dziecka będzie fajną pamiątką z dzieciństwa!

  Wybierz opcje
 • Dekoracja do pokoju dziecka w postaci miarki wzrostu. Idealnie sprawdzi się, aby sprawdzić, jak dziecko rośnie. Miarka wzrostu udekorowana jest grafiką leśnych zwierzątek.Listwa plastikowa z uchywtem do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Miś Indianin

  78,98 

  Dekoracja do pokoju dziecka w postaci miarki wzrostu z personalizacją i uroczą grafiką. Dzieci uwielbiają sprawdzać jak szybko rosną, z pewnością personalizowana miarka sprawdzi się do tej czynności. Miarka wzrostu z imieniem i ciekawą grafiką pozwoli stworzyć niezwykłą aranżację wnętrza w pokoju dziecka.

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu dla dziecka z printem w skandynawskie zwierzątek. W tle główki jeżów, misiów, jelonków oraz zajączków. Na środku Głowa misia, imię dziecka i data jego narodzin.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Skandynawskie Zwierzątka

  78,98 

  Miarka wzrostu to wyjątkowa i funkcjonalna dekoracja do dziecięcego pokoju. Dzieci uwielbiają sprawdzać jak szybko rosną, dlatego miarka wzrostu jest idealna do tego zadania. Dodatkowo idealnie sprawdzi się jako pamiątka z dzieciństwa. Miarka udekorowana jest piękną grafiką, z modnym skandynawskim wzorem z uroczymi zwierzątkami.

  Wybierz opcje
 • Personalizowana miarka wzrostu to pomysłowa dekoracja do pokoju dziecka. Udekorowana jest grafiką uroczego borsuka.

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Wesołe Urodzinki

  78,98 

  Urocza dekoracja do dziecięcego pokoju w postaci miarki wzrostu, na której umieścimy imię dziecka. Personalizacja nadaje z pewnością osobistego i wyjątkowego charakteru, dlatego idealnie sprawdzi się również jako pamiątka z dzieciństwa. Miarka wzrostu udekorowana piękną grafiką leśnych zwierzątek prezentuje się nowocześnie.

  Wybierz opcje
 • Miarka wzrostu dziecka z printem w wiewiórki, indiańskie tipi i leśne drzewka. Kolorystyka stonowana, odcienie brązu. miarka do mierzenia z prawej strony.Listwa plastikowa z uchywtem do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Wiewióreczka

  78,98 

  Miarka wzrostu to fajny gadżet do pokoju dziecka. Maluchy uwielbiają sprawdzać, jak bardzo urosły dlatego z pewnością będzie to fantastyczny prezent z okazji roczku czy urodzinek. Miarka ma autorską, modną grafikę a imieniem dziecka więc sprawdzi się jako dodatek przy dekorowaniu pokoju nowego członka rodziny. Przytulny pokoik sprawi, że mały człowiek będzie się w nim czuł komfortowo i będzie miał swój azyl!

  Wybierz opcje
 • Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Wóz Strażacki

  78,98 

  Dekoracja do dziecięcego pokoju w postaci personalizowanej miarki wzrostu, która zostanie wzbogacona o imię dziecka. Dzięki personalizacji będzie to wyjątkowa pamiątka z dziecięcych lat. Miarkę wzrostu można również podarować jako prezent dla dziecka na wiele okazji. Udekorowana grafiką strażackiego wozu, idealnie sprawdzi się jako dekoracja w pokoju chłopca.

  Wybierz opcje
 • Wisząca miarka wzrostu z motywem wesołego zajączka dla dziecka. Na miarce zdobienia kolorowych kwiatów, piórek i pastelowych chmurek. Na środku miejsce na personalizację.Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA WZROSTU do pokoju dziecka Zajączek

  78,98 

  Miarka wzrostu to niezbędnik każdego dziecięcego pokoju. Taki gadżet nie tylko dopełni cudownej aranżacji wnętrza, ale przede wszystkim będzie bardzo praktyczny. Maluchy uwielbiają sprawdzać, ile udało im się urosnąć podczas minionej nocy. Spraw im tę radość i przede wszystkim możliwość aktualizacji danych, bez brudnych plam ołówka na ścianie!

  Wybierz opcje
 • Plastikowa listwa do miarki wzrostu

  MIARKA wzrostu z imieniem dziecka Boho

  78,98 

  Czas płynie szybko, a dziecko niesamowicie szybko rośnie. Wielu rodziców chętnie dokumentuje postępy w jego rozwoju. Jeśli i Wy chcecie to robić bądź chcecie podarować bliskiemu, małemu dziecku efektowną dekorację do pokoju, to doskonałym wyborem będzie miarka wzrostu dla dziecka z kolekcji Boho. Można ją zawiesić na ścianie i cieszyć funkcjonalną dekoracją.

  Wybierz opcje

Miarki wzrostu – personalizowane dekoracje pokoju dziecięcego

Miarki wzrostu do zawieszenia na ścianę pokoju zastępują kreski rysowane pisakiem na framudze, które pamiętasz ze swojego dzieciństwa. Miarki możesz w pełni spersonalizować, aby stały się wyjątkową pamiątką. Zawieszenie miarki to pomysłowe uzupełnienie aranżacji pokoju najmłodszych członków rodziny. Możliwość kontrolowania wzrostu to świetna sprawa! Dzieci rosną w oczach, a rodzice pękają z dumy! Gama kolorystyczna i wzornictwo miar doskonale wpisują się we wnętrza urządzone według standardów stylu skandynawskiego. Grafiki, mimo że są stonowane, przyciągają dziecięcą uwagę, wywołując radość.

Miarki to nie tylko praktyczne przedmioty do kontrolowania przyrostu centymetrów, ale również atrakcyjny element dekoracyjny. Posiadając taką ozdobę ściany w pokoju, dziewczynki i chłopcy mogą sprawdzać, ile urośli, a dzięki personalizacji wszyscy wiedzą do kogo należy pokój. Imię dziecka, piękne kolory, prosty wzór oraz podziałka metryczna wyróżniają produkt spośród wielu innych. Personalizacja to strzał w dziesiątkę! Udekoruj pokój swojej pociechy tą wyjątkową miarą z motywami przeróżnych zwierzątek, pojazdów, czy postaci bajkowych. Jego królestwo stanie się przestrzenią, w której będzie dorastał i realizował swoje pasje.

Dziewczęce i chłopięce miarki wzrostu

Miarki wzrostu, oprócz imienia dziecka, mają grafiki dostosowane do zainteresowań dziewczynek oraz chłopców. Wóz strażacki i rakieta obudzą w malcach pociąg do motoryzacji, a bajkowe królestwo do świata przygód, baśni i legend. Zwierzaczki, takie jak lisek, miś i zajączek zapraszają dzieci do leśnego świata, a dinozaury do parku jurajskiego. Dzięki dziecięcej wyobraźni, zwyczajny pomiar wzrostu stanie się niezwykłą zabawą i przeżyciem. Możliwość osiągnięcia tyle samo centymetrów w górę co drabina strażacka, czy szyja prehistorycznego gada, to dla chłopców prawdziwa gratka. Dziewczynki ucieszą się, że rosną tak szybko jak zajączek skacze po miedzy lub wiewióreczka po drzewach.

Najbardziej neutralnym mieszkańcem lasu jest niedźwiadek. Miś spoglądający na dzieci ze ściany daje im wielką siłę i energię. Widząc swoje imię obok tego wielkiego stworzenia, we własnym pokoju poczują się po królewsku. Możesz łatwiej przekonać pociechę do jedzenia warzyw, żeby rosła zdrowo i była silna jak misie. Masz do wyboru miarki z misiami o różnych odcieniach futerka. Biały miś cudownie wygląda we wnętrzach stylizowanych na trend skandynawski. Prosta grafika niedźwiadka ozdobiona jest serduszkiem, dlatego cudownie podkreśli pokój dziewczynek. Brunatny misio spodoba się za to chłopcom, ponieważ ma wiele motywów indiańskich. Miarki wzrostu dostarczają wielu inspiracji, by urządzić pokój dziewczynki i chłopca.

Cechy charakterystyczne miarek wzrostu

Przydatny gadżet dekoracyjny do pokoju dziecięcego ma wiele zalet. Nie sposób wymienić ich wszystkich! Posiadając taką kreatywną i praktyczną miarkę, można:

 • rywalizować z rodzeństwem w tempie rośnięcia;
 • zachować ją na sentymentalną pamiątkę po latach;
 • uczyć się przez zabawę;
 • zyskać bardzo oryginalną i wyjątkową dekorację pokoju;
 • kontrolować wzrost w szerokim przekroju: od 60 cm do 150 cm;
 • mieć ulubione zwierzątka, czy postaci bajkowe w zasięgu wzroku;
 • otaczać się cudowną kolorystyką
 • odmienić pokój dziecka nie do poznania;
 • mieć spójne stylowo mieszkanie w stylu skandynawskim.

Parametry tych wyjątkowych miarek sprawiają, że bardzo efektownie wyglądają zawieszone ścianie. Dzięki wymiarom: 30 cm x 110 cm nie sposób ich nie zauważyć. Ożywiają ścianę, nadając jej oryginalnego designu. Wzory, kolory i rodzaje grafik pasują do dziecięcego wnętrza, ale nie zaburzają wizualnie stylu całego mieszkania. Spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kontrolowanie wzrostu stanie się prawdziwą przygodą za sprawą różnorodnych grafiki i motywów. Są one symboliczne i przywodzą na myśl skojarzenia z siłą, rośnięciem i szybkością. W tak udekorowanym wnętrzu, dzieci wystrzelą w górę w mig! Miarki wzrostu to dobry patent!