Zabawki

Zabawki dziecięce z personalizacją z pewnością pasują jako prezent dla każdego dziecka na wiele okazji. Idealnie jako przyjaciel maluszka sprawdzą się pluszowe zabawki w postaci uroczego misia oraz zajączka w dużym rozmiarze. Dziecięce zabawki wzbogacone o imię dziewczynki lub chłopca nadają osobistego i bardziej wyjątkowego charakteru. Pluszowe zabawki są miękkie, idealne do przytulania w każdym momencie. Pluszaki z metryczką dziecka to wyjątkowy prezent na narodziny oraz niezwykła pamiątka z dzieciństwa na wiele lat.

Wyświetlanie 1–21 z 28 wyników

 • Lalka przytulanka dla dziewczynki miękka w ozdobnym ubranku

  LALKA przytulanka dla dziewczynki

  99,98 

  Lalka, w całości wypełniona miękkim pluszem. Idealna przytulanka na prezent dla każdej dziewczynki. Miękka i przyjemna w dotyku. Przytulanka ubrana jest w złotą sukieneczkę i ściąganą bluzę z kapturem, do którego przyszyte są długie uszy. Laleczka doskonale się sprawdzi na roczek, jak dla starszych jubilatek. Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Klasyczne zabawki wracają…

 • Uroczy pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako przyjaciel dziecka. Pluszak posiada koszulkę, na której umieścimy kolorową grafikę oraz personalizację.Miś pluszowy ubrany w śnieżnobiałą koszulkę, na której umieścimy kolorową grafikę oraz imię dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Bajkowe Królestwo

  65,00 

  Uroczy pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziewczynki. Maskotka posiada piękną koszulkę z kolorową grafiką. Miś pluszowy z imieniem dziewczynki to świetna propozycja prezentu dla dziecka na wiele okazji. Personalizacja nadaje osobistego charakteru, dlatego będzie to wyjątkowa pamiątka na długo. Dziecko będzie mogło zabierać przytulankę ze sobą w każde miejsce.

 • Pluszowy miś idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Pluszak ubrany jest w śnieżnobiałą koszulkę, na której umieścimy kolorowy nadruk.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Biały Miś

  65,00 

  Pluszowy miś to piękny prezent i najlepszy przyjaciel dla dziecka. Maskotka ubrana w białą koszulkę z imieniem dziecka nadaje osobistego i niezwykłego charakteru. Miś z imieniem dziecka to wyjątkowa pamiątka z dziecięcych lat. Dziecko będzie mogło zabierać pluszowego misia ze sobą w każde miejsce.

 • Miś pluszowy ubrany jest w białą koszulkę, na której umieścimy kosmiczny motyw. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel maluszka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Kosmiczne Przygody

  65,00 

  Pluszowy miś to niezwykły przyjaciel dla chłopca. Idealnie sprawdzi się jako  ulubiona zabawka, którą dziecko może zabierać ze sobą wszędzie. Miś ubrany jest w koszulkę, na której znajduje się kosmiczny motyw oraz personalizacja, która nadaje jemu wyjątkowości.

 • Pluszowy miś z personalizowaną koszulką w białym kolorze. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla dziecka.Uroczy pluszowy miś z koszulką, na której umieścimy kolorową grafikę oraz personalizację. Miś idealnie sprawdzi się jako pamiątka z dzieciństwa.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Miś Indianin

  65,00 

  Przyjaciel dla każdego dziecka w postaci uroczego misia. Przytulanka jest pluszowa, ubrana w piękną koszulkę udekorowaną kolorową grafiką. Pluszak idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okoliczności. Dziecko przytulankę będzie mogło zabierać ze sobą w każde miejsce i z pewnością będzie jego ulubioną zabawką.

 • Pluszowy beżowy miś w białej koszulce. Grafiki leśnych zwierząt i szara chmurka z imieniem dziecka. Pluszowy, puchaty miś.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Skandynawskie Zwierzątka

  65,00 

  Każde dziecko na narodziny powinno otrzymać uroczego, mięciutkiego pluszaczka, który będzie jego najlepszym przyjacielem na najbliższe lata. Milutki miś pluszowy to klasyczna przytulanka dla maluchów. Ubrany w koszulkę z imieniem dziecka będzie jedyną w swoim rodzaju ulubioną zabawką, którą dziecko może zabierać ze sobą wszędzie! 

 • Pluszowy przyjaciel miś dla dziecka. Ubrany jest w biały t-shirt z wozem strażackim na środku. Miejsce na Waszą personalizację znajduje się powyżej - jest to imię maluszka.Miś pluszowy z brązowym noskiem i oczami. Pluszak ma białą koszulkę z grafiką wozu strażackiego. Całości dopełnią niebieskie chmurki oraz imię dziecka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka Wóz Strażacki

  65,00 

  Każdy z nas miał w dzieciństwie swojego pluszowego przyjaciela. To właśnie od niejednokrotnie dodał nam odwagi czy przegonił straszne potwory spod łóżka. Wręczając dziecku taki właśnie prezent sprawisz, że otrzyma ono niepowtarzalną pamiątkę, ale przede wszystkim pierwszego przyjaciela.

 • Pluszowy miś z imieniem dziecka. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dla dziecka. Na koszulce umieścimy grafikę, która przedstawia indiański wigwam.Miś z personalizowaną koszulką to wyjątkowy przyjaciel dla dziecka. Na koszulce umieścimy grafikę indiańskiego wigwamu oraz imię dziecka z metryczką .

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Indiański Wigwam Dla Chłopca

  65,00 

  Pluszowy miś ubrany w białą koszulkę z pewnością sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Przytulanka idealnie pasuje jako prezent dla dziecka na wiele okazji, dodatkowo personalizacja sprawia, że będzie to niezwykła pamiątka z dziecięcych lat.

 • Miś pluszowy z uroczą koszulką, na której znajduje się grafika indiańskiego wigwamu w różowej kolorystyce. Personalizacji podlega metryczka dziecka.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Indiański Wigwam Dla Dziewczynki

  65,00 

  Idealny przyjaciel dla dziewczynki w postaci uroczego misia z personalizowaną koszulką. Umieszczona na koszulce metryczka dziecka nadaje osobistego charakteru, dlatego miś z pewnością sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka. Na koszulce umieścimy uroczą grafikę, która przedstawia indiański wigwam.

 • Miś pluszowy z metryczką to idealny prezent dla dziecka na wiele okazji. Pluszak ubrany jest w piękną koszulkę w białym kolorze, udekorowaną grafiką uroczego jednorożca.Pluszowy miś ubrany w koszulkę w białym kolorze. Idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Magiczny Jednorożec

  65,00 

  Maskotka dla dziecka w postaci uroczego pluszowego misia. Pluszak sprawdzi się idealnie jako prezent dla dziecka na wiele okazji, będzie również niezwykłą pamiątką z dzieciństwa. Miś pluszowy z pewnością będzie najlepszym przyjacielem dziecka na wiele lat.

 • Pluszowy miś ubrany w białą koszulkę z uroczym nadrukiem leśnych zwierzątek. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okazji.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Przyjaciele z Lasu

  65,00 

  Wyjątkowy przyjaciel dla dziecka w postaci pluszowego misia z miękkim futerkiem. Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla dziecka na wiele okazji oraz pamiątka z dzieciństwa. Personalizacja umieszczona na śnieżnobiałej koszulce nadaje osobistego i wyjątkowego charakteru.

 • Pluszak w postaci misia, który ma miękkie futerko. Ubrany w śnieżnobiałą koszulkę z grafiką sarenki. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki na wiele okazji.Pluszowy miś z personalizowaną koszulką i uroczą grafiką sarenki. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dla dziewczynki.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Sarenka

  65,00 

  Zabawka dla dziecka w postaci pluszowego misia, który ma miękkie futerko. Pluszak idealnie pasuje jako prezent dla dziecka na wiele okazji, dodatkowo będzie to również niezwykła pamiątka z dzieciństwa. Imię, metryczka dziecka na koszulce misia sprawia, że całość nabiera osobistego i wyjątkowego charakteru.

 • Miś pluszowy z personalizowaną koszulką z uroczą grafiką sowy. Idealnie sprawdzi się jako przytulanka dla dziecka i prezent na wiele okazji.Przytulanka dla dziecka w postaci pluszowego misia. Pluszak ma koszulkę w białym kolorze oraz personalizację i grafikę z uroczą sową.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Sowa

  65,00 

  Pluszowy miś z metryczką dziecka na koszulce idealnie sprawdzi się jako pamiątka z dzieciństwa. Miś to również wyjątkowy przyjaciel dla dziecka, można go zabierać ze sobą w dowolne miejsce. Personalizacja nadaje osobistego i niezwykłego charakteru, podkreśli do kogo należy. 

 • Pluszowy miś z metryczką dziecka to wyjątkowy przyjaciel na wiele lat. Idealnie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji.Miś pluszowy ubrany w koszulkę w białą koszulkę z kolorową grafiką. Pluszak to wyjątkowy prezent dla dziecka na wiele okazji.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Wesołe Urodzinki

  65,00 

  Wyjątkowa maskotka dla dziecka w postaci misia, który posiada miękkie futerko. Idealnie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji oraz pamiątka z dziecięcych lat. Personalizacja nadaje osobistego charakteru i podkreśli do kogo należy pluszak. Miś pluszowy to również propozycja uzupełnienia aranżacji dziecięcego pokoiku.

 • Pluszowy miś z metryczką i imieniem dziecka. Wyjątkowy przyjaciel na wiele lat. Pomysłowy prezent na wiele okazji dla dziecka.Przytulanka w postaci misia pluszowego z piękną grafiką oraz personalizacją na koszulce. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na wiele okoliczności.

  MIŚ pluszowy dla dziecka z metryczką Zeberka

  65,00 

  Piękna zabawka dla dziecka w postaci pluszowego misia, który ubrany jest w białą koszulkę. Prezent w postaci misia idealnie sprawdzi się również jako pamiątka z dzieciństwa. Metryczka i imię dziecka nadaje osobistego charakteru, podkreśli do kogo należy maskotka. 

 • Pluszowy miś z uroczą koszulką, na której umieścimy grafikę wiewióreczki. Personalizacji podlega imię dziecka, które wykonamy ozdobną czcionką.

  MIŚ pluszowy przyjaciel dziecka Wiewióreczka

  65,00 

  Dziecięca zabawka w postaci pluszowego misia. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka, ponieważ przytulankę można zabierać ze sobą w każde miejsce. Personalizacja podkreśli do kogo należy pluszowy miś. Dodatkowo pluszak z imieniem dziecka sprawdzi się jako prezent na wiele okazji oraz pamiątka z dzieciństwa.

 • Miś w białej koszulce z trwałym nadrukiem. Jest to rysunek jednorożca na różowej chmurce, napis w postaci imienia dziewczynki i metryczka poniżej.Pluszowy miś z miękkim futerkiem. Pluszak ma białą koszulkę z rysunkiem magicznego jednorożca, imieniem dziecka i metryką urodzenia.

  MIŚ pluszowy z metryczką dla dziewczynki Kolorowy Jednorożec

  65,00 

  Prezenty z okazji narodzin dziecka powinny być przemyślane, a przede wszystkim piękne i praktyczne. Pluszowy miś będzie nie tylko nowym przyjacielem małej księżniczki, ale także cudowną pamiątką na długie lata. Spójrz tylko na magiczne zdobienia i urokliwą metryczkę!

 • MIŚ pluszowy zabawka w ubranku z imieniem dziecka Boho

  65,00 

  Miś z imieniem dziecka z kolekcji Boho to doskonałe uzupełnienie dziecięcego pokoju. W końcu każde dziecko uwielbia pluszowe zabawki, do których może się przytulić. Taki miś jest piękną dekoracją dziecięcej przestrzeni. Świetnie komponuje się z innymi ozdobami z kolekcji Boho.

   

 • Pluszowy miś w koszulce z imieniem dziecka i zajączkiem, który trzyma balonik

  MIŚ przytulanka prezent dla maluszka Zajączek

  65,00 

  Pluszowy miś to pierwszy przyjaciel dziecka i najważniejsza postać w jego życiu, oczywiście zaraz po rodzicach. Zawsze doskonałym prezentem dla maluszka będzie miś, zwłaszcza taki, który będzie miał ubranko podpisane imieniem dziecka.

 • Pluszowy zajączek z imieniem dziewczynki to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa. Pluszak wzbogacony jest o grafikę z kolekcji Bajkowe Królestwo.Zając pluszowy posiada miękkie futerko w jasnym odcieniu. Pluszak posiada zamek, dzięki temu można wyciągnąć zawartość, aby go wyprać ręcznie.

  ZAJĄC Pluszowy Biały Exclusive Bajkowe Królestwo

  144,98 

  Pluszak idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziewczynki. Zabawka pluszowa posiada miękkie, miłe w dotyku futerko. Na brzuszku zabawki umieścimy uroczą grafikę z motywem Bajkowego Królestwa. Maskotka wzbogacona o personalizację, sprawia, że będzie to niezwykła pamiątka z dzieciństwa.

 • Zając pluszowy w dużym rozmiarze, posiada miękkie futerko. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Na brzuszku umieścimy personalizację w postaci imienia dziecka.Uroczy zajączek pluszowy to pomysłowy prezent dla dziewczynki. Idealnie sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel dziecka.

  ZAJĄC Pluszowy Biały Exclusive Balonik Dla Dziewczynki

  144,98 

  Uroczy pluszak dla dziewczynki w postaci zajączka z miękkim futerkiem. Pluszowa zabawka idealnie sprawdzi się jako pierwszy i najlepszy przyjaciel dziecka. Maskotkę wzbogacimy o personalizację w postaci imienia dziewczynki. Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla dziecka na wiele okazji, a personalizacja podkreśli do kogo należy przytulanka.