Personalizowane ramki na zdjęcia Twojego dziecka - pamiątki, dekoracje, prezenty
Personalizowane ramki na zdjęcia Twojego dziecka - pamiątki, dekoracje, prezenty

Personalizowane ramki na zdjęcia Twojego dziecka - pamiątki, dekoracje, prezenty

Od kiedy wynaleziono aparat fotograficzny, w roku 1839 przez braci Susse, wspomnienia z wydarzeń, zarówno tych prywatnych, jak i oficjalnych, bardziej publicznych nabrały nowego znaczenia. Niemalże każdy człowiek zapragnął posiadać w formie zdjęcia pamiątki, a nawet dowodu z wydarzenia, w którym uczestniczył. Od tej pory robienie fotografii stanie się nieodzownym akcentem podniosłych chwil w życiu każdej rodziny. A ramki na zdjęcia z biegiem czasu staną się ozdobami, dekoracjami i prezentami, które znajdą się w każdym domu. Idźcie o krok dalej i poznajcie nasze propozycje na wyjątkowe ramki personalizowane.

Z czasem oraz rozwojem technologicznym i cywilizacyjnym aparat stał się czymś, co ma każdy w zasięgu swojej ręki. Obecnie niemalże każdy telefon komórkowy jest w to urządzenie wyposażony. Z biegiem lat zdjęcia papierowe zmieniają się w wirtualne pliki, a księgi albumowe folderami na pulpicie komputerów. Jednak nic nie zastąpi spędzania czasu na przeglądaniu zdjęć, lub ramek z fotografiami, które w sekundę przenoszą nas do miejsca i czasu wydarzenia, które zostało uwiecznione w formie zdjęcia, a wyróżnione w ozdobnej i pamiątkowej ramce.

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to rozpoczęcie nowej historii życia, w której wiele wydarzeń będzie miało podniosły, wzruszający, rodzinny, a także pamiątkowy charakter. Z tysiąca zrobionych podczas tych momentów zdjęć, warto wybrać te najważniejsze i wyróżnić w formie fototopografii w pamiątkowej ramie. Dzięki kolekcji rodzinnych zdjęć w domu stwarzacie własną, małą historyczną kronikę rodziny.

Warto zatem pomyśleć o tym, aby oprawić zdjęcie w wyjątkową oprawę. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na ramki personalizowane, które podkreślą ważność momentu, który znajduje się za szklaną szybką. Wygląd grafiki i personalizacji na ramce, możesz dobrać do okazji, płci dziecka oraz wydarzenia.

 

Ramki na zdjęcia jako pamiątki

Ramki z możliwością personalizacji to doskonały wybór, aby wyróżnić zdjęcie jako pamiątkę z konkretnego wydarzenia. Oprócz samej fotografii, na ramce może pojawić się opis okazji, podczas której zdjęcie zostało zrobione. Aby uwiecznić w specjalny sposób dzień przyjścia na świat nowego członka rodziny, zdjęcie z pierwszych chwil życia doskonale utrwali i wyeksponuje ramka. Na niej dodatkowym uzupełnieniem będzie metryczka. Tak, na powierzchni oprawy znajduje się przestrzeń na imię maluszka, datę narodzin, godzinę, a nawet wagę i wzrost z chwili urodzenia. Dzięki takim dopiskom zdjęcie w spersonalizowanej ramce staje się namacalną, trwałą pamiątką z tego dnia. Nie trzeba zdjęcia szukać, odwracać czy wyciągać z albumu, aby dowiedzieć się tych informacji. Kompozycja napisów oraz dodatkowej ozdobnej grafiki znakomicie dopełni historię, która znajduje się na fotografii.

 

 

Ramki na zdjęcia jako dekoracje

Oprawy na zdjęcia to również w wielu przypadkach stylowe dekoracje, które dobieramy do stylu wnętrza, w którym mają zostać wyeksponowane. Istnieją niezliczone ilości rozmiarów ramek, kolorów, materiałów, kształtów i kompozycji, np. na kilka zdjęć. Ramki na zdjęcia dzieci to szczególny rodzaj dekoracji. Warto zadbać o to, aby oprawa zdjęcia również odzwierciedlała to co znajduje się na obrazku z dzieckiem. Personalizowane ramki z naszego sklepu zawsze mają gładką, białą podstawę, dzięki czemu wpasują się kolorystycznie do każdego wnętrza. Ponadto mnogość wzorów zarówno graficznych, jak i treści personalizacji można idealnie dobrać do fotografii. Ramka na zdjęcie z metryczką idealnie wyeksponuje to zrobione tuż po narodzinach maleństwa. Zdjęcie z pierwszych urodzinek, czy chrztu będą się przepięknie prezentowały w ramkach, w których personalizacja obejmuje imię dziecka oraz datę wydarzenia. Dodatkowe detale, czyli motyw zwierzątek czy symboli bardziej eleganckich, będą pasowały do momentu, w którym wykonano fotografię. Ponadto, aby ramka ze zdjęciem stała się dekoracją, która od razu przyciąga do siebie wzrok, należy ją w odpowiednim miejscu wyeksponować. Rzecz jasna, gdy zdjęcie trafi do ramki to nie po to, aby schować dekorację do szafy, a wręcz przeciwnie zdjęcie oprawione w ramkę staje się dekoracją, którą należy w wybranym, specjalnym miejscu wyeksponować. Nasze ramki oczywiście mają z tyłu tradycyjną podpórkę, która umożliwia wystawienie dekoracji na półce lub komodzie. Kolorowa, w ciekawym kształcie ramka z przeszklonym okienkiem z pewnością odnajdzie się pośród innych dekoracji w dziecięcym pokoju.

 

 

 

Ramki na zdjęcia jako prezenty

Oprócz tego, że ramka ze zdjęciem to pamiątka i dekoracja, ale może być to również prezent. Taki podarunek jednak ma wyjątkową moc i przeznaczenie, oraz przede wszystkim wręcza się go komuś wyjątkowemu, ważnemu i na szczególną okazję. Ma to na celu zatrzymanie wydarzenia w pamięci obdarowanej osoby na zawsze. Ramka ze zdjęciem to prezent, którego też nie dostaje każdy. W przypadku malutkich zdjęć, na których znajduje się małe dziecko to najczęściej fotografia jest dla jego najbliższych opiekunów, czyli rodziców chrzestnych oraz dziadków. Zdjęcie w personalizowanej ramce to doskonały prezent, jak również pamiątka, a nawet wyraz podziękowań, które wręcza się z okazji chrztu świętego. Jest to podarunek dla rodziców chrzestnych od dziecka, którego pośrednikiem oczywiście są jego rodzice. Dziakowie to także takie osoby, które są w obecne w życiu maleństwa niemalże od jego pierwszych chwil życia. Z chwilą pojawienia się wnucząt, życie i świat babci i dziadka kręcą się właśnie wokół nich. Pierwszym prezentem od maluszka może być wspólne zdjęcie z dziadkami, oczywiście oprawione w ramkę z podpisem, datą i podziękowaniem. Taki upominek z pewnością zajmie honorowe miejsce pośród innych pamiątek i dekoracji w domostwie dziadków.

 

 

Personalizowane ramki na zdjęcia - bogaty wybór

W naszym sklepie, który dedykowany jest maluszkom, znajdziecie wyjątkowe produkty, które uczynią świat dziecka piękniejszym i ciekawszym. Personalizowane ramki na zdjęcia to wyjątkowe produkty, które pomogą Wam zatrzymać najpiękniejsze wspomnienia z najważniejszych momentów życia maleństwa. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie takie ramki, które posiadają motyw przewodni kolekcji, w których znajdują się także inne, warte uwagi akcesoria, prezenty i dekoracje związane z rozwojem dziecka. Jeśli macie już inne produkty z danej kolekcji to polecamy uzupełnić wyposażenie pokoiku o ozdobną ramkę z fotografią, na której znajdzie się także akcent osobisty, oczywiście w towarzystwie bohatera wybranej kolekcji.

 

Jeśli jednak chcecie, aby ramka nabrała ważniejszego charakteru, np. pamiątkowego prezentu, a nie tylko dekoracji to oczywiście pośród ramek znajdziecie takie, które zawierają dedykację. Ramka ze zdjęciem, na którym widać maleństwo w towarzystwie bliskiej osoby to niezwykły prezent. Rodzice chrzestni będą mieli naprawdę szczególną pamiątkę z dnia chrztu, gdy zdecydujecie się na dedykowaną ramkę z personalizacją z okazji chrztu świętego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl