Produkt dnia

Kolekcja Mały Odkrywca idealnie nawiązuje do motywu podróżowania, zdobywania oraz odkrywania świata! Na dekoracjach i ozdobach do pokoju dziecięcego umieścimy niezwykły wzór graficzny, który przedstawia mapę. Dodatkowo produkty zostaną wzbogacone o personalizację, w szczególności metryczkę z najważniejszymi informacjami dotyczącymi dnia narodzin małego odkrywcy. Warto zadbać o odpowiednie dekoracje w pokoju dziecka, dlatego idealnie sprawdzą się te z imieniem dziecka, które będą niezwykłą pamiątką z dzieciństwa. Cała kolekcja Mały Odkrywca zachowana jest w nowoczesnym i skandynawskim stylu, ponieważ jest w modnej czarno-białej kolorystyce.

Mały Odkrywca

ALBUM do zdjęć Mały Odkrywca ALBUM do zdjęć Mały Odkrywca
Producent: OMS
Cena: 94,98 zł
szt.
zobacz więcej

Kolekcja Mały Odkrywca – raj dla miłośników podróży

Kolekcja Mały Odkrywca to dekoracje i inne akcesoria potrzebne do urządzenia pokoju dziecięcego. Charakterystycznym motywem graficznym dla tej kolekcji są sylwetki kontynentów naniesione wyrazistym czarnym kolorem na jasne tło. Posiadając w swoim pokoju wielką mapę, cel podróży będzie bliżej, a chęć odkrywania nowych miejsc na świecie obudzi się już w najmłodszych latach. W kolekcji znajdziesz książeczki z bajkami z mapą na okładce, co zachęci maluchy do wielogodzinnego słuchania lub samodzielnego czytania i jednoczesnego marzenia o zwiedzaniu lądów, o których są opowieści w książeczce z bajkami. Już od małego staną się odkrywcami i słynnymi podróżnikami.

Raj dla miłośników podróży to album na zdjęcia, w którym można wklejać fotografie ze wszystkich podróży. Marzenia o wielkich, nieznanych kontynentach mogą się ziścić, dzięki skarbonce 3D. Ma przód z pleksi, a wewnątrz jest wkładka z rysunkiem mapy świata i miejscem na personalizację. Dzieci mogą każdy grosz wrzucać do środka, a gdy zbierze się pokaźna sumka, rodzice zabiorą ich w ciekawą podróż. Satysfakcja małych odkrywców gwarantowana! W podróż mogą zabrać pluszowego misia, który ma koszulkę z nadrukowaną mapą oraz poduszkę i kocyk z personalizacją z kolekcji Mały Odkrywca. Przyda się również stołek – taborecik, na którym mogą przysiąść, żeby odpocząć lub postawić plecaczek. 

Kolekcja Mały Odkrywca – nowoczesność w skandynawskim stylu

Czarno-biała stylistyka dekoracji, mebli i tekstyliów sprawia, że świetnie wpasowują się w skandynawski charakter mieszkania. Czarne sylwetki kontynentów na jasnym tle odznaczają się bardzo wyraźnie, uwidoczniając kontrast między nimi. Połączenie czerni z bielą, często spotykane jest we wnętrzach zgodnym ze skandynawskim nurtem. Wpasowana w tę kontrastową kolorystykę mapa świata z elementami personalizacji czyni z pokoju dziecięcego atrakcyjną strefę zabawy, nauki i odpoczynku. Wszystkie elementy kolekcji mają szerokie zastosowanie w praktyce. Są kompaktowe, można je składać, przenosić i łatwo rozkładać. 

Kolekcja Mały Odkrywca jest atrakcyjna dla dzieci obojga płci, w każdym wieku. Nowoczesna, przejrzysta i symetryczna kolekcja ma również wymiar ponadczasowy. Dziecko z niej nie wyrośnie, gdyż fascynacja podróżami i nieznanym światem nie mija. Mapa zdobiąca ścianę, czy podłogę jest zawsze trendy i na czasie. Maluszek, który ma przed sobą całe życie na mapie może mieć naniesioną metryczkę. To go na pewno zainspiruje do zwiedzania świata. Starsze dzieci mogą na tej wyjątkowej mapie zaznaczać już odwiedzone miejsca. Widząc swoje imię nadrukowane na tle mapy, będzie rozpierała je duma, a ciekawość odkrywania nowych miejsc będzie stale rosła.

Meble, tekstylia i dekoracje z kolekcji Mały Odkrywca

Meble, tekstylia i dekoracje z kolekcji z mapą świata i elementami personalizowanymi są bardzo chętnie wybieraną aranżacją pokoju, w którym rządzą dzieci. Nadają się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, a także niemowlaków, przedszkolaków i nastolatków. Kolekcja Mały Odkrywca jest dla każdego! Znajdują się w niej akcesoria potrzebne do urządzenia funkcjonalnej dziecięcej przestrzeni, w której dziecko zdrowo rośnie, rozwija się i kształtuje swoje zainteresowania i pasje. Dekoracje wiszące i stojące z personalizacją są niebanalną i wyjątkową ozdobą pokoju. Mapa świata z kontrastowo zaznaczonymi kontynentami to strzał w dziesiątkę!

Tekstylia w tej wyjątkowej kolekcji to: dywanik, poduszka i kocyk. Wśród drewnianych mebelków znalazły się drewniane stołeczki, czy skrzynie – pojemniki na zabawki wykonane z jasnego drewna. Większość elementów linii ozdób z mapą świata to papierowe dekoracje: karty z życzeniami, plakaty i miarki wzrostu. Są też takie handmade, jak metryczka w ramce z masą gipsową na odciski niemowlaka, makramowy łapacz snów oraz skarbonka z efektem 3D. W kolekcji nie zabrakło też książek z bajeczkami, czy albumów na zdjęcia. Jest tak bogata, wyjątkowa i pomysłowa, że na pewno prezent będzie trafiony i dostosowany do potrzeb dziecka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl