Produkt dnia

Kolekcja Kosmiczne Przygody posiada efektowne elementy graficzne w postaci planet oraz rakiety kosmicznej. Dekoracje do pokoju dziecka wzbogacone o nowoczesne zdobienia pozwolą stworzyć niezwykłą, kosmiczną aranżację wnętrza dziecięcego pokoiku. Motyw kosmiczny wzbogacony o niebieską kolorystykę idealnie sprawdzi się w pokoju małego astronauty. Wzór graficzny zachowany jest w nowoczesnym, skandynawskim stylu i wpisuje się w najnowsze designerskie trendy.

Kosmiczne Przygody

Kolekcja Kosmiczne Przygody – dla miłośników kosmosu

Kolekcja Kosmiczne Przygody przyprawi o szybsze bicie serca niejednego miłośnika lub miłośniczkę kosmicznych podróży, chcących odkryć tajemnice rozgwieżdżonego nieba. Na dekoracjach stojących i wiszących jest rysunek lecącej rakiety i planet. Żółta rakieta zabierze małych astronautów na Marsa, Wenus, czy Księżyc. Tło dekoracje jest jasne, więc zarówno rakieta, jak i planety wyraźnie się na nim odznaczają. Mając pokój udekorowany tak fantastycznym motywem, dzieci będą w nim zdrowo rosły, bawiły się, uczyły się i rozwijały swoje podniebne marzenia. Podaruj im gadżet z kolekcji z rakietą, będą miały kosmos na wyciągnięcie ręki. 

Dekoracje, mebelki i tekstylia z kosmosem można uczynić jeszcze bardziej oryginalnymi i wyjątkowymi. Dzięki dodaniu elementów personalizowanych zmienią się nie do poznania. Imiona, data urodzenia, waga i wzrost w momencie narodzin, czy zabawna dedykacja lub życzenia są naniesione bezpośrednio na elementy dekoracyjne i nadrukowane metodą sublimacji, co podnosi trwałość personalizacji. Mały astronauta chętnie zabierze wszystkich na pokład swojej rakiety i pokaże z bliska tajemnicze i odległe planety. W tak urządzonym pokoju może bez końca snuć plany o kosmicznych podróżach, z zaciekawieniem obserwować niebo i godzinami słuchać bajek o kosmosie. 

Co zawiera kolekcja Kosmiczne Przygody?

W kolekcji Kosmiczne Przygody znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zaaranżowania funkcjonalnego pokoiku dziecięcego. Tę samą linię stylistyczną podzielają meble, dekoracje i akcesoria wnętrzarskie. Wśród mebli spotkasz stołki i skrzynie drewniane – pojemniki na zabawki, wśród dekoracji – łapacz snów, miarkę wzrostu, ramkę z metryczką i masą gipsową na odciski niemowlęcia, skarbonkę 3D, plakaty, czy zegar szklany, a pozostałe akcesoria i tekstylia to: pluszowy miś, kocyk, poduszka, dywanik i karta z życzeniami. Na wszystkich elementach kolekcji jest lecąca rakieta i planety w tej samej, pastelowej kolorystyce.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu elementów wyposażenia swojego królestwa, pokój zamieni się w rakietę, na której dzieci nauczą się wielu niezbędnych w życiu umiejętności. Liczenia, oszczędzania, odczytywania pomiarów, sprzątania i układania swoich rzeczy. Personalizacja zwiększa potrzebę dbania o przedmioty, gadżety i dekoracje w pokoju. Imię wskazuje właściciela podniebnego królestwa. Kolekcja Kosmiczne Przygody pozwala dziewczynkom i chłopcom przeżyć niesamowitą przygodę bez przekraczania drzwi pokoju. Tak pomysłowo i oryginalnie zaaranżowany wystrój pokoju zachęca kolegów i krewnych do częstych odwiedzin maluchów. 

Uniwersalna kolekcja Kosmiczne Przygody w skandynawskim stylu

Niesamowita kolekcja z motywem graficznym szybującej w przestworza rakiety i krążących planet jest uniwersalna – nadaje się zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. Pastelowa kolorystyka obrazka jest neutralna, więc świetnie wpisuje się w design całego mieszkania lub domu. Do rakiety słabość mają dzieci, które stale rozmyślają o podniebnych przygodach oraz wnikliwie obserwują niebo. Na jasnym tle, personalizacja wygląda bardzo efektownie, wyróżniając imię, datę i wagę oraz wzrost w momencie narodzin dziecka. Również życzenia, czy specjalna dedykacja z okazji urodzin, czy świąt prezentują się zjawiskowo na tle rakiety i planet. 

Kolekcja Kosmiczne Przygody podoba się fascynatom kosmosu w każdym wieku. Dzieci podziwiają tempo wznoszenia się rakiety w przestworza, a dorośli symetrycznie i przejrzyście wkomponowaną w jasne tło grafikę i personalizację. Skandynawski trend widoczny jest także w praktycznym zastosowaniu elementów wystroju. Stołek personalizowany można składać, wygodnie przenosić go w różne zakamarki pokoju, a w razie potrzeby, ustawić na nim zabawki, czy zastawę z obiadem dla astronautów. Drewniana skrzynia pomoże utrzymać pokój w porządku, album na zdjęcia posłuży udokumentowaniu wszystkich fascynujących podróży, a bajki o kosmosie inspirują do samodzielnej nauki czytania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl