Albumy dla dzieci

Album na zdjęcia dziecka to piękna pamiątka z dzieciństwa. Oprawiony w twardą oprawę z ekoskóry jest trwały i z pewnością przetrwa długie lata. Doskonale nadaje się jako element wyprawki dla dziecka. Album sprawiony w prezencie przez chrzestnych czy dziadków dziecka zachwyci i wzruszy rodziców maluszka – jego imię na okładce sprawia, że upominek jest jeszcze bardziej osobisty. Album jest doskonałym prezentem na narodziny dziecka czy baby shower i pozwoli zebrać wszystkie fotografie z pierwszych lat życia dziecka. Jest to niepowtarzalna pamiątka, do której młodzi rodzice będą chętnie wracać. Unikalne wzory w skandynawskich stylach i wariacjach sprawiają, że albumy pamiątkowe wpisują się w najnowsze trendy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Album na zdjęcia dziecka – rewelacyjna pamiątka na lata

Rozwój dziecka oraz to, jak w błyskawicznym tempie się zmienia, jest niemal nieuchwytne i niesamowicie ulotne. Wiemy, jak ważne jest zachowanie wszelkich niezbędnych wspomnień z okresu dorastania maluszka. Z tego względu stworzyliśmy piękny i praktyczny produkt dziecięcy. Album na zdjęcia dla dziecka będzie doskonałym upominkiem od Chrzestnych lub od Dziadków na Chrzest, Narodziny lub Roczek. Każda okazja jest odpowiednia, aby móc stworzyć fotograficzną historię przedstawiającą rozwój i dorastanie dziecka. W sklepie internetowym plentadzieci.pl można znaleźć piękne personalizowane albumy dla dziecka, które wzruszą rodziców, a maluch, gdy dorośnie, będzie mógł rozpoznać siebie na zdjęciach z bliskimi. Wiele motywów, możliwość personalizacji, urocze grafiki i wysokiej jakości wnętrze albumu – to wszystko znajdziesz na planetadzieci.pl!

Oryginalne albumy na zdjęcia na planetadzieci.pl – schowek na wspomnienia i dekoracja pokoju dziecięcego zarazem

Kronika dziecka oprawiona w okładkę z eleganckiej ekoskóry w jasnej kolorystyce, wzbogacona pięknym, skandynawskim motywem w postaci leśnych zwierzątek, takich jak: jelonek, miś, zajączek jeżyk, z pewnością spodoba się Rodzicom maluszka. W centrum okładki albumu na zdjęcia dziecka widnieje szara chmurka z napisem MÓJ PIERWSZY ALBUM oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty urodzenia. Styl skandynawski jest bardzo popularnym motywem przewodnim dekoracji pokoju dziecięcego, którego elementem może stać się personalizowany album na zdjęcia dziecka od planetadzieci.pl. Doskonale skomponuje się z jasną kolorystyką, geometrycznymi wzorami i pięknymi motywami zwierzątek w stylu skandynawskim, który staje się coraz bardziej popularny i modny.

Jak stworzyć pierwszy album wspomnień dziecka?

Album dziecka od narodzin jest bardzo często tworzony przez Matki, które zdjęcia gromadzą także podczas ciąży. Chwila porodu, pierwsze godziny, dni na świecie dziecka, pierwszy posiłek, pierwsze kroki… Wszystkie te chwile mogą zostać udokumentowane i zebrane w jednym miejscu – w albumie na zdjęcia dziecka. Stworzenie takiej osobistej pamiątki nie jest pracochłonne i nie zabiera wiele czasu, a daje wiele satysfakcji. Wystarczy wybrać odpowiednią bazę, a do środka wkleić lub włożyć wybrane fotografie i odpowiednio je podpisać.

Serdecznie polecamy album na zdjęcia wklejane, np. z motywem uroczego misia przebranego za Indianina, który trzyma w lewej łapce strzałę z serduszkiem, a na głowie nosi kolorowy pióropusz. Ten motyw graficzny będzie idealny dla chłopca, a dla dziewczynki będzie idealny lisek-Indianin. Wewnątrz albumu na zdjęcia dziecka znajdują się puste karty, porozdzielane pergaminowymi stronicami tak, aby nie uszkodzić fotografii. Najwięcej uroku wprowadza wyjątkowa personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty jego narodzin, a także nadrukowany napis MÓJ PIERWSZY ALBUM. Pod grafiką misia-Indianina umieścimy także metryczkę dziecka z dnia narodzin z informacjami, tj. wzrost, waga, godzina narodzin. Nasz pierwszy album dziecka ma aż 40 stron, na których można umieścić pamiątkowe fotografie.

Moc wspomnień zawarta w albumach na zdjęcia dla dzieci

Pierwszy rok życia maluszka to czas pełen nowych doświadczeń, niekiedy smutków, ale także radości. Nie zapomnijcie o tym, aby je uwiecznić i móc wspominać kiedy przyjdzie wam na to ochota. Moc wspomnień pozwala na nowo przeżyć te wyjątkowe chwile w życiu dziecka oraz Rodziców. Pamiątkowy album dziecka to doskonały prezent na różnego rodzaju okazje, np. na narodziny dziecka lub baby shower. Uwiecznić możecie dowolne chwile i wydarzenia w waszym wspólnym życiu z dzieckiem. Pierwszy rok, chwilę narodzin, Chrzest Święty… Podarujcie album na zdjęcia dziecka jako bazę do stworzenia własnego zbioru zdjęć pamiątkowych lub jako już uzupełniony i wyklejony wspólnymi zdjęciami foto-pamiętnik.