Książki dla dzieci

Książki z bajkami dla dzieci to klasyczny element dziecięcego pokoiku. Piękne wydanie z kolorowymi ilustracjami i nietuzinkowymi opowieściami bawi i uczy. Okładka z imieniem dziecka sprawia, że książka jest jedyna w swoim rodzaju i tylko tego jednego, wyjątkowego maluszka :) Książki rozwijają wyobraźnię dzieci i wspomagają ich rozwój – dlatego są one pięknym, mądrym prezentem na wiele okazji. Rodzice chrzestni lub dziadkowie dziecka mogą sprawić maluchowi niespodziankę z okazji roczku czy urodzinek. Jednak bajki mogą być też kupione jako element kolekcji dekoracji do pokoju dziecka. Pieczołowite dopasowywanie dekoracji do pokoju malucha to nie tylko wyzwanie ale i ogromna przyjemność dla przyszłej mamy!

Wyświetlanie 1–21 z 41 wyników

 • Bajki dla dzieci z personalizacją na okładce i uroczą grafiką śpiącego maluszkaBajeczki dla dzieci z uroczymi obrazkami i personalizowaną grafiką na okładce

  Bajki dla dzieci z personalizowaną okładką Prezent na każdą okazję

  69,98 

  Zbiór bajek dla dzieci, w formie książki w twardej oprawie. Na okładce znajduje się uroczy malunek ze śpiącym dzieckiem, który wzbogacimy o personalizowaną dedykację. W środku znajdują się bajeczki, którym towarzyszą kolorowe obrazki. Wymiary: 24cm x 16,5 cm, ilość stron: 215.

 • BAJKI prezent dla dziecka Boho 215 str

  69,98 

  Książka z bajkami dla dziecka z kolekcji Boho to piękny prezent. Czytanie dzieciom rozwija ich wyobraźnię i pomaga osłuchiwać się z językiem już od pierwszych miesięcy życia. Dlatego taki prezent dla maluszka będzie naprawdę przydatny, a po latach stanie się piękną pamiątką.

 • Encyklopedia dziecięca z kolorową grafiką na okładce. Prezent dla dziecka.Wnętrze encyklopedii dziecięcej z kolorowymi grafikami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci ciekawych świata Imię na okładce

  74,98 

  Encyklopedia dziecięca to prezent, który niewątpliwie ma edukacyjny charakter. Jeśli szukasz rozwijającego i poszerzającego horyzonty podarunku, to niewątpliwie świetnie się sprawdzi.  

 • Encyklopedia dla dzieci z personalizowaną kolorową okładką. Prezent dla dziecka.Encyklopedia z personalizowaną okładką. Wyjątkowy prezent dla dziecka z kolorowymi obrazkami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci edukacyjny i kreatywny prezent

  54,98 

  Wyjątkowy prezent dla dziecka w postaci dziecięcej encyklopedii. Idealnie sprawdzi się jako upominek na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, czy inne okazje. Encyklopedia dla dzieci zawiera ciekawie opracowane treści i kolorowe obrazki, które z pewnością spodobają się najmłodszemu czytelnikowi.

 • Wnętrze encyklopedii dziecięcej zawiera kolorowe obrazki i ilustracje.W środku encyklopedii znajdują się kolorowe obrazki i lustracje.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci oryginalny pomysł na prezent

  54,98 

  Zdobywanie wiedzy o świecie czy odwiedzanie kolejnych krajów, nawet przysłowiowo – palcem po mapie, może być bardzo ciekawe. Dlatego warto z naszej oferty wybrać encyklopedię personalizowaną dla dziecka, która spełni jego oczekiwania odkrywania świata, zarówno kontynentów, jak i państw. Piękny design okładki i personalizacja to także niewątpliwe atuty tej propozycji.

 • Dziecięca encyklopedia z personalizowaną okładką i grafiką wieloryba.Wnętrze encyklopedii z kolorowymi grafikami i ciekawymi treściami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci oryginalny prezent dla dziewczynki

  54,98 

  Odkrywanie świata, dowiadywanie się wielu ciekawostek na temat ludzi, zwierząt czy przedmiotów codziennego użytku – wszystko to gwarantuje encyklopedia dziecięca. Warto w nią zainwestować wtedy, gdy dziecko zaczyna zadawać mnóstwo pytań. Może być to nawet jedna z lektur na dobranoc.

 • Wnętrze dziecięcej encyklopedii z informacjami o świecie i obrazkami.

  ENCYKLOPEDIA dla dzieci Różowa Mapa Świata prezent dla dziewczynki

  74,98 

  Pragniesz podarować dziecku prezent, który wniesie w jego życie wiedzę, a jednocześnie będzie prawdziwym skarbem? Encyklopedia z imieniem na okładce doskonale się sprawdzi

 • Prezent dla chłopca. Encyklopedia z imieniem dziecka na okładce.Personalizowana encyklopedia dla dzieci z personalizowaną okładką z grafiką dinozaurów.

  ENCYKLOPEDIA dziecięca na prezent okładka z imieniem dziecka i dinozaurami

  54,98 

  Encyklopedia personalizowana dla dziecka to dobry pomysł na prezent z okazji urodzin, ale i rozpoczęcia nauki w przedszkolu czy też w szkole. W naszej ofercie znajdziecie encyklopedię w jurajskim stylu, której design spodoba się małym miłośnikom dinozaurów.  

 • Encyklopedia dla dzieci z imieniem na okładce. Wyjątkowy prezent dla dziecka na wiele okazji.Wnętrze książki kompendium wiedzy zawiera kolorowe ilustracje.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci edukacyjny prezent

  54,98 

  Wiedza na temat otaczającego nas świata jest niezwykle przydatna, chociażby w czasie podróży. Dzięki temu, mając pewną elementarną wiedzę, można zwiedzać niektóre zabytki czy oglądać muzea nawet bez przewodnika. Ponadto ciekawość świata u dzieci jest bardzo silna i zadają one rodzicom mnóstwo pytań, gdy zaciekawi je jakiś temat. Źródłem odpowiedzi, ale i gwarancją możliwości dokształcania się w zakresie informacji na temat państw i kontynentów jest encyklopedia dziecięca. W ramach tej oferty rekomendujemy encyklopedię dla dzieci z motywem kontynentu australijskiego.

 • Książka kompendium wiedzy na prezent na zakończenie roku szkolnego.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci prezent zakończenie roku szkolnego

  54,98 

  Koniec roku to okazja do wręczenia świadectw, ale i uhonorowania najzdolniejszych uczniów. Poza nagrodą w postaci biało-czerwonego paska na świadectwie wychowawcy wręczają prymusom również nagrody książkowe. W ramach naszej oferty można wybrać encyklopedię dziecięcą, która będzie doskonałym wyborem, zwłaszcza dla uczniów szkoły podstawowej.

 • Encyklopedia dla dzieci z personalizowaną okładką. Prezent dla dziecka na wiele okazji.Encyklopedia dla dziecka z imieniem na okładce. Prezent dla młodego czytelnika.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci z imieniem na okładce

  54,98 

  Pęd do wiedzy jest u dzieci spory, mimo wszechogarniającej technologii, która nie raz może nieco rozpraszać, ale i rozleniwiać. Dlatego na urodziny, a także z okazji rozpoczęcia się roku szkolnego czy w ogóle rozpoczęcia nauki w szkole proponujemy wyjątkowy prezent. Mamy tu na myśli tradycyjną encyklopedię dla dzieci. W ramach tej oferty polecamy pierwszą encyklopedię dla dziecka z motywem sawanny.

 • Encyklopedia z personalizowaną okładką. Idealny prezent dla dziecka.Encyklopedia dziecięca z ciekawymi obrazkami i ciekawostkami o świecie.

  ENCYKLOPEDIA ilustrowana dla dzieci z personalizowaną okładką wyjątkowy prezent

  74,98 

  Dziecko jest ciekawe świata i lubi zdobywać nową wiedzę? Nie musi mu do tego służyć jedynie wyszukiwarka w smartfonie, bo możesz postawić na tradycyjny prezent, a mianowicie encyklopedię dla dzieci. W ramach tej oferty polecamy encyklopedię z życzeniami „Odważnego odkrywania świata”.

 • Książka z ciekawymi bajkami to niezbędny element, który powinien znaleźć się w pokoju dziecka. Książka posiada personalizowaną okładkę.Bajki dla dzieci do czytania na dobranoc. W środku pełne koloru ilustracje bohaterów i treść dostosowana do najmłodszych.

  KSIĄŻKA bajki dla dzieci do czytania Kosmiczne Przygody 215 str

  69,98 

  Wyjątkowa książka z bajkami dla dziecka wzbogacona jest o personalizowaną okładkę. Czytanie bajek jest jedną z cudowniejszych chwil spędzonych z dzieckiem. Wewnątrz książeczki znajdują się ciekawe opowiadania oraz kolorowe ilustracje, które zachęcą również dziecko do samodzielnego czytania.

 • Książka pełna baśni dla najmłodszych. Na okładce super trwały nadruk w postaci skandynawskich zwierzątek. Na środku niedźwiadek i personalizacja.Bajka pełna opowiadań dla dzieci. Na sztywnej okładce trwały nadruk w postaci grafiki skandynawskich zwierzątek. Całości dopełni Wasza personalizacja. W środku książki kolorowe ilustracje bohaterów i przyjazna dzieciom treść.

  KSIĄŻKA bajki dla dzieci do czytania Skandynawskie Zwierzątka 215 str

  69,98 

  Czytanie bajek to nie tylko ważny obowiązek dorosłych, ale przede wszystkim cudownie spędzony czas z dzieckiem! Nic tak nie zbliża jak wspólna podróż po krainie wyobraźni. Książka pełna pięknych opowiadań to zatem jeden z bardziej praktycznych prezentów, który sprawdzi się na każdej okoliczności.

 • Ciekawe opowiadania wzbogacone są o kolorowe ilustracje. Książka z bajkami z personalizowaną okładką zachęca do wspólnego czytania bajek.Książka posiada wyjątkowy zbiór bajek, opowiadań i kolorowych ilustracji. Piękne bajki i obrazki będą zachęcać dziecko do czytania.

  KSIĄŻKA bajki dla dziecka Mały Odkrywca 215 str

  69,98 

  Zbiór wyjątkowych i bardzo ciekawych opowiadań dla dzieci. Książka z bajkami idealnie sprawdzi się jako dodatek do spędzenia wspólnego czasu z maleństwem. Bajki i kolorowe ilustracje umieszczone w książce z pewnością wpłyną na rozwój wyobraźni dziecka. Personalizowana okładka książki z imieniem maluszka z pewnością sprawi, że będzie to niezwykła pamiątka z dzieciństwa na wiele lat.

 • Książka w sztywnej oprawie. W środku mnóstwo opowiadań dla najmłodszych i kolorowe ilustracje bohaterów.Bajki dla najmłodszych z pozytywną i zrozumiałą treścią. W środku barwne rysunki i duże litery.

  KSIĄŻKA bajki dla dziecka na dobranoc Wóz Strażacki 215 str

  69,98 

  Zbiór pięknych opowiadań dla dzieci, które uwielbiają wieczorne podróże w głąb wyobraźni. Żółty wóz strażacki strzeże bajkowych przygód, które czekają na maluszki zaraz po otwarciu książki. 

 • Książki z bajkami z personalizowaną okładką. W środku znajdują się kolorowe ilustracje.

  KSIĄŻKA bajki prezent dla chłopca Boho 215 str

  69,98 

  Książka bajki prezent dla chłopca boho to doskonały wybór na urodziny, imieniny, Chrzest, a także odwiedziny dziecka. Maluch często spogląda czy odwiedzający go dziadkowie, ciocie, wujkowie coś mu przynieśli. Nie oznacza to, że ma postawę roszczeniową, po prostu lubi miłe niespodzianki. Taką na pewno będzie prezentowana książka. Sprawdzi się także dla malutkiego dziecka.

 • Książka z bajkami i personalizowaną okładką. Prezent dla dziecka.Książka z opowiadaniami dla dziecka, kolorowe obrazki.

  KSIĄŻKA bajki prezent dla dziecka Animals Party 215 str

  69,98 

  Bajki personalizowane dla dziecka to nietuzinkowy prezent z okazji urodzin. Dziecko może poczuć się wyróżnione tym, że na okładce widnieje jego imię. Ponadto na pewno spodoba mu się kolorowa okładka, ilustrowana zawartość i oczywiście ciekawa treść!

 • Książka z bajkami dla dziewczynki posiada personalizowaną okładkę oraz uroczą grafikę z kolekcji Bajkowe Królestwo. Personalizowaną książkę warto podarować jako prezent na narodziny, roczek, urodzinki.Bajki dla dzieci z kolorowymi obrazkami oraz ciekawymi opowiadaniami.

  KSIĄŻKA bajki prezent dla dziecka Bajkowe Królestwo 215 str

  69,98 

  Wyjątkowa książka z bajkami posiada personalizowaną okładkę z uroczą grafiką. Motyw bajkowego królestwa w różowej kolorystyce idealnie pasuje do małej księżniczki. Książka to również niezbędny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Z pewnością opowiadania rozwijają wyobraźnię dziecka, a kolorowe ilustracje zachęcają do wspólnego czytania.

 • Książka z bajkami dla dziecka idealnie sprawdzi się jako prezent dla maluszka. Wewnątrz książki znajdują się ciekawe opowiadania i kolorowe ilustracje.Książka z bajkami wewnątrz posiada kolorowe ilustracje oraz ciekawe opowiadania.

  KSIĄŻKA bajki prezent dla dziecka Biały Miś 215 str

  69,98 

  Piękna książka z bajkami dla dzieci posiada okładkę z personalizacją oraz uroczą grafiką. Personalizacja nadaje osobistego i wyjątkowego charakteru, dlatego książka z bajkami będzie niezwykłą pamiątką z dziecięcych lat. Czytanie bajek pozwala na kształtowanie wyobraźni maluszka.

 • Książka bajki prezent dla maluszka. Na sztywnej oprawie jest grafika lisa Indianina. Bajki z personalizowaną dedykacją i podpisem.Książka z opowiadaniami dla dzieci na dobranoc. Kolorowe ilustracje i barwne treści.

  KSIĄŻKA bajki prezent dla dziecka Lisek 215 str

  69,98 

  Księga pełna barwnych baśni z treścią dostosowaną do najmłodszych. W środku znajdziecie piękne ilustracje i pozytywny przekaz. Zakochaj się w uroczym misiaczku śpiącym na księżycu i zapewnij dziecku spokojne i barwne marzenia senne.

Książki z bajkami dla dzieci – doskonały prezent na każdą okazję

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla kilkulatka, bądź kilkulatki? Nie wiesz, co będzie odpowiednim upominkiem dla małego dziecka z okazji urodzin, na Roczek lub na Chrzest? Planetadzieci.pl to miejsce, w którym znajdziesz bajki dla dzieci z ciekawymi opowieściami, które bawią i uczą. Kolorowe ilustracje wielu autorów są elementem, który rozwija wyobraźnię najmłodszych oraz wspomagają ich rozwój. Ten piękny i zarazem mądry prezent na wiele okazji będzie doskonałą pamiątką. Zbiór bajek dla dzieci z personalizowaną okładką oraz ciekawym motywem to idealny prezent od Dziadków lub Rodziców Chrzestnych, który może stać się także dekoracją do pokoju dziecięcego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego planetadzieci.pl, gdzie można znaleźć baśnie dla dzieci, ilustrowane książki z morałem oraz personalizowanymi okładkami z dziecięcymi motywami. Zapraszamy!

Księga najpiękniejszych bajek – różnorodność motywów dla najmłodszych

W naszej ofercie aż roi się od pomysłowych książek pełnych barwnych baśni dla dzieci z treścią dostosowaną do najmłodszych. W środku książki znajdziesz piękne ilustracje, a treści prezentują pouczający morał. Natomiast okładka to miejsce na personalizację w postaci imienia dziecka oraz dedykowanego tekstu życzeń okolicznościowych. Dopasuj prezent do okazji, tworząc indywidualny tekst na książkę z bajkami dla dziecka i podaruj maluszkowi praktyczny prezent.

Książki bajki prezent dla dziecka LISEK – doskonała książka z baśniami dla dziewczynki

Jednym z motywów okładki książki z baśniami dla dzieci jest uroczy lisek Indianin, który podbija serca kilkulatków oraz kilkulatek. Głowę zwierzęcia zdobi kolorowy pióropusz z licznymi dodatkami, natomiast w tle można podziwiać barwne gwiazdki i elementy koralików z piórkami. Ten egzemplarz to bajki dla dzieci do czytania ze sztywną, jasną oprawą. W górnej części okładki umieściliśmy napis do personalizacji “Kochanej (odmienione imię dziecka, np. Natalce)“. Jest to rewelacyjny sposób na wręczenie oryginalnego i praktycznego prezentu, ponieważ dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka, książeczka nie zagubi się i nie pomyli z innymi, np. w przedszkolu. Poniżej grafiki liska przebranego za Indianina widnieje tekst “Skarbnica Baśni”, pod którym można umieścić trzy linijki życzeń lub dedykacji dla maluszka, które nadrukujemy na okładce. W ten sposób przygotowane książki dla dzieci zachwycą maluszka oraz jego Rodziców. Aż 215 stron ciekawych opowieści dziecięcych zapewni dziecku spokojne i barwne marzenia senne.

Książki bajki prezent dla dziecka MIŚ SUPERBOHATER – idealny prezent na urodzinki chłopca

Piękna, ilustrowana książka dla dzieci z bajkami będzie doskonała podczas zasypiania. Każdy chłopiec lubi superbohaterów, dlatego ciekawy motyw misia w stroju superbohatera z pewnością przypadnie do gustu kilkulatka. Śnieżnobiała, sztywna oprawa ma motyw leśnego zwierzęcia w stroju superbohatera, który leci na tle szarych kropeczek. Grafika jest wzbogacona personalizacją w górnej “Pierwsze bajeczki (odmienione imię dziecka)”, np. Adasia i dolnej części okładki “Niech poznawanie świata będzie dla Ciebie radością” oraz podpisem osoby wręczającej prezent.

Dlaczego warto wybrać nasze książki dla dzieci na prezent?

Planetadzieci.pl to sklep internetowy, który oferuje baśnie dla dzieci prezent z personalizacją, które będą doskonałym sposobem na zasypianie, wspólne głośne czytanie z rodzicami, a także doskonale sprawdzą się jako zgrabna dekoracja pokoju dziecięcego. Warto wybrać ulubiony motyw dziecka i podarować mu ten oryginalny prezent na Roczek, urodziny lub na Chrzest. W ofercie można znaleźć motywy, tj. wóz strażacki, miś superbohater, wesołe zwierzaki i wiele innych, autorskich projektów z personalizacją. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy także kocyki dziecięce, zabawki i albumy, które również sprawdzą się w roli upominku na różnego rodzaju okoliczności.