Pluszaki

Personalizowana pluszowa zabawka z pewnością sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Pluszaki w formie zajączka lub misia, wzbogacone są o personalizację w postaci imienia oraz metryczki dziecka. Pluszowe misie posiadają dopasowane ubranko w postaci koszulki, na której umieścimy kolorową grafikę oraz personalizację. Zajączki występują w dużym rozmiarze, dlatego nowoczesny wzór graficzny wraz z imieniem dziecka znajduje się na jego brzuszku. Pluszaki są urocze, z pewnością można wręczyć je jako prezent dla dziecka na wiele okazji.

Wyświetlanie 1–21 z 28 wyników

 • Lalka przytulanka dla dziewczynki miękka w ozdobnym ubranku

  LALKA przytulanka dla dziewczynki

  99,98 

  Lalka, w całości wypełniona miękkim pluszem. Idealna przytulanka na prezent dla każdej dziewczynki. Miękka i przyjemna w dotyku. Przytulanka ubrana jest w złotą sukieneczkę i ściąganą bluzę z kapturem, do którego przyszyte są długie uszy. Laleczka doskonale się sprawdzi na roczek, jak dla starszych jubilatek. Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Klasyczne zabawki wracają…

 • Uroczy pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako przyjaciel dziecka. Pluszak posiada koszulkę, na której umieścimy kolorową grafikę oraz personalizację.Miś pluszowy ubrany w śnieżnobiałą koszulkę, na której umieścimy kolorową grafikę oraz imię dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Bajkowe Królestwo

  65,00 

  Uroczy pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziewczynki. Maskotka posiada piękną koszulkę z kolorową grafiką. Miś pluszowy z imieniem dziewczynki to świetna propozycja prezentu dla dziecka na wiele okazji. Personalizacja nadaje osobistego charakteru, dlatego będzie to wyjątkowa pamiątka na długo. Dziecko będzie mogło zabierać przytulankę ze sobą w każde miejsce.

 • Pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Pluszak ubrany jest w śnieżnobiałą koszulkę, na której umieścimy kolorowy nadruk.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Biały Miś

  65,00 

  Pluszowy miś to piękny prezent i najlepszy przyjaciel dla dziecka. Maskotka ubrana w białą koszulkę z imieniem dziecka nadaje osobistego i niezwykłego charakteru. Miś z imieniem dziecka to wyjątkowa pamiątka z dziecięcych lat. Dziecko będzie mogło zabierać pluszowego misia ze sobą w każde miejsce.

 • Miś pluszowy ubrany jest w białą koszulkę, na której umieścimy kosmiczny motyw. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel maluszka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Kosmiczne Przygody

  65,00 

  Pluszowy miś to niezwykły przyjaciel dla chłopca. Idealnie sprawdzi się jako  ulubiona zabawka, którą dziecko może zabierać ze sobą wszędzie. Miś ubrany jest w koszulkę, na której znajduje się kosmiczny motyw oraz personalizacja, która nadaje jemu wyjątkowości.

 • Pluszowy miś z personalizowaną koszulką w białym kolorze. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla dziecka.Uroczy pluszowy miś z koszulką, na której umieścimy kolorową grafikę oraz personalizację. Miś idealnie sprawdzi się jako pamiątka z dzieciństwa.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Miś Indianin

  65,00 

  Przyjaciel dla każdego dziecka w postaci uroczego misia. Przytulanka jest pluszowa, ubrana w piękną koszulkę udekorowaną kolorową grafiką. Pluszak idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okoliczności. Dziecko przytulankę będzie mogło zabierać ze sobą w każde miejsce i z pewnością będzie jego ulubioną zabawką.

 • Pluszowy beżowy miś w białej koszulce. Grafiki leśnych zwierząt i szara chmurka z imieniem dziecka. Pluszowy, puchaty miś.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Skandynawskie Zwierzątka

  65,00 

  Każde dziecko na narodziny powinno otrzymać uroczego, mięciutkiego pluszaczka, który będzie jego najlepszym przyjacielem na najbliższe lata. Milutki miś pluszowy to klasyczna przytulanka dla maluchów. Ubrany w koszulkę z imieniem dziecka będzie jedyną w swoim rodzaju ulubioną zabawką, którą dziecko może zabierać ze sobą wszędzie! 

 • Pluszowy przyjaciel miś dla dziecka. Ubrany jest w biały t-shirt z wozem strażackim na środku. Miejsce na Waszą personalizację znajduje się powyżej - jest to imię maluszka.Miś pluszowy z brązowym noskiem i oczami. Pluszak ma białą koszulkę z grafiką wozu strażackiego. Całości dopełnią niebieskie chmurki oraz imię dziecka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Wóz Strażacki

  65,00 

  Każdy z nas miał w dzieciństwie swojego pluszowego przyjaciela. To właśnie od niejednokrotnie dodał nam odwagi czy przegonił straszne potwory spod łóżka. Wręczając dziecku taki właśnie prezent sprawisz, że otrzyma ono niepowtarzalną pamiątkę, ale przede wszystkim pierwszego przyjaciela.

 • Pluszowy miś z imieniem dziecka. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dla dziecka. Na koszulce umieścimy grafikę, która przedstawia indiański wigwam.Miś z personalizowaną koszulką to wyjątkowy przyjaciel dla dziecka. Na koszulce umieścimy grafikę indiańskiego wigwamu oraz imię dziecka z metryczką .

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Indiański Wigwam Dla Chłopca

  65,00 

  Pluszowy miś ubrany w białą koszulkę z pewnością sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Przytulanka idealnie pasuje jako prezent dla dziecka na wiele okazji, dodatkowo personalizacja sprawia, że będzie to niezwykła pamiątka z dziecięcych lat.

 • Miś pluszowy z uroczą koszulką, na której znajduje się grafika indiańskiego wigwamu w różowej kolorystyce. Personalizacji podlega metryczka dziecka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Indiański Wigwam Dla Dziewczynki

  65,00 

  Idealny przyjaciel dla dziewczynki w postaci uroczego misia z personalizowaną koszulką. Umieszczona na koszulce metryczka dziecka nadaje osobistego charakteru, dlatego miś z pewnością sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Na koszulce umieścimy uroczą grafikę, która przedstawia indiański wigwam.

 • Miś pluszowy z metryczką to idealny prezent dla dziecka na wiele okazji. Pluszak ubrany jest w piękną koszulkę w białym kolorze, udekorowaną grafiką uroczego jednorożca.Pluszowy miś ubrany w koszulkę w białym kolorze. Idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Magiczny Jednorożec

  65,00 

  Maskotka dla dziecka w postaci uroczego pluszowego misia. Pluszak sprawdzi się idealnie jako prezent dla dziecka na wiele okazji, będzie również niezwykłą pamiątką z dzieciństwa. Miś pluszowy z pewnością będzie najlepszym przyjacielem dziecka na wiele lat.

 • Pluszowy miś ubrany w białą koszulkę z uroczym nadrukiem leśnych zwierzątek. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okazji.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Przyjaciele z Lasu

  65,00 

  Wyjątkowy przyjaciel dla dziecka w postaci pluszowego misia z miękkim futerkiem. Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla dziecka na wiele okazji oraz pamiątka z dzieciństwa. Personalizacja umieszczona na śnieżnobiałej koszulce nadaje osobistego i wyjątkowego charakteru.

 • Pluszak w postaci misia, który ma miękkie futerko. Ubrany w śnieżnobiałą koszulkę z grafiką sarenki. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki na wiele okazji.Pluszowy miś z personalizowaną koszulką i uroczą grafiką sarenki. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dla dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Sarenka

  65,00 

  Zabawka dla dziecka w postaci pluszowego misia, który ma miękkie futerko. Pluszak idealnie pasuje jako prezent dla dziecka na wiele okazji, dodatkowo będzie to również niezwykła pamiątka z dzieciństwa. Imię, metryczka dziecka na koszulce misia sprawia, że całość nabiera osobistego i wyjątkowego charakteru.

 • Miś pluszowy z personalizowaną koszulką z uroczą grafiką sowy. Idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziecka i prezent na wiele okazji.Przytulanka dla dziecka w postaci pluszowego misia. Pluszak ma koszulkę w białym kolorze oraz personalizację i grafikę z uroczą sową.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Sowa

  65,00 

  Pluszowy miś z metryczką dziecka na koszulce idealnie sprawdzi się jako pamiątka z dzieciństwa. Miś to również wyjątkowy przyjaciel dla dziecka, można go zabierać ze sobą w dowolne miejsce. Personalizacja nadaje osobistego i niezwykłego charakteru, podkreśli do kogo należy. 

 • Pluszowy miś z metryczką dziecka to wyjątkowy przyjaciel na wiele lat. Idealnie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji.Miś pluszowy ubrany w koszulkę w białą koszulkę z kolorową grafiką. Pluszak to wyjątkowy prezent dla dziecka na wiele okazji.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Wesołe Urodzinki

  65,00 

  Wyjątkowa maskotka dla dziecka w postaci misia, który posiada miękkie futerko. Idealnie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji oraz pamiątka z dziecięcych lat. Personalizacja nadaje osobistego charakteru i podkreśli do kogo należy pluszak. Miś pluszowy to również propozycja uzupełnienia aranżacji dziecięcego pokoiku.

 • Pluszowy miś z metryczką i imieniem dziecka. Wyjątkowy przyjaciel na wiele lat. Pomysłowy prezent na wiele okazji dla dziecka.Przytulanka w postaci misia pluszowego z piękną grafiką oraz personalizacją na koszulce. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okoliczności.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Zeberka

  65,00 

  Piękna zabawka dla dziecka w postaci pluszowego misia, który ubrany jest w białą koszulkę. Prezent w postaci misia idealnie sprawdzi się również jako pamiątka z dzieciństwa. Metryczka i imię dziecka nadaje osobistego charakteru, podkreśli do kogo należy maskotka. 

 • Pluszowy miś z uroczą koszulką, na której umieścimy grafikę wiewióreczki. Personalizacji podlega imię dziecka, które wykonamy ozdobną czcionką.

  MIŚ pluszowy przyjaciel dziecka Wiewióreczka

  65,00 

  Dziecięca zabawka w postaci pluszowego misia. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka, ponieważ przytulankę można zabierać ze sobą w każde miejsce. Personalizacja podkreśli do kogo należy pluszowy miś. Dodatkowo pluszak z imieniem dziecka sprawdzi się jako prezent na wiele okazji oraz pamiątka z dzieciństwa.

 • Miś w białej koszulce z trwałym nadrukiem. Jest to rysunek jednorożca na różowej chmurce, napis w postaci imienia dziewczynki i metryczka poniżej.Pluszowy miś z miękkim futerkiem. Pluszak ma białą koszulkę z rysunkiem magicznego jednorożca, imieniem dziecka i metryką urodzenia.

  MIŚ pluszowy z metryczką dla dziewczynki Kolorowy Jednorożec

  65,00 

  Prezenty z okazji narodzin dziecka powinny być przemyślane, a przede wszystkim piękne i praktyczne. Pluszowy miś będzie nie tylko nowym przyjacielem małej księżniczki, ale także cudowną pamiątką na długie lata. Spójrz tylko na magiczne zdobienia i urokliwą metryczkę!

 • MIŚ pluszowy zabawka w ubranku z imieniem dziecka Boho

  65,00 

  Miś z imieniem dziecka z kolekcji Boho to doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju. W końcu każde dziecko uwielbia pluszowe zabawki, do których może się przytulić. Taki miś jest piękną dekoracją dziecięcej przestrzeni. Świetnie komponuje się z innymi ozdobami z kolekcji Boho.

   

 • Pluszowy miś w koszulce z imieniem dziecka i zajączkiem, który trzyma balonik

  MIŚ przytulanka prezent dla maluszka Zajączek

  65,00 

  Pluszowy miś to pierwszy przyjaciel dziecka i najważniejsza postać w jego życiu, oczywiście zaraz po rodzicach. Zawsze doskonałym prezentem dla maluszka będzie miś, zwłaszcza taki, który będzie miał ubranko podpisane imieniem dziecka.

 • Pluszowy zajączek z imieniem dziewczynki to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa. Pluszak wzbogacony jest o grafikę z kolekcji Bajkowe Królestwo.Zając pluszowy posiada miękkie futerko w jasnym odcieniu. Pluszak posiada zamek, dzięki temu można wyciągnąć zawartość, aby go wyprać ręcznie.

  ZAJĄC Pluszowy Biały Exclusive Bajkowe Królestwo

  144,98 

  Pluszak idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziewczynki. Zabawka pluszowa posiada miękkie, miłe w dotyku futerko. Na brzuszku zabawki umieścimy uroczą grafikę z motywem Bajkowego Królestwa. Maskotka wzbogacona o personalizację, sprawia, że będzie to niezwykła pamiątka z dzieciństwa.

 • Zając pluszowy w dużym rozmiarze, posiada miękkie futerko. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Na brzuszku umieścimy personalizację w postaci imienia dziecka.Uroczy zajączek pluszowy to pomysłowy prezent dla dziewczynki. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka.

  ZAJĄC Pluszowy Biały Exclusive Balonik Dla Dziewczynki

  144,98 

  Uroczy pluszak dla dziewczynki w postaci zajączka z miękkim futerkiem. Pluszowa zabawka idealnie sprawdzi się jako pierwszy i najlepszy przyjaciel dziecka. Maskotkę wzbogacimy o personalizację w postaci imienia dziewczynki. Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla dziecka na wiele okazji, a personalizacja podkreśli do kogo należy przytulanka.

Pluszak dla dziecięcego poczucia bezpieczeństwa

Dostępne w naszej ofercie pluszaki idealnie wpiszą się w dziecięce potrzeby. Własny pokój malucha jest dla rodziców dumą i radością. Niemniej jednak dziecko nie zawsze odnajduje się w nim, nawet gdy jest kilkulatkiem. Ciągle potrzebuje bliskości rodziców, a poza tym miewa irracjonalne lęki, choćby te związane z nocnymi potworami. Pluszaki dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Mogą się w nie wtulić, mówić do nich czy mocno przyciskać do siebie. Wszystko to pomaga im opanować strach i oswoić się z ciemnością. Gdy rodziców nie ma w pobliżu pluszak daje namiastkę ochrony i uspokaja malucha. Warto więc podarować go na urodziny, imieniny czy też bez okazji, by sprawić dziecku frajdę. Miękki materiał nie podrażnia skóry dziecka. Pluszaki nie mają też żadnych wystających elementów, które mogłyby odpaść, są zatem przeznaczone nawet dla noworodków i niemowląt. Oczywiście w ich przypadku będą głównie budzić ciekawość. Będą stanowiły dodatkową atrakcję obok karuzelek i typowo niemowlęcych zabawek.

Pluszaki jako ozdoba dziecięcego pokoju

Bez wątpienia przytulne urządzenie dziecięcego pokoju jest niezwykle istotne. Poza miękkimi dywanami czy odpowiednim oświetleniem sprawdzą się oczywiście pluszaki. Wprowadzą do wnętrza typowo dziecięcą atmosferę. Dzieci już od pierwszych miesięcy lubią obserwować różne kształty czy też słuchać różnych odgłosów. Pluszak może towarzyszyć maluchowi w łóżeczku w czasie gdy rodzice będą mu czytać bajki na dobranoc. Będzie mógł go nie tylko obserwować, bo wraz z naturalnym rozwojem będzie poznawał go także poprzez dotyk. Choć lepiej, by dziecko zabawek nie wkładało do buzi, to jednak nic złego z tego powodu się nie wydarzy, bowiem pluszaki pozbawione są ostrych elementów, a także są dość odporne na uszkodzenia. Warto zwrócić uwagę na ubranka pluszaków, które mogą mieć nadrukowaną jedną z kilku personalizacji. W ten sposób wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

Idealny prezent z okazji pierwszych odwiedzin dziecka lub urodzin

Jeśli szukacie dobrego prezentu dla noworodka, gdy wybieracie się w odwiedziny do jego rodziców po raz pierwszy po porodzie, to pluszak będzie odpowiednim wyborem. Jeśli wahają się jeszcze nad imieniem dla dziecka, a znasz propozycje, to dając im prezent możesz przekonać ich do jednej z nich. Oczywiście będzie to doskonały pierwszy prezent również dla tego dziecka, które ma już wybrane i zarejestrowane w urzędzie imię. Warto podkreślić, że poza imieniem na koszulce, w którą ubrany jest pluszak, może widnieć jeszcze metryczka. Zatem znajdzie się tam nie tylko data, ale również godzina urodzenia i waga malucha. Taki pluszak jest doskonałą pamiątką dla rodziców, a później także samego dziecka. Można oczywiście wybrać wersję z samym imieniem i kolorową grafiką. Na urodziny pluszaki także doskonale się sprawdzają. Warto postawić na króliczka w t-shircie z napisem „Przyjaciel”, a także dopiskiem w postaci odmienionego imienia dziecka. Rzecz jasna sprawdzi się także miś z personalizacją.

Pluszaki – elementy codziennych dziecięcych zabaw i sentymentalne pamiątki

Dlaczego wart wybrać pluszaki dla dziecka? Przede wszystkim są one elementami codziennych dziecięcych zabaw. Jeśli Twoje dziecko jest jedynakiem, to w czasie zabawy lubi rozdawać role swoim pluszakom. Mogą one zostać przez nie usadzone na łóżku albo przy stoliczku. Zabawy, w których pluszaki są personifikowane nie są domeną jedynie jedynaków, bo również dzieci posiadające rodzeństwo czy często bawiące się z rówieśnikami także je lubią. Zatem są to uniwersalne prezenty, za którymi maluchy, a nawet starszaki przepadają. Pluszaki są karmione przez dzieci zabawkowym jedzeniem, a czasem nawet usmarowane tym prawdziwym. Pluszaki nurkują w basenach z piłkami, trafiają do namiotu, są przebierane, wożone w wózkach albo samochodzikach. Są też pilnymi uczniami w szkole, w którą także maluchy chętnie się bawią. Są niezbędne w ciągu dnia, ale i w nocy.

Trzeba podkreślić, że kiedy dziecko dorasta, pluszak z metryczką czy imieniem staje się dla niego sentymentalną pamiątką. Być może nie trzyma go już na kanapie, ale na pewno chętnie przechowa go dla następnego pokolenia. Wszak maskotka po praniu powinna być tak samo trwała i mocna.